Spin Casino Rishikimi 2024 - Live Casino

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë janë suksesi më i fundit kur bëhet fjalë për lojërat në internet. Ato ofrojnë pothuajse të njëjtin emocion dhe emocion që mund të merrni në një kazino me bazë tokësore. Pra, nëse ende nuk e keni provuar një lojë kazino live, atëherë ju këshillojmë ta bëni atë.

Spin City ofron një përzgjedhje të mirë të lojërave live dhe lojërat vijnë nga Evolution Gaming, i cili është një nga ofruesit më të mirë në industrinë e kazinove. Disa nga lojërat që mund të gjeni në seksionin live përfshijnë:

 • Tigri i Dragoit
 • Blackjack privat
 • Shangri La Roulette
 • Ëndrra tĂ«rheqĂ«se
 • Kazino Hold'em
 • Bakarat
 • Studio futbolli
 • RuletĂ«
 • Ultimate Texas Hold'em
 • RuletĂ« Rrufeja
 • Blackjack i pafund
 • Baccarat Super 6
 • Tabela e PartisĂ« sĂ« Evolucionit

Ju mund të gjeni lojëra që ofrojnë kufij të ndryshëm bastesh, kështu që ka diçka për të gjithë, pavarësisht nëse jeni një rul i ulët ose një rul i lartë, ka diçka për ju. Ajo që i bën këto lojëra kaq të veçanta është puna e kamerës. Ato ofrojnë kënde të ndryshme dhe pamje nga afër që e bëjnë të gjithë përvojën sa më reale. Disa lojëra ju ofrojnë mundësinë për të ndryshuar opsionin e kamerës që është një shtesë e shkëlqyer.

Ju gjithashtu mund të bisedoni me shokët tuaj të tavolinës dhe tregtarin, gjë që shton elementin social të lojës.

Blackjack live

Blackjack live

Një nga lojërat më argëtuese dhe emocionuese në internet është Blackjack. Për më tepër, të luash këtë lojë drejtpërdrejt është edhe më emocionuese dhe është diçka që duhet ta provoni nëse jeni adhurues i kësaj loje. Loja është shumë e lehtë për t'u mësuar pasi nuk ka shumë rregulla për të. Por nëse shtoni një strategji në lojën tuaj, do të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.

Blackjack njihet edhe si 21, që është emri origjinal i lojës dhe në të njëjtën kohë të kesh një dorë me vlerë totale 21 është dora më e mirë. Por, ju gjithashtu mund të fitoni nëse keni një dorë që është më afër 21 sesa tregtarët. Loja fillon me ju që vendosni një bast dhe do të merrni 2 letra ballore dhe tregtari vetëm 1 kartë ballë. Pasi të shihni kartat tuaja, mund të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ju keni mundësinë të qëndroni, të goditni dhe të ndaheni, dhe pasi të keni bërë lëvizjen tuaj, dora e tregtarit do të zbulohet. Lojtarët e përkushtuar të Blackjack kanë zhvilluar tashmë strategjitë e tyre dhe ata betohen se funksionojnë. Por, kjo është një detyrë e vështirë që duhet ta pranojmë dhe duhen vite përvojë për të bashkuar strategjinë më të mirë. Ne do të ndajmë një strategji bazë Blackjack që mund ta përdorni në lojën tuaj:

 • NĂ«se vlera totale e letrave tuaja Ă«shtĂ« 8 ose mĂ« pak, duhet tĂ« godisni gjithmonĂ«.
 • NĂ«se keni njĂ« dorĂ« qĂ« pĂ«rbĂ«het nga 2 ace, 8s, 2s, 3s, 7s dhe 9s, duhet tĂ« ndaheni gjithmonĂ«.
 • NĂ«se keni njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 10 ose 11, gjithmonĂ« duhet tĂ« dyfishoni.
 • NĂ«se keni njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 12 ose mĂ« tĂ« lartĂ«, dhe tregtari ka njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 5 ose 6, ju duhet tĂ« qĂ«ndroni gjithmonĂ« nĂ« kĂ«mbĂ«.
 • NĂ«se keni njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale 13 ose mĂ« tĂ« lartĂ«, dhe tregtari ka njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale 2 ose 3, duhet tĂ« qĂ«ndroni gjithmonĂ« nĂ« kĂ«mbĂ«.
 • NĂ«se keni njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 17 ose mĂ« tĂ« lartĂ«, dhe tregtari ka njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 7, ju duhet tĂ« qĂ«ndroni gjithmonĂ« nĂ« kĂ«mbĂ«.
 • NĂ«se dĂ«shironi tĂ« luani njĂ« lojĂ« mĂ« emocionuese sesa ne ju kĂ«shillojmĂ« tĂ« gjeni njĂ« lojĂ« qĂ« ofron disa veçori tĂ« veçanta si bastet anĂ«sore. Çiftet perfekte dhe bastet anĂ«sore 21+3 do t'ju sjellin mĂ« shumĂ« pagesa. Çdo tavolinĂ« ka 7 ndenjĂ«se dhe nĂ«se tĂ« gjitha janĂ« zĂ«nĂ«, mund tĂ« pĂ«rdorni funksionin Bet Behind pĂ«r tĂ« bastuar lojtarĂ«t fitues ndĂ«rsa jeni duke pritur.
Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në kazino Spin City Live mund të gjeni lojën ruletë me cilësi më të lartë. Kjo është e gjitha falë ofruesit kryesor të kazinosë live Evolution Gaming. Ka variacione të panumërta nga të cilat mund të zgjidhni dhe të gjeni atë që ju pëlqen. Ajo që e bën lojën e drejtpërdrejtë të ruletës kaq emocionuese është softueri dhe transmetimi i videos HD që sjell përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë më afër jush. Edhe pse ka variacione të panumërta, loja është pothuajse e njëjtë. Ju keni tabelën e shënuar me pista bastesh dhe timon. Brenda timonit ka xhepa të zi dhe të kuq të numëruar nga 1 deri në 36 dhe 1 ose 2 xhepa të gjelbër me numër 0 dhe 00. Kur dëshironi të luani lojën, duhet të parashikoni numrin ose ngjyrën që do të bjerë topi i bardhë pas rrota ndalon rrotullimin.

Në përgjithësi, ekzistojnë 3 variacione klasike të lojës. Më e vjetra është ruleta evropiane e luajtur pasi Blaise Pascal kuptoi se një makinë me lëvizje të përhershme funksionon më mirë si lojë. Makina e tij kishte një zero të vetme që do të thotë se ofron një skaj të shtëpisë së poshtme. Variacioni francez bazohet në të njëjtën rrotë, por ofron disa baste tipare që e bëjnë lojën edhe më emocionuese për disa lojtarë. Variacioni amerikan shton një tjetër xhepa të gjelbër 00 dhe ofron një avantazh më të lartë të shtëpisë. Secila prej këtyre lojërave ofron një përvojë unike dhe ne ju këshillojmë t'i provoni të gjitha dhe të gjeni se cila ju pëlqen më shumë. Lojtarët që shijojnë ruletën dhe luajnë rregullisht lojën kanë disa baste të preferuara që i vendosin gjithmonë. Pra, për t'i bërë gjërat më të lehta, ofruesi krijoi një menu të personalizueshme të basteve të preferuara që mund të jetë e dobishme. Për më tepër, ka variacione të ndryshme të lojës, kështu që gjithmonë do të keni diçka të re për të provuar kur zgjidhni Spin City Casino. Mund të shkoni klasike dhe të luani ruletë evropiane ose franceze, dhe nëse jeni gati për një sfidë, mund të shkoni te tabelat Speed dhe Slingshot Auto.

Baccarat live

Baccarat live

Live Baccarat mund të jetë një nga lojërat më intensive që mund të luani në kazino. Baccarat në Spin City mundësohet nga Evolution Gaming dhe ata mbajtën formën klasike të lojës vetëm për hir të fansave. Loja mund të jetë relaksuese, por emocionuese në të njëjtën kohë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni bast në dorën që besoni se do të fitojë dhe të prisni rezultatet.

Ju duhet tĂ« dini bazat e lojĂ«s, pavarĂ«sisht se çfarĂ« loje vendosni tĂ« luani. Baccarat Ă«shtĂ« njĂ« lojĂ« letrash nĂ« tĂ« cilĂ«n luajnĂ« vetĂ«m 2 duar, lojtari dhe bankieri. Mund tĂ« ketĂ« lojtarĂ« tĂ« tjerĂ« nĂ« tryezĂ«, por ata nuk ndikojnĂ« nĂ« lojĂ«n tuaj. Ju vetĂ«m duhet tĂ« mundni tregtarin dhe kaq. Pra, nĂ« fillim tĂ« lojĂ«s, ju duhet tĂ« vini bast nĂ« njĂ«rĂ«n nga duart, lojtarin ose bankierin. Ekziston edhe njĂ« opsion i tretĂ« qĂ« tĂ« dyja duart do tĂ« kenĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n vlerĂ« dhe raundi do tĂ« pĂ«rfundojĂ« me barazim. PĂ«r tĂ« fituar, ju duhet tĂ« keni njĂ« dorĂ« me njĂ« vlerĂ« totale prej 9. Pasi tĂ« merrni 2 letrat tuaja, mund tĂ« vendosni se cila do tĂ« jetĂ« lĂ«vizja juaj e radhĂ«s, mund tĂ« qĂ«ndroni nĂ«se jeni tĂ« kĂ«naqur me dorĂ«n qĂ« keni ose mund tĂ« godisni nĂ«se ju besoni se njĂ« kartĂ« e tretĂ« do tĂ« pĂ«rmirĂ«sojĂ« dorĂ«n tuaj. Baccarat gjithashtu ofron disa baste anĂ«sore qĂ« mund tĂ« vendosni, tĂ« cilat do ta bĂ«jnĂ« lojĂ«n edhe mĂ« emocionuese. Ju mund tĂ« vendosni bastet e mĂ«poshtme pĂ«rveç 3 opsioneve klasike, bastet anĂ«sore tĂ« Çiftit Lojtar ose Banker, Çiftet e PĂ«rsosura, Bastet ose Çifti dhe Lojtari ose Bonusi i Bankerit.

Ju gjithashtu duhet të kuptoni rezultatin nëse dëshironi të keni një lojë të suksesshme. Aset vlejnë 1 pikë dhe letrat 2 deri në 10 vlejnë vlerën e tyre të dhënë ndërsa letrat mbretërore vlejnë 0. Nëse merrni një dorë që shënon 10 ose më shumë pikë, njësia 10 shpërfillet. Le të themi se dy letrat tuaja të para që morët mblidhen në një vlerë prej 16, rezultati total i asaj dore do të jetë 6.

Poker Live

Poker Live

Loja Live 3 Card Poker shkëlqen në thjeshtësinë e saj. Vetë loja ofron lojë të lehtë, pezullim tërheqës dhe disa shpërblime të mrekullueshme. Kjo është loja për të gjithë të rinjtë në botën e pokerit sepse kjo lojë është një hyrje në Poker. Për të filluar lojën ju duhet të vendosni një bast hapjeje dhe tregtari do t'ju shpërndajë 3 letra përballë. Tregtari gjithashtu merr 3 letra, por letrat e tyre do të jenë me fytyrë poshtë. Nëse keni një dorë të fortë, mund të telefononi, dhe nëse e bëni këtë, do t'ju duhet të vendosni një bast të dytë. Tregtari do të kthejë letrat e tij dhe duart do të krahasohen dhe fituesi do të shpallet. Kur luani Poker me 3 Letra, ju keni mundësinë të vendosni një bast bonus krahas parasë, duke përfshirë bastin Pair Plus dhe bastin e bonusit me gjashtë letra. Kjo lojë është e ndryshme nga variacionet e tjera të pokerit që mund të gjeni në Spin City. Kjo është e vetmja tabelë e disponueshme ku mund të luani vetëm me 3 letra. Kjo është një lojë e lehtë që nuk kërkon aq shumë përqendrim nga ana juaj, kështu që ju mund të shijoni lojën dhe atmosferën e shoqërueshme të tryezës. E vetmja dorë që duhet t'i kushtoni vëmendje është ajo e tregtarit.

Baste sportive

Baste sportive

Spin City ka një libër sportiv, gjë që e bën atë paksa të ndryshëm nga kazinotë e tjera nën markën Palace Group dhe quhet Spin Sports. Ata kanë një përzgjedhje të shkëlqyer të sporteve për të cilat mund të vini bast, duke përfshirë:

 • Futbolli
 • Basketboll
 • Tenis
 • Hokej nĂ« akull
 • Futboll amerikan
 • Hendboll
 • Volejboll
 • Kriket
 • Unioni i Rugbit
 • Liga e Rugbit
 • Esportet
 • Speciale
 • Sportet virtuale
 • Boks
 • Ari
 • Badminton
 • Sportet dimĂ«rore
 • MMA
 • Shigjetat
 • Snooker dhe pishinĂ«
 • Bejsbolli
 • ÇiklizĂ«m
 • Gara me motor
 • Rruga e shpejtĂ«sisĂ«
 • Floorball
 • Tenis tavoline
 • Bandy
 • Rregullat e Aussie
 • Surfing
 • Netball
 • Futbolli galik
 • Galike Hurling
 • Speciale Super Spin

Shumica e këtyre opsioneve kanë menu me zbritje ku mund të gjeni vendet si nënkategori për navigim më të lehtë. Gjithashtu, ju mund të gjeni tregje shtesë ku mund të bastni në tremujorë të ndryshëm, jashtë orarit dhe pikë ekipore, vetëm për të përmendur disa.

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojëra të drejtpërdrejta

Ju gjithashtu keni mundësinë të bastoni drejtpërdrejt në futboll, basketboll, kriket dhe shumë sporte të tjera. Shkoni te skeda "Pamja e ngjarjeve" dhe "Programi i drejtpërdrejtë" për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme për të cilat mund të bastoni drejtpërdrejt.