Spin Casino Rishikimi 2024 - Games

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Games

Games

Spin lojërat e kazinosë

Kur bëhet fjalë për lojërat, Spin Casino ju ka mbuluar. Me një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, ka diçka për të gjithë. Le të zhytemi në lojërat më të zakonshme që mund të gjeni në këtë platformë.

Lotaria dhe Bingo Ndiheni me fat? Spin Casino ofron lojëra emocionuese llotarie dhe bingo që do t'ju argëtojnë për orë të tëra. Provoni fatin tuaj dhe shikoni nëse mund të arrini çmimin e parë!

Sic Bo dhe Baccarat Për ata që shijojnë lojërat me zare, Sic Bo është një gjë që duhet ta provoni në Spin Casino. Për më tepër, adhuruesit e Baccarat do të gjejnë rregullimin e tyre edhe këtu. Vendosni bastet tuaja dhe lërini lojërat të fillojnë!

Video Poker dhe Blackjack Nëse lojërat me letra janë më shumë në stilin tuaj, atëherë mos shikoni më tej se përzgjedhja e lojërave video poker dhe blackjack nga Spin Casino. Vërini në provë aftësitë tuaja ndërsa synoni për atë dorë fituese.

Poker and Roulette Spin Casino ofron gjithashtu lojëra klasike poker dhe ruletë. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, këto të preferuarat e përjetshme sigurisht që do të ofrojnë emocione të pafundme.

Slots bollëk! Një veçori e spikatur e Spin Casino është gamën e gjerë të lojërave slot. Nga titujt e njohur si "Mega Moolah" deri te publikimet e reja si "Book of Oz", ka gjithmonë diçka të freskët për të xhiruar në këtë platformë.

Lojëra tavoline: Blackjack dhe Ruletë Përveç lojërave elektronike, Spin Casino krenohet me një koleksion mbresëlënës lojërash tavoline, duke përfshirë versione të ndryshme të blackjack dhe ruletë. Uluni në tryezën virtuale dhe përjetoni emocionin nga dora e parë.

Unique Exclusives Spin Casino shkon mbi dhe përtej duke ofruar lojëra unike ekskluzive që nuk mund të gjenden diku tjetër. Këta tituj të veçantë shtojnë një shtresë shtesë emocioni për lojtarët që kërkojnë diçka ndryshe.

Përvoja e përdoruesit dhe ndërfaqja Lundrimi nëpër platformën e lojërave të Spin Casino është një fllad falë ndërfaqes së tij miqësore për përdoruesit. Dizajni i lëmuar siguron lojë pa probleme, kështu që ju mund të përqendroheni në atë që ka më shumë rëndësi - të fitoni shumë!

Xhekpote dhe Turne Progresive Mbani një sy për jackpotet dhe turnet progresive të Spin Casino. Këto ngjarje emocionuese ofrojnë mundësinë për të fituar çmime masive dhe për të konkurruar kundër lojtarëve të tjerë për lavdinë përfundimtare.

Të mirat dhe të këqijat Si përmbledhje, Spin Casino ofron një gamë të larmishme lojërash që kujdesen për të gjitha llojet e lojtarëve. Titujt e spikatur të lojërave elektronike, opsionet e gjera të lojërave të tavolinës, ekskluzivitetet unike dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit e bëjnë atë një zgjedhje kryesore për entuziastët e kazinove në internet. Sidoqoftë, disa mund ta shohin mungesën e disa lojërave të veçanta si një pengesë. Sidoqoftë, Spin Casino ofron një përvojë të përgjithshme të këndshme lojërash me shumë mundësi për ta pasuruar atë.

Pra, pse të presim? Shkoni te Spin Casino tani dhe filloni t'i rrotulloni ato rrotulla ose të vendosni bastet tuaja në tavolina!

Bakarat

Bakarat

Një nga lojërat më simpatike që mund të gjeni në Spin City është Baccarat. Një lojë që ofron veprim që do t'ju mbajë të emocionuar gjatë gjithë kohës që luani. Pjesa më e mirë e kësaj loje është se rregullat e saj janë kaq të thjeshta për t'u ndjekur. Dhe, në të njëjtën kohë, loja mund të jetë shumë sfiduese vetëm sepse nuk mund të bëni asgjë për të ndryshuar rezultatin, thjesht duhet të vendosni bast dhe të shpresoni se dora juaj do të fitojë. Ka tre baste në Baccarat, Lojtari, Bankeri dhe Barazimi. Ju mund të vini bast në cilëndo dorë që dëshironi dhe ideja është të zgjidhni dorën që do të ketë letra më afër vlerës 9.

Pra, me siguri po pyesni veten se si shënohen letrat në Baccarat. Aset vlejnë 1 pikë, letrat midis 2 dhe 9 kanë vlerën e tyre dhe 10-tat, Jacks, Queens dhe Kings vlejnë të gjitha 0. Në fillim të lojës ju merrni dy letra dhe nëse ato dy letra së bashku shtojnë një vlerë më i lartë se 10, atëherë numri i parë fshihet. Le të themi se ju merrni një 7 dhe një 9, që mblidhet deri në 16, që do të thotë se dora juaj do të ketë një vlerë prej 6.

Si të luani Baccarat

Kur luani Baccarat, nuk keni nevojë të mësoni ndonjë strategji të ndërlikuar për të fituar. Loja është shumë e thjeshtë dhe nuk keni nevojë të jeni James Bond për të fituar.

Pjesa më e rëndësishme e Baccarat është vendosja e bastit të duhur. Sepse gjëja këtu është se ju mund të vini bast në dorën tuaj ose në dorën e tregtarit ose mund të vini bast në një barazim. Qëllimi i lojës është të parashikohet se kush do të ketë dorën fituese në fund të lojës. Pasi të jenë vendosur të gjitha bastet, ju dhe tregtari do të merrni të dy nga dy letra secili. Në varësi të vlerës së këtyre kartave, ju mund të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme.

 • Lojtari qëndron gjithmonë në një total prej 6 ose 7 dhe ata tërheqin një kartë të tretë në një total prej 0 dhe 5.
 • Kur Lojtari nuk duhet të tërheqë një kartë të tretë, Bankeri qëndron në një total prej 6 ose 7 dhe ata tërheqin një kartë të tretë në një total prej 0 dhe 5.
 • Kur lojtari tërheq një 9, një 10, një kartë të fytyrës ose një Ace si një kartë të tretë, Bankeri tërheq rezultatin 0-3 dhe qëndron në rezultatin 4-7.
 • Kur Lojtari tërheq një 8 si një kartë të tretë, Bankeri tërheq rezultatin 0-2 dhe qëndron në rezultatin 3-7.
 • Kur lojtari tërheq një 6 ose një 7 si një kartë të tretë, Bankeri tërheq rezultatin 0-6 dhe qëndron në një total prej 7.
 • Kur lojtari tërheq një 4 ose 5 si një kartë të tretë, Bankeri tërheq rezultatin 0-5 dhe qëndron në rezultatin 6-7.
 • Kur lojtari tërheq një 2 ose 3 si një kartë të tretë, Bankeri tërheq rezultatin 0-4 dhe qëndron në një total prej 5, 6 ose 7. Ndonjëherë lojtari dhe bankieri përfundojnë duke pasur të njëjtat pikë dhe rezultatet e lojës në një kravatë. Nëse është kështu, bastet mbi Bankierin dhe bastet për Lojtarin kthehen dhe askush nuk fiton, dhe bastet për Barazimin paguhen.
Ruletë

Ruletë

Ruleta është luajtur për më shumë se 3 dekada dhe lojtarët ende nuk mund të ngopen me të. Loja ka evoluar dhe lajmi i mirë është se tani ofron fitore më të mëdha dhe më të mira. Në Spin City, mund të gjeni të gjitha variacionet e ruletit të mundësuar nga Microgaming, dhe ne duhet t'ju themi se zgjedhja është e madhe. Ju mund të gjeni variacione emocionuese dhe të reja të lojës që as nuk e dinit se ekzistonin.

Ruleta ka rregulla të thjeshta, kështu që edhe nëse jeni i ri në lojë, do ta kuptoni atë. Krupieri hedh një top në një rrotë tjerrëse që ka xhepa të numëruar me ngjyra të ndryshme. Kur rrota ndalon së rrotulluari, topi bie në një xhep dhe ky është numri fitues. Pra, roli juaj në lojë është të merrni me mend xhepin në të cilin do të bjerë topi dhe të vendosni një bast për atë numër ose ngjyrë. Ju nuk mund të bëni asgjë për të ndikuar në rezultatin e lojës në asnjë mënyrë, gjithçka varet nga fati juaj.

Në Spin City, mund të gjeni 3 variacionet klasike të ruletës, evropiane, franceze dhe amerikane, por në të njëjtën kohë, mund të gjeni edhe variante të ndryshme të këtyre lojërave. Variacioni më i vjetër dhe në të njëjtën kohë më popullor është versioni evropian i lojës. Arsyeja kryesore pas kësaj është fakti se kjo lojë ofron avantazhin më të ulët të shtëpisë. Versioni francez është shumë i ngjashëm me atë evropian kur bëhet fjalë për paraqitjen, por ndryshimi kryesor është se ky version ofron opsione të ndryshme bastesh.

Versioni amerikan ka një xhep shtesë 00, pra skajin më të lartë të shtëpisë. Ruleta është një lojë e gjithanshme falë basteve të shumta që ofron. Nëse jeni një fillestar, atëherë ne ju këshillojmë të filloni me bastet më të thjeshta si kuota/çift ose e kuqe/e zezë.

Llojet e basteve në ruletë

Ju mund të bastni në një numër të vetëm ose një grup numrash. Ka dy lloje bastesh, baste brenda dhe jashtë në ruletë. Dhe nëse doni të përmirësoni shanset tuaja për të fituar, ne ju këshillojmë të mësoni një ose dy gjëra rreth këtyre basteve.

Kur shikoni më mirë paraqitjen e tavolinës së ruletës, do të shihni se pjesa kryesore përbëhet nga numrat nga zero deri në 36, dhe pjesa tjetër janë sektorë për bastet në grupe numrash. Bastet që vendosen në numrat aktual quhen baste brenda dhe bastet që vendosen në sektorët e tjerë quhen baste të jashtme.

Bastet e brendshme

Ekzistojnë 7 lloje të basteve të brendshme dhe ato janë si më poshtë:

 • Bast i drejtë – Ky bast mbulon vetëm një numër dhe për ta bërë këtë bast vendosni çipin brenda katrorit të numrit.
 • Bast i ndarë – Ky bast mbulon dy numra që janë ngjitur me tabelën dhe për ta bërë këtë bast duhet të vendosni çipin në vijën e përbashkët të dy katrorëve të numrave.
 • Bast Rrugor – Ky bast mbulon tre numra të njëpasnjëshëm të vendosur në të njëjtën linjë dhe për të bërë këtë bast duhet të vendosni çipin në këndin e jashtëm të rreshtit.
 • Bast me gjashtë rreshta – Ky bast mbulon tre numra të njëpasnjëshëm të vendosur në të njëjtën linjë dhe për të bërë këtë bast duhet të vendosni çipat në këndin e jashtëm të rreshtit.
 • Bast këndor – Ky bast mbulon katër numra dhe vendoset duke vendosur çipin në këndin e përbashkët të katër numrave.
 • Bast Trio – Ky bast mbulon tre numra dhe përfshin 0 ose 00, dhe për të bërë këtë bast ju duhet të vendosni çipin në linjën e ndarë nga kutitë zero dhe dy numrat e tjerë.
 • Basti i shportës – Ky bast mbulon numrat 0, 1, 2 dhe 3, dhe për të bërë këtë bast duhet të vendosni çipat tuaja në këndin e ndarë nga kutitë zero dhe rreshti i parë. Bastet e jashtme Siç thamë më parë, bastet e jashtme janë bastet që vendosen jashtë fushës së numrave. Ekzistojnë 5 lloje të basteve të jashtme:
 • E kuqe ose e zezë - Ky është një bast për ngjyrën e numrit fitues.
 • Tek ose Çift – Ky është një bast nëse numri fitues do të jetë tek apo çift.
 • 1 me 18 ose 19 me 36 – Ky është një bast nëse numri fitues do të jetë i ulët apo i lartë.
 • Dhjetra - Ky është një bast në një nga tre duzinat që gjenden në paraqitjen e tabelës.
 • Kolonat - Ky është një bast nga cila nga tre kolonat do të jetë numri fitues.
Slot

Slot

Në Spin City, do të gjeni lojëra elektronike me cilësi të lartë me bobinat më të lëmuara dhe disa nga jackpot-et më të mira atje. Kazinoja mundësohet nga Microgaming dhe me softuerin e saj të vlerësuar me çmime, mund të jeni të sigurt se do të keni një lojë të ndershme me çdo rrotullim. Për më tepër, nëse besoni se keni nevojë për më shumë praktikë, mund t'i luani lojërat falas në modalitetin demo derisa të ndiheni mjaft të sigurt për të luajtur për para të vërteta.

Lojëra Jackpot Progresive

Shumë video lojëra të ndryshme progresive jackpot janë të disponueshme në Spin City. Këto lojëra janë jashtëzakonisht të njohura sepse ofrojnë disa shuma që ndryshojnë jetën. Thjesht imagjinoni, ai çmim i parë mund të jetë vetëm një klikim larg jush.

Lojëra elektronike në stilin retro

Për lojtarët nostalgjikë ose paguesit që pëlqejnë slotin klasik të veprimit të thjeshtë në internet është përgjigjja. Këto lojëra, ose të paktën shumica prej tyre kanë 3 rrotulla dhe kanë një qasje më tradicionale ndaj lojërave. Ata nuk kanë ndonjë veçori komplekse të veçantë siç kanë lojërat elektronike moderne, por disa prej tyre kanë simbolin Wild ose Scatter.

Poker

Poker

Video Poker ka qenë hiti më i fundit kur bëhet fjalë për lojërat në internet. Ky është një kombinim i një loje me letra dhe një lojë slot video. Kjo lojë është aq e thjeshtuar sa është një pikënisje e shkëlqyer, veçanërisht për fillestarët. Flop tradicionale, Turn dhe River janë lënë pas dhe loja përbëhet vetëm nga 2 faza, marrëveshja dhe shorti.

Pasi të jeni gati, thjesht klikoni në butonin luaj dhe 5 letra do të shfaqen para jush. Letrat që formojnë një dorë fituese mbahen automatikisht dhe nëse doni të mbani disa letra të tjera, thjesht duhet të klikoni mbi to një herë dhe të klikoni butonin e tërheqjes. Kartat që keni hedhur do të zëvendësohen me të reja dhe dora që rezulton do të jetë e VËRTETË për një fitore nga softueri. Dora më e vogël fituese që mund të formoni është zakonisht një Pair Jacks, e ndjekur nga 3 të një lloji, 4 të një lloji, një Full House, Straight, një Flush dhe një Straight Flush. Dora e rangut më të lartë është Royal Flush, dhe kjo është dora që do t'ju sjellë atë xhekpot të madh.

3-Variantet e kartave

Sikur pokeri me 5 letra të mos ishte mjaft i lehtë, ata gjithashtu kanë dalë me një variant me 3 letra. Kjo është ndoshta loja më e thjeshtë që mund të gjeni në Spin City Casino. Gjithçka që duhet të bëni këtu është të vendosni bast dhe të klikoni Luaj. Ju do të merrni 3 letra dhe kur t'i shihni ato, duhet të vendosni nëse do të palosni, ngrini ose luani dorën.

Historia e Video Pokerit

Shumica e njerëzve mendojnë se video pokeri u shfaq në mënyrë magjike me industrinë e re të kazinove në internet, por e vërteta është se ai është shumë më i vjetër se kaq. Loja u zhvillua në 1891 në Brooklyn nga prodhuesit Sitman dhe Pitt. Gjegjësisht, ata zhvilluan një makinë lojrash që përdorte bateri dhe letra. Dhe, në vitet 1940, Bally lëshoi makinën e tij elektromekanike High Hand Draw që ishte një sukses i madh. Këto makina lojërash u bënë edhe më të njohura në vitet '70 kur u shtua ekrani i videos, dhe pjesa tjetër është histori.

Blackjack

Blackjack

Blackjack është një lojtar i preferuar dhe për një arsye të mirë. Kjo lojë luhet për më shumë se 300 vjet dhe fakti që i rezistoi kohës thotë shumë. Mësoni një strategji të mirë dhe ka një shans të mirë që t'i mposhtni shanset. Blackjack është ndoshta e vetmja lojë ku mund të lëvizësh gjërat në favorin tënd. Nëse dëshironi të praktikoni strategjinë tuaj, mund të gjeni një lojë dhe ta luani atë në modalitetin praktik për të parë se si funksionojnë gjërat dhe për t'u mësuar me softuerin.

Rregullat e lojës janë vërtet të thjeshta, kështu që ju mund të filloni të luani shpejt. Megjithatë, zotërimi i strategjisë suaj më të mirë mund të zgjasë pak më shumë. Loja fillon kur tregtari dhe lojtari marrin nga 2 letra secili. Nëse 2 letrat tuaja shtohen në 21, atëherë ju fitoni dhe merrni një pagesë. Në rast se keni një rezultat më të ulët, ju jeni ende në lojë. Mund të qëndroni në këmbë nëse jeni mjaft të sigurt se dora që keni mund ta mposhtë tregtarin. Mund të godisni, që do të thotë se mund të kërkoni një kartë tjetër për të përmirësuar rezultatin tuaj. Ju mund të ndani dorën nëse keni 2 letra me të njëjtën vlerë dhe të luani raundin me dy duar të veçanta.

Gjetja e strategjisë më të mirë që funksionon mund të jetë e vështirë pasi kjo është një lëndë komplekse që kërkon një kohë të gjatë për t'u studiuar. Por, mos u dëshpëroni sepse ka strategji bazë që janë perfekte për fillestarët dhe është një vend i mirë për të filluar. Këtu janë disa rregulla bazë që duhet t'i merrni parasysh herën tjetër kur vendosni të luani Blackjack në Spin City Casino:

 • Nëse dora juaj vlen 8 ose më pak, goditni.
 • Nëse dora juaj vlen 10 ose 11, dyfishoni.
 • Nëse dora juaj vlen 17, qëndroni në këmbë.
 • Nëse keni dy Ace ose dy 8, ndajini ato në 2 duar të reja.

Ju duhet të qëndroni në situatat e mëposhtme:

 • Nëse tregtari shënon 7 dhe ju 17.
 • Nëse tregtari shënon 5 ose 6 dhe ju shënoni 12.
 • Nëse tregtari shënon 2 ose 3 dhe ju shënoni 13 ose më shumë.
Baste sportive

Baste sportive

Nëse jeni në baste sportive, atëherë në kazino Spin City do të gjeni gjithçka që kërkoni. Ata kanë një pjesë të faqes së tyre të internetit të dedikuar veçanërisht për këtë seksion, ku mund të gjeni një përzgjedhje të gjerë sportesh nga e gjithë bota. Kur bëhet fjalë për bastet sportive, të gjithë kanë preferenca të ndryshme, por të gjithë mund të pajtohemi se të gjithë janë në kërkim të shansetave më të mira të mundshme. Dhe lajmi i mirë është se Spin City mbulon të gjitha ngjarjet kryesore, kështu që ju mund të vendosni një bast në turneun më të fundit të ligës së legjendave ose Super Bowl, zgjedhja varet nga ju.

Futboll amerikan

Futboll amerikan

Pa dyshim, futbolli është një nga sportet më të njohura dhe emocionuese në botë. Për këtë arsye, kazino ofron tregje si në futbollin e kolegjit ashtu edhe në Ligën Kombëtare të Futbollit me shumë tregje në çdo lojë. Shumica e lojërave luhen në fundjavë, kështu që atëherë keni shumë mundësi për të vënë bast dhe për të fituar.

Bejsbolli

Bejsbolli

Bejsbolli është një tjetër sport i njohur në mbarë botën. Spin City ofron tregje bastesh sportive në të gjitha ligat kryesore ndërkombëtare, por shumica e basteve vendosen në Major League Baseball. Kjo është një nga ligat më të njohura të bejsbollit në botë dhe sezoni zgjat nga prilli deri në tetor, kështu që ju keni shumë mundësi për të vendosur një bast. Gjatë gjithë sezonit luhen 162 ndeshje që ofron shumë shanse për të parashikuar se cila skuadër do të ngjitet në krye.

Basketboll

Basketboll

Në Spin City, mund të gjeni të gjitha ligat dhe lojërat më të mëdha kur bëhet fjalë për basketboll. Ato mbulojnë të gjitha turnetë kryesore duke përfshirë EuroLeague, EuroCup, Bundesligën e Basketbollit të Gjermanisë (BBL) dhe Lega 1 të Italisë, vetëm për të përmendur disa.

Boks

Boks

Edhe boksi ofron mundësi të shkëlqyera bastesh dhe veprime me intensitet të lartë. Në Spin City, ju mund të gjeni një gamë të gjerë tregjesh në të gjitha luftimet më të mëdha për të gjitha kategoritë e peshave.

Kriket

Kriket

Kriketi është gjithashtu një sport emocionues që ofron shumë mundësi për të vënë bast. Ka 3 lloje kryesore të lojërave që luhen ndërkombëtarisht, dhe nëse jeni të etur për të hyrë në aksion, në Spin City mund të gjeni tregje për të gjitha lojërat më të mëdha.

Esportet

Esportet

Esports është një treg mjaft i ri bastesh që gëzon një popullaritet të madh, dhe është gjithashtu një nga më me rritjen më të shpejtë. Lojtarët vendosin baste në lojëra lokale dhe turne ndërkombëtarë çdo ditë. Për më tepër, ato ofrojnë tregje në disa nga lojërat më të mëdha duke përfshirë Dota 2, League of Legends (LoL), StarCraft II dhe Counterstrike: Global Offensive (CS: GO), vetëm për të përmendur disa.

MMA

MMA

MMA ose Artet Marciale të Përziera është një sport emocionues kontakti. Ky sport është rritur ndjeshëm në popullaritet në dy vitet e fundit. Ka disa turne më të vogla, por kampionati Ultimate Fighting (UFC) është diçka në të cilën të gjithë duan të jenë pjesë. Spin City Casino do t'ju ndihmojë të merrni pjesë në aksion dhe në të njëjtën kohë, ata do t'ju sjellin shanset më të mira.

Futbolli

Futbolli

Nëse jeni adhurues i futbollit, i njohur edhe si futbolli, duhet t'ju themi se Spin City mbulon të gjitha ndeshjet kryesore duke përfshirë ato të luajtura në Ligën angleze të futbollit, Premier League, Champions League, Bundesliga, Series A dhe La Liga. .

Tenis

Tenis

Grand Slamet konsiderohen si pika kryesore e kalendarit të tenisit. Ky sport është shumë i gjithanshëm sepse mund të luhet individualisht ose si ekip. Në Spin City mund të gjeni shanse të mëdha nëse jeni adhurues i këtij sporti dhe dëshironi të vendosni baste mbi të.

Lojëra me para të vërteta

Lojëra me para të vërteta

Spin City Casino ka një bibliotekë të madhe lojërash të disponueshme që janë të ndara sipas kategorive të ndryshme. Në këtë pikë, ata kanë më shumë se 600 lojëra sipas kategorive të ndryshme duke përfshirë:

 • Slots
 • Ruletë
 • Bakarat
 • Blackjack
 • Video Poker
 • Keno
 • Craps
 • Bingo