Kazinotë më të mira online me Red Tiger Gaming 2023

Edhe pse Tigri i Kuq ka qenë vetëm në industrinë e lojërave të kazinove që nga viti 2014, ekspertiza e tyre e akumuluar në këtë fushë u ka dhënë atyre aftësinë për të qenë të shkëlqyer lojë zhvilluesit. Fokusi i tyre kryesor është në zhvillimin e lojëra elektronike. Ata njihen për lojërat intriguese të Dragon's Luck Power Reels dhe Laser Fruit.

Kazinotë më të mira online me Red Tiger Gaming 2023

Lajmi i fundit

Red Tiger shton motorin Megaways te NetEnt's Blood Suckers
2023-03-28

Red Tiger shton motorin Megaways te NetEnt's Blood Suckers

Red Tiger njoftoi së fundmi lançimin e Blood Suckers Megaways, një rinovim i tmerrshëm i automatit klasik NetEnt. Zhvilluesi i sloteve me bazë aziatike e përmirësoi këtë të preferuar nga fansat me mekanikun revolucionar të Megaways, duke i dhënë mijëra mënyra fitimi.