Spin Casino Rishikimi 2024 - Mobile

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Lojtarët tani mund të vendosin lehtësisht baste ndërsa janë në lëvizje falë faqes së internetit të shkëlqyer të basteve të optimizuar për celular të Spin City Casino. Faqja funksionon në të gjithë telefonat inteligjentë dhe tabletët duke përfshirë iOS, Android dhe Windows.

Aplikacioni celular

Aplikacioni celular

Kur filloi Kazino Spin City dhe nëse do të donit të luanit në kazino në atë kohë, duhet të shkarkoni softuerin. Gjërat kanë ndryshuar në mënyrë drastike tani dhe as nuk duhet ta shkarkoni aplikacionin për të luajtur në pajisjen tuaj të dorës. Mund të hyni në sajt si nga desktopi ashtu edhe nga celulari përmes shfletuesit tuaj të preferuar të internetit. Ky është një lajm i mrekullueshëm sepse nuk dëshironi që asnjë aplikacion i ri të zërë memorie në pajisjen tuaj.

Spin City për Android

Spin City për Android

Ju mund të luani lojën tuaj të preferuar në Spin City në pajisjen tuaj Android dhe nuk keni pse ta shkarkoni as aplikacionin. Gjithçka që duhet të bëni është të shkruani URL-në e kazinosë https://www.spincasino.com/ në shfletuesin tuaj celular të preferuar. Nëse ende nuk keni një llogari, mund të krijoni një të tillë. Thjesht plotësoni të dhënat e nevojshme dhe zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Drejtohuni te arkëtari për të depozituar fonde në llogarinë tuaj dhe nëse kjo është depozita juaj e parë, atëherë do të jeni në gjendje të kërkoni një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një loje në Spin City, duhet t'ju themi se ka shumë lojëra nga të cilat mund të zgjidhni dhe të mos mërziteni kurrë. Procedura është e njëjtë për përdoruesit e iOS dhe Mac. Nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin, atëherë mund të hyni në kazino përmes shfletuesit tuaj të preferuar të internetit.