Përvoja e Kazinos së Lojërave në Realtime: Një Rishikim i Lojërave

Real Time Gaming

2021-08-18

Eddy Cheung

RealTime Gaming filloi udhëtimin e tij në vitin 1998. Edhe pse fillimisht ata ishin me bazë jashtë SHBA-së, ata i zhvendosën të gjitha operacionet e tyre në Kosta Rika midis 2007-2008. Mënyra e funksionimit të kompanisë po shpërndan softuerin e tyre si një platformë lojrash plotësisht e mobiluar në kazinotë online. RealTime Gaming është përgjegjëse për ndërfaqen e lojërave, si dhe për të gjithë pjesën e pasme të sistemit. Për të treguar përkushtimin e tyre ndaj fansave të tyre, ata nuk kursejnë asnjë shpenzim për t'u siguruar që të punësojnë më të mirët nga më të mirët në industri. Në artikullin e sotëm, ne vlerësojmë se si është përvoja e lojërave në internet në lojërat në kohë reale. Pra, le të fillojmë…

Përvoja e Kazinos së Lojërave në Realtime: Një Rishikim i Lojërave

Rishikimi i lojërave në kohë reale

Ne vlerësojmë ofruesit e lojërave bazuar në ofertat e tyre unike me lojtarët në mendje. Duke krijuar lojëra elektronike dhe lojëra të tjera kazino me kaq shumë tashmë të disponueshme nuk është një detyrë e lehtë. Sidoqoftë, disa ofrues konsiderohen të rangut të lartë dhe kanë një kuptim të madh të tregut, një prej tyre është Realtime Gaming.

Lojëra

Kompania ofron më shumë se 150 lojëra kazino. Kompania është e specializuar në lojëra elektronike dhe tavoline. Me 7 dhe Stripes, Achilles, Aztec Millions dhe Bonkers janë disa nga lojërat elektronike më të njohura të krijuara nga Realtime Gaming. 

Ndër lojërat e tyre në tavolinë, do të gjeni Blackjack, Texas Hold'em Poker, Vegas Three Card dhe Baccarat. 

Zoti i pasurisë

Një nga publikimet më të njohura vitet e fundit nga RealTime Gaming është God of Wealth. God of Wealth është një slot i ri në internet me 5 rrotulla me 25 linja pagese me temë orientale. Vendi përmban monedha ari, biskota të fatit dhe shpërthime ngjyrash në një peizazh të bukur. 

Ju mund ta shijoni këtë slot përmes shfletuesit ose celularit tuaj. 

Përvojë e personalizuar në kazino

RealTime Gaming ofron zgjidhje kazino në internet për shumë kompani partnere. Disa mund të pyesin, "Nëse ata janë partnerë me shumë kompani, atëherë përvoja në të gjitha kazinotë nuk do të ishte e njëjtë?"

- Jo, RealTime Gaming ofron një përvojë unike për secilën prej kazinove të saj. Meqenëse ato ofrojnë personalizim për kazinotë.

Partneritet me kompani të tjera

RealTime Gaming (RTG) është bashkuar me SoftGamings, një zhvillues i platformave të lojërave. Lojërat RTG do të jenë të aksesueshme përmes sistemit API të SoftGamings sipas kushteve të marrëveshjes. RTG ka një nga portofolet më krijuese të lojërave në treg. Portofoli i RTG përfshin mbi 300 lojëra elektronike të njohura të kazinove dhe tavolina, rregullisht.

Fuqia e RTG vjen në sistemet e shumta të ofrimit të kanaleve, të cilat variojnë nga shkarkimi i softuerit të kazinosë dhe lojërat celulare, të cilat lejojnë lojtarët të luajnë lojërat e tyre të preferuara nga kudo dhe në çdo kohë, deri te modaliteti i menjëhershëm i lojës, i cili mund të aksesohet përmes çdo shfletuesi të internetit.

RealTime Gaming ka bashkëpunuar gjithashtu me QTech Games, distributori numër një i lojërave në Azi. Fuqia e RTG është sistemet e tij të shpërndarjes me shumë kanale, të cilat variojnë nga shkarkimi i softuerit të kazinosë dhe lojërat celulare, të cilat lejojnë lojtarët të luajnë lojërat e tyre të preferuara nga kudo dhe në çdo kohë, deri te modaliteti i menjëhershëm i lojës, i cili është i aksesueshëm përmes të gjitha llojeve të shfletuesve të internetit.

konkluzioni

RTG ka krijuar disa nga titujt më të paharrueshëm në treg, duke përfshirë Dr. Winmore, T-Rex 2, Storm Lords dhe Rudolph Awakens, të cilët kombinojnë emocionet klasike të një kazinoje me bazë tokësore me grafikë dhe modele matematikore moderne për të. drejtoni përvojën e lojtarit në botën moderne.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme