Spin Casino Rishikimi 2024 - FAQ

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta rreth Spin Casino në FAQ-të tona më poshtë.

Si të hapni një llogari në Spin City?

Hapja e një llogarie është shumë e lehtë. Kjo është për shkak se kazino dëshiron që ju të përqendroheni në pjesën argëtuese dhe kjo është të luani lojëra. Mund ta vendosni llogarinë tuaj dhe ta bëni gati në jo më shumë se 3 minuta. Klikoni në butonin Regjistrohu dhe plotësoni të dhënat tuaja.

A duhet të shkarkoj softuerin për të luajtur?

Në fillim, kur kazinoja sapo po fillonte në botën online, duhej të shkarkoje softuerin për të luajtur lojërat. Në ditët e sotme, ju mund të luani të gjitha lojërat përmes shfletuesit tuaj, pavarësisht nëse është në desktopin tuaj ose celularin tuaj.

Si të identifikohem në llogarinë time?

Kur hapni faqen e internetit të kazinosë, klikoni në Login dhe shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.

Si ta zhbllokoj llogarinë time?

Nëse dëshironi të zhbllokoni llogarinë tuaj, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Çfarë ndodh nëse harroj të dhënat e llogarisë sime?

Kur hapni faqen e internetit të kazinosë, mund të klikoni në lidhjen Fjalëkalimi i harruar/Emri i përdoruesit. Ju do të duhet të shkruani adresën tuaj të emailit, atë që keni përdorur për t'u regjistruar në faqen e internetit. Kazinoja do të dërgojë një email me detaje se si të shkoni në llogarinë tuaj.

A mund të marr kredite në kazino?

Po, ka shumë mënyra të ndryshme për të marrë kredite në kazino. Ju mund të përdorni një sërë mënyrash pagese si krediti, kartat e debitit dhe kuletat elektronike për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Nëse keni ndonjë problem ose pyetje, mos hezitoni të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë. I gjithë informacioni juaj ruhet i sigurt pasi kazinoja përdor një shtresë të sigurt Socket 128-bit.

A mund të depozitoj vetëm me kartën time të kreditit?

Po, mund të përdorni vetëm kartën e kreditit që është në emrin tuaj dhe që përputhet me emrin në llogarinë tuaj. Fatkeqësisht, nuk mund të përdorni asnjë kartë tjetër krediti që nuk është në emrin tuaj.

Çfarë ndodh nëse karta ime e kreditit refuzohet?

Disa banka nuk i lejojnë klientët e tyre të shijojnë iGaming kështu që ka mundësi që depozita juaj të refuzohet. Kjo mund të jetë zhgënjyese, por ka alternativa të tjera që mund të përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj.

A ka kërkesa për tërheqje për fondet e bonusit?

Nëse keni kërkuar një bonus në Spin City, atëherë ka një shans të madh që të ketë disa kërkesa bastesh të bashkangjitura me fondet. Ju mund të tërhiqni fitimet tuaja vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit.

A i ka kazinoja të gjitha licencat e nevojshme?

Të gjitha informacionet e nevojshme që ju nevojiten për kazinonë mund të gjenden në seksionin Rreth nesh. Aty mund të shihni se Spin City mban licenca me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ju gjithashtu mund të gjeni disa informacione të tjera duke përfshirë përqindjen e raportit të pagesës dhe metodat bankare të disponueshme në kazino.

Cila është mosha minimale e nevojshme për të hapur një llogari?

Duhet të jeni të paktën 18 vjeç për të hapur një llogari në kazino Spin City.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin?

Ka bonuse të ndryshme të disponueshme në Spin City Casino. Të gjitha Termat dhe Kushtet mund të gjenden në faqet Kushtet e Bonusit të Mirëpritjes dhe Kushtet e Bonusit të Promovimeve. Gjendja e llogarisë suaj do të ndahet në shumën e bonusit dhe shumën e parave të gatshme. Shuma e bonusit është e kufizuar derisa të plotësoni kërkesat e bastit. Pasi të plotësoni kërkesat e basteve, mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

A duhet të pres për një tërheqje?

Kur dëshironi të tërheqni fonde nga llogaria juaj, do të duhet të kërkoni për tërheqje. Më pas, kazinoja do t'i zhvendosë paratë në një periudhë të shkurtër pritjeje prej vetëm 24 vitesh përpara se ato të përpunohen nga ekipi i Pagesave. Ju do t'i merrni paratë tuaja në të njëjtën mënyrë që keni depozituar në radhë të parë. Nëse kazinoja nuk është në gjendje të përdorë të njëjtën metodë, atëherë ata do t'ju lejojnë të zgjidhni metodën tuaj të preferuar për tërheqje. Do të merrni gjithashtu një email për të mësuar statusin e tërheqjes suaj. Pasi kazinoja të lëshojë fondet, mund të duhet ende një kohë e shkurtër derisa të merrni fondet tuaja në varësi të metodës që keni përdorur për tërheqje. Kuletat elektronike ofrojnë një transferim të menjëhershëm të fondeve, ndërsa kartat e kreditit dhe të debitit mund të zgjasin nga 1 deri në 5 ditë pune.

A ka kazino ndonjë promovim?

Një nga arsyet kryesore pse kazino Spin City është kaq e popullarizuar në mesin e lojtarëve është për promovimet e shumta që ata ofrojnë për lojtarët e tyre. Për të filluar gjërat, ata ofrojnë një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që përbëhet nga një bonus 100% ndeshje deri në 400 dollarë. Dhe kjo nuk është e gjitha, bonusi i mirëseardhjes bartet jo vetëm në depozitën tuaj të parë, por edhe në depozitën tuaj të dytë dhe të tretë. Herën e dytë dhe të tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë çdo herë. Kjo do t'ju lërë me një shumë shtesë prej 1000 dollarësh në bilancin tuaj. Lojtarët e tyre besnikë do të marrin shpërblime shtesë sipas pikëve që kanë grumbulluar me kalimin e kohës.

A janë lojërat të drejta?

Spin City është një kazino që planifikon të qëndrojë në industrinë e kazinove për vitet në vijim. Ata e dinë se e vetmja mënyrë për ta arritur këtë është të luash drejtë. Ata përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm për t'u siguruar që lojërat e tyre janë të drejta. Tarifat e Kthimit te Lojtari gjithashtu kontrollohen në mënyrë të pavarur, kështu që ju mund të jeni të sigurt se ka një shans të madh për të fituar sa herë që vendosni të luani.

Loja ime nuk po funksionon siç duhet. Pse është kështu?

Është e mundur të hasni disa probleme kur jeni duke luajtur në kazino. Nëse ndodh diçka e tillë, pavarësisht se sa e vogël është çështja, duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit. Ata janë gjithmonë të lumtur të ndihmojnë. Ju mund të kontaktoni kazinonë përmes bisedës live, emailit ose telefonit çfarëdo që dëshironi. Mbështetja e tyre e bisedës live është e disponueshme 24/7, kështu që sa herë që keni një problem, do të keni dikë që t'ju udhëheqë.

Nuk mund ta gjej pyetjen time të renditur në pyetjet tuaja të bëra më shpesh?

Nëse keni një pyetje që nuk është e listuar në faqen FAQ, mund të kontaktoni kazinonë përmes bisedës live nëse keni nevojë për një përgjigje të menjëhershme.

Çfarë softueri Live Casino përdoret në Spin City?

Të gjitha lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë ofrohen nga Evolution Gaming, një nga ofruesit më të mirë të softuerëve që konsiderohet të jetë lider në industrinë e kazinosë live.

A më lejohet të flas me tregtarët?

Po, një nga hijeshitë e lojërave live është fakti që ju mund të shoqëroheni me lojtarë të tjerë dhe gjithashtu mund të flisni me tregtarin. Pritësit tuaj janë njerëz miqësorë të trajnuar për të drejtuar lojërat dhe për të bashkëvepruar me lojtarët.

A flasin Live Dealers gjuhë të tjera përveç anglishtes?

Të luash lojën tënde të preferuar në gjuhën tënde është një përvojë shumë e këndshme. Lajmi i mirë është se Evolution Gaming ofron lojërat e tij në gjuhë të ndryshme duke përfshirë gjermanisht, frëngjisht, spanjisht dhe italisht.

Me kë do të luaj?

Kur zgjidhni të luani një lojë kazino live, do të keni mundësinë të luani me individë nga e gjithë bota.

Cilat janë avantazhet e një libri sportiv në internet?

Kohët e fundit, shumë njerëz preferojnë të luajnë online dhe jo në një kazino me bazë tokësore. Përparësitë e kësaj janë të shumta. Ne do të përpiqemi të përfshijmë vetëm disa prej tyre këtu:

 • Baste minimale më të ulëta.
 • Një gamë më e gjerë bastesh.
 • Më shumë bonuse.
 • Ju mund të vendosni baste në privatësinë e shtëpisë tuaj.
 • Ju mund të vendosni baste sa herë që dëshironi përmes platformës sportive celulare.

Në cilat sporte mund të bastoj?

Kur bëhet fjalë për sportet për të cilat mund të vini bast në Spin City, zgjedhja është e madhe. Kazinoja mbulon çdo disiplinë që mund të imagjinoni, në mënyrë që të mund të vendosni bast në futboll, tenis, shigjeta dhe eSports, vetëm për të përmendur disa. Shkoni në faqen kryesore të librit të tyre sportiv në internet dhe mund të gjeni listën e plotë të sporteve që ato mbulojnë.

Çfarë lloj bastesh mund të vendos?

Kazinoja ofron një përzgjedhje të madhe tregjesh dhe bastet që mund të vendosni varen shumë nga sporti për të cilin jeni të interesuar. Ju mund të vendosni baste me handikap, të vendosni baste në rezultate mbi/nën dhe të vendosni baste propozimesh për ngjarje specifike, vetëm për të përmendur disa .

A ka ndonjë baste jo sportive që mund të vendos?

Do të habiteni se sa njerëzve u pëlqen të bastojnë në politikë, financa ose argëtim. Spin City Casino lejon atë lloj bastesh ku mund të vini bast, le të themi se kush do të ishte kryeministri i ardhshëm dhe shumë baste të tjera të ndryshme.

Cilat janë shanset e drejtpërdrejta?

Shanset e drejtpërdrejta jepen për bastet në lojë. Këto shanse mund të ndryshojnë ndërsa loja përparon.

Cili softuer mbështet Spin Sports?

Spin City ka një faqe bastesh që funksionon pa probleme falë softuerit SBTech që përdorin si për platformën e tyre sportive, ashtu edhe për celularin.

Çfarë pajisje celulare mund të përdor për të hyrë në kazino celulare?

Pothuajse çdo pajisje portative mund të përdoret për të hyrë në platformën celulare të kazinosë duke përfshirë:

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Windows Mobile
 • Blackberry

A është log in i njëjtë për celular dhe desktop?

Po, ju mund të hyni në llogarinë tuaj, në të njëjtën mënyrë, pavarësisht se ku. Thjesht duhet të futni emrin e saktë të përdoruesit dhe fjalëkalimin.

Si mund të regjistrohem në Spin Sports?

Regjistrimi në një libër sportiv në internet është shumë i lehtë. Nëse nuk e keni bërë këtë më parë, atëherë duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • Në këndin e sipërm majtas, klikoni në menunë rënëse.
 • Klikoni në butonin Regjistrohu.
 • Futni informacionin e nevojshëm.
 • Klikoni në Konfirmo.
 • Bëni një depozitë dhe filloni të luani lojërat tuaja të preferuara.

Si të identifikoheni në Spin Sports?

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni të dhënat tuaja duke përfshirë emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin dhe do të keni akses të menjëhershëm në llogarinë tuaj.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në kazino?

Në Spin City, mund të gjeni një gamë të gjerë mënyrash pagese për të depozituar fonde në llogarinë tuaj dhe për të tërhequr fitimet tuaja. Thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj dhe softueri do të zbulojë vendndodhjen tuaj dhe do t'ju tregojë një listë të plotë të mënyrave të pagesës të disponueshme për zonën tuaj.

Si të bëni një depozitë dhe tërheqje?

Bërja e një depozite dhe tërheqjeje është shumë e thjeshtë në Spin City. Arsyeja pas kësaj është se pothuajse çdo operacion në kazino është bërë i lehtë, kështu që ju mund të përqendroni kohën dhe energjinë tuaj në lojërat, kjo është arsyeja pse ju jeni këtu në radhë të parë. Ndiqni këto hapa të thjeshtë dhe do të jeni të gatshëm të shkoni:

 1. Shkoni te skedari Bankar.

 2. Zgjidhni Depozitë ose Tërheqje nga menyja rënëse.

 3. Nëse jeni duke bërë një depozitë, zgjidhni metodën që dëshironi të përdorni dhe kur të bëni një tërheqje, e njëjta metodë do të zgjidhet si parazgjedhje. Kur kjo nuk është e mundur, si në rastin e kuponëve me parapagesë, atëherë do të mund të zgjidhni një mënyrë tjetër tërheqjeje.

 4. Ndiqni udhëzimet e thjeshta, shkruani shumën që dëshironi të depozitoni ose tërhiqni.

 5. Kontrolloni që informacioni që keni futur është i saktë dhe konfirmoni transaksionin.

Unë vazhdoj të përpiqem të identifikohem në llogarinë time, por nuk mundem. Pse është kështu?

Nëse nuk po hyni në llogarinë tuaj, gjëja e parë që duhet të kontrolloni është nëse keni pritje të mirë në internet. Duhet të mbyllni faqen Spin Sports dhe ta hapni përsëri. Nëse ende nuk funksionon, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit për ndihmë të mëtejshme.

A mund të ndryshoj emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tim?

Pasi të zgjidhni emrin e përdoruesit gjatë regjistrimit, nuk do të mund ta ndryshoni atë më vonë. Nga ana tjetër, ne ju këshillojmë të ndryshoni fjalëkalimin tuaj herë pas here për arsye sigurie.

Si mund ta ndryshoj fjalëkalimin tim?

Siç thamë më parë, këshillohet që të ndryshoni fjalëkalimin tuaj çdo herë pas here për arsye sigurie. Ju mund të kontaktoni mbështetjen e klientit herën e parë që dëshironi të ndryshoni fjalëkalimin tuaj dhe ata do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Çfarë është një bast falas?

Një bast falas është një bast që ju jepet nga kazinoja. Kjo zakonisht bëhet për të mirëpritur anëtarët e rinj në kazino në librin e tyre sportiv në internet. Do të merrni fonde bastesh falas dhe do të mbani gjithçka që fitoni.

Nuk e kam marrë bastin tim falas?

Nëse basti juaj falas nuk është shtuar në llogarinë tuaj të librezës sportive në internet, ka disa gjëra që duhet të kontrolloni. Sigurohuni që i keni plotësuar të gjitha kërkesat, si p.sh. plotësimi i të gjitha fushave në faqen e regjistrimit. Ju gjithashtu mund të provoni të dilni dhe më pas të identifikoheni përsëri në llogarinë tuaj. Nëse problemi vazhdon, atëherë do t'ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë shtesë dhe ata do ta zgjidhin problemin tuaj brenda një kohe të shkurtër.

Çfarë janë Specialet e Spin?

Këto janë oferta speciale ditore, ku kazino tregon shanset për rezultate specifike të disa ngjarjeve. Pra, nëse fitoni, atëherë pagesa juaj është edhe më e madhe. Si ta di nëse basti im u pastrua? Kur vendosni një bast, shfaqet një dritare konfirmimi. Ju gjithashtu mund të kontrolloni statusin e çdo basti në fletën tuaj të bastit.

A kam nevojë për një wi-fi për të luajtur lojërat?

Po, nëse doni të luani ndonjë lojë në Spin City Casino, do t'ju duhet të keni një lidhje të mirë interneti në pajisjen tuaj.

A mund të kontaktoj mbështetjen e klientit sa herë që kam nevojë për to?

Po, mbështetja e klientit në Spin City Casino është gjithmonë e disponueshme për ju. Mund të kontaktoni me një agjent 24/7.

A mund të kontaktoj mbështetjen e klientit në celularin tim?

Po, përdorimi i celularit tuaj për të kontaktuar mbështetjen e klientit është i lehtë ashtu si kur jeni në desktop.