Spin Casino Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Kazino Spin City lejon lojtarët të reklamojnë produktet e tyre përmes programit të tyre të filialeve dhe të fitojnë një shumë të mirë në atë mënyrë. Regjistrimi për një llogari filial është shumë i lehtë, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin 'Bashkohu tani' dhe të plotësoni një formular të shkurtër aplikimi.

Fillimi është shumë i thjeshtë. Ideja e përgjithshme është të dërgoni trafik në një nga markat Buffalo Partner duke përdorur lidhje me tekst, reklama banerash dhe postues HTML. Ju mund të gjeni të gjitha materialet që ju nevojiten në llogarinë tuaj. Sa herë që përdorni ndonjë nga materialet, duhet të përfshini numrin tuaj unik ID të filialit.

Ndarja e të ardhurave në Spin City

Ndarja e të ardhurave në Spin City

Muajin e parë do të merrni një komision prej 50%, i ndjekur nga:

  • Kur referoni deri në 10 lojtarë, do të fitoni 25% komision.

  • Kur referoni midis 11 dhe 40 lojtarëve, do të fitoni 30% komision.

  • Kur referoni midis 41 dhe 100 lojtarëve, do të fitoni 35% komision.

  • Kur referoni më shumë se 100 lojtarë, do të fitoni një komision prej 40%.

CPA

CPA

Plani i pagesës së CPA-së ndryshon nga Ndarja e të Ardhurave dhe disa bashkëpunëtorë e preferojnë më mirë këtë plan. Në këtë mënyrë ju do të merrni një tarifë fikse ose fikse për çdo lojtar që dërgoni në kazino.

Përmbledhje e Komisionit

Përmbledhje e Komisionit

Partnerët e filialeve do të fitojnë një përqindje të të ardhurave neto të kazinosë që janë krijuar nga lojtarët që ata i referohen kazinosë. Nëse dëshironi të rrisni marrëveshjen e ndarjes së të ardhurave, duhet të dërgoni më shumë se 10 lojtarë depozitues në muaj.

Marrëveshja më e mirë që do të merrni është një komision prej 40% kur referoni më shumë se 100 lojtarë të rinj. Për të nisur gjërat, kazino do t'ju shpërblejë me 50% komision për muajin e parë. Nëse nuk arrini t'i referoni lojtarët e rinj në kazino në 6 muaj, fitimi i pjesës së të ardhurave tuaja do të pësojë një rënie prej 5%. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një plan pagese CPA ku do të merrni një tarifë fikse për çdo lojtar kualifikues. Lajmi i mirë është se nuk ka bartje negative.

Pagesa e bashkëpunëtorëve në Spin City

Pagesa e bashkëpunëtorëve në Spin City

Ju do të merrni pagesën tuaj në datën 10 të çdo muaji. Lajmi i mirë është se nuk ka kosto administrative që ngarkohen në pagesat dhe ju mund ta merrni pagesën tuaj duke përdorur një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës Check, EcoPayz, PayPal, WebMoney, Pay Spark, Neteller dhe Skrill. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë për kuletat elektronike dhe 700 dollarë për transfertën bankare.

Cili është programi i filialeve të Spin City Casino?

Filiali i Spin City Casino quhet Buffalo Partners dhe markat më të njohura përfshijnë Palace Casino, Spin Palace Sports, JackpotCity, Ruby Fortune, Lucky Nugget, Gaming Club, River Belle, Mummys Gold, Cabaret Club, Casino Epoca dhe Giggle Bingo.