Kazinotë më të mira online me Wazdan 2023

E themeluar në vitin 2010 si Zgjidhje të Bazuara në Server, Wazdan është një zhvillues i lojërave të kazinosë në internet HTML5 inovative, argëtuese dhe me cilësi të lartë. Ai është i bazuar në Maltë dhe ka një grup prej mbi 150 individësh të përkushtuar, të cilët janë të bashkuar në pasionin e tyre për të sjellë përsosmëri në tregun e lojërave të fatit.

Wazdan operon në juridiksione të shumta dhe mban licenca nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Zyra Kombëtare Rumune e lojërave të fatit. Për më tepër, ata janë plotësisht të certifikuar për të ofruar lojërat e tyre në Kolumbi, Spanjë, Danimarkë dhe shumë të tjera. Zgjedhja e lojërave të Wazdan përfshin lojëra elektronike klasike dhe të reja video, video poker dhe lojëra tavoline.

Lajmi i fundit

Wazdan lançon lojën e re - Telly Reel, provoni mjetin e tyre të ri promovues (Hulja e parave)
2020-10-20

Wazdan lançon lojën e re - Telly Reel, provoni mjetin e tyre të ri promovues (Hulja e parave)

me bazë në Maltë kazino online Ofruesi i softuerit të lojërave Wazdan tani ka lançuar titullin e tij të ri imagjinar, Telly Reels, pasi së fundmi publikoi mjetin e tij promovues novator Cash Drop. Sloti me 5 rrotulla dhe 20 linja pagese i çon lojtarët brenda një bote nostalgjike televizive të shkollës së vjetër, ku një ylber frutash dhe një bollëk bonusesh janë të barazvlefshme me fitore të mëdha. Ka gjithashtu disa veçori interesante në Telly Reels, të tilla si një panel anësor që mbushet me yje, duke u siguruar lojtarëve 10 rrotullime bonus të paguara Telly dhe pesë simbole Wild të bllokuara në rrotulla. Duke grumbulluar pesë rrëshqitës në ekran, lojtarët janë gjithashtu në gjendje të aktivizojnë një Bonus Micro Telly, duke u dhënë atyre një shpërblim të rastësishëm me vlerë deri në dhjetëfishin e aksioneve të tyre.