Kazinotë më të mira online me Relax Gaming 2023

E themeluar në vitin 2010, Relax Gaming është një ofrues softuerësh lojrash në internet që ka partneritet me shumë kazino të njohura në internet në mbarë botën. Me seli në Maltë, kompania është ndër ofruesit e zgjidhjeve të kazinosë me rritjen më të shpejtë për shkak të produkteve të saj inovative të kazinosë.

Relax Gaming vazhdon të zhvillojë lojëra që çdo lojtar kazinoje do t'i pëlqejë, me disa nga lojërat më të mira të pokerit dhe bingos. Lojërat nën Relax Gaming përfshijnë Rumpel Thrill Spins dhe Dragon Sisters, ndër të tjera.

Me këtë në mendje, është thelbësore të njihni kazinotë më të mira në internet ku mund të luani versionet e lojërave nga ofruesi i softuerit Relax Gaming.

Kjo kompani ka filluar në vitin 2010 si Relax Gaming Group dhe ka selinë në Maltë. Disa nga partnerët e tyre janë Push Gaming dhe Fuga. Mandati i tyre është zhvillimi i lojërave që janë brenda kategorisë së kazinosë, duke përfshirë bingo dhe poker. Midis formacionit të Relax Gaming, ka Dragon Sisters dhe Rumpel Thrill Spins.

Section icon

Lajmi i fundit

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021
2021-12-19

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Slotet online janë disa nga lojërat më të famshme të basteve në internet, dhe zhvilluesit po gjejnë vetëm mënyra për ta bërë atë më argëtues. Në ditët e sotme, ka shumë tema për të zgjedhur si aventura, fantastiko-shkencore apo edhe më tradicionale.

Relax Gaming merr licencën shumë të rëndësishme UKGC
2021-07-19

Relax Gaming merr licencën shumë të rëndësishme UKGC

Kur bëhet fjalë për licencat më të lakmuara të lojërave të fatit në internet në nivel global, Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar qëndron i lartë. Si i tillë, Relax Gaming Group me bazë në Maltë njoftoi më 13 maj 2021, nëpërmjet një njoftimi për shtyp se më në fund kishte siguruar një licencë UKGC. Pra, çfarë do të thotë ky moment historik për një nga grumbulluesit më të njohur të kazinove në internet?

Relax Gaming Seals Marrëveshje me Kazinon e Re Online SuperSeven
2021-03-17

Relax Gaming Seals Marrëveshje me Kazinon e Re Online SuperSeven

Kur kërkoni në internet për më të mirën kazino online për t'u regjistruar, lloji i furnizuesve të softuerit luan një rol jetik. Epo, një kompani e tillë për të qenë në kërkim është Relaksoni lojërat. Ky zhvillues i respektuar i lojërave është një specialist në ofrimin e ofertave të shkëlqyera të lojërave të fatit në kazinotë e njohura në internet.

Relax Gaming - Specialist në Poker dhe Bingo në internet
2020-11-13

Relax Gaming - Specialist në Poker dhe Bingo në internet

Relaksoni lojërat është themeluar në vitin 2010 si ekspert në softuer lojrash dhe aktualisht punëson më shumë se 20 zhvillues. Kompania ka selinë në Maltë dhe ka një licencë Alderney dhe një ekip prodhimi në Estoni. Relax gaming ofron jo vetëm lojra kazino, por edhe e asy fold poker dhe lojëra bingo.