Të gjithë sytë te lojtarët indianë teksa Ezugi debuton Lucky 7

Ezugi

2021-07-27

Benard Maumo

Me më shumë se 760 milionë përdorues të smartfonëve, India është një nga tregjet më tërheqëse të kazinove në internet. Si i tillë, Ezugi nuk i lë asgjë rastësisë pasi njoftoi debutimin e Lucky 7 dhe një studio me temë indiane më 31 maj 2021.

Të gjithë sytë te lojtarët indianë teksa Ezugi debuton Lucky 7

Kjo lojë me 32 letra është lansimi më i fundit i lojës nga kjo markë Evolution. Loja e tavolinës me ritme të shpejta bën të gjitha përpjekjet e saj për të kapur shpirti i kumarit të lojtarëve indianë.

Nisja e studios së kazinosë me temë Indiane

Është interesante që nisja e studios Lucky 7 përkon me hapjen e një studioje me temë indiane. Është këtu që kompania do të transmetojë të preferuarat e kazinove indiane të drejtpërdrejta si Andar Bahar, Teen Patti dhe Namaste Roulette. Studio krenohet me teknologjinë më të fundit të lojërave për të siguruar që lojtarët të kenë përvojën më të qetë të mundshme të lojës.

Pas lançimit, Pang Goh i Ezugi tha se Lucky 7 është një lojë e mbushur me aksion me lojë super të shpejtë, por të drejtpërdrejtë. Për më tepër, ai tha se loja ofron një përvojë argëtuese kur luhet çdo kazino në internet e pajtueshme me desktop ose celular. Pang Goh përfundoi duke deklaruar se bastet anësore do t'i japin lojës një dimension krejt të ri plot zgjedhje dhe potenciale fituese.

Diçka rreth lojës

Së pari dhe më kryesorja, Ezugi's Lucky 7 është një lojë letrash e frymëzuar nga Indiani që mund të luhet në çdo kazino të drejtpërdrejtë. Siç pritej, 7 është numri 'magjik'. Këtu, lojtarët duhet të parashikojnë nëse letra tjetër e tërhequr nga kuverta është mbi ose nën 7. Është kaq e thjeshtë!

Ndërkohë, loja përdor tetë kuverta letrash dhe lejohet një numër i pakufizuar lojtarësh. Një kartë prerëse vendoset afërsisht ¾ përmes këpucës, me këpucën që zëvendësohet pasi të keni arritur këtë kartë.

Opsionet kryesore të disponueshme të basteve në Lucky 7 janë:

  • Nën 7 - paguan 1:1.
  • Mbi 7 - paguan 1:1.
  • 7 - paguan 11:1.

Për argëtim shtesë dhe potencial fitues, Lucky 7 gjithashtu i lejon lojtarët të bastojnë në baste anësore. Këto baste mund të vendosen së bashku me atë kryesore ose në mënyrë të pavarur.

Bastet anësore të disponueshme përfshijnë:

  • E kuqe - paguan 0.98:1.
  • E zezë - paguan 0.98:1.
  • Edhe - paguan 1.1:1.
  • Tek - paguan 0.8:1.

Është jetike të theksohet se tregtari lëshon një kartë të vetme në çdo raund. Pra, si e dini se e keni fituar lojën?

Tregtari do të shfaqë një kartë të vetme me fytyrë lart në qendër të tabelës pas përfundimit të çdo raundi bast. Nëse letra e shpërndarë është 7, atëherë bastet poshtë 7 dhe mbi 7 kthehen minus 50%. Bastet e tjera shlyhen, në varësi të rezultatit të kartës së tërhequr.

Si të fitoni rregullisht në Lucky 7

Nëse jeni ende këtu, është e qartë se jeni të interesuar të luani Lucky 7. Por mbajini kuajt tuaj! Edhe pse kjo lojë e fatit duket kaq e drejtpërdrejtë në letër, bashkimi i fitoreve është një lojë e ndryshme me top.

Pra, për të fituar në Lucky 7, duhet të zgjidhni bastin e duhur. Në mënyrë tipike, më fitimprurës është basti i rastësishëm (3,5,7,9), i cili ka një normë RTP më shumë se mesatare prej 96.92%. Bastet anësore kuq e zi gjithashtu nuk performojnë keq, me 95% RTP secila.

Megjithatë, bastet kryesore dhe madje edhe bastet ofrojnë norma të ulëta RTP 92,3%. Tani kjo i bën ata një zonë të ndaluar nëse dëshironi të fitoni më shpesh në këtë lojë me letra.

Filloni të luani!

Tani që i dini bazat e lojës dhe llojin e bastit për të zgjedhur, është koha për të marrë një pjesë të veprimit. Çështja është të filloni me baste më të vogla dhe gradualisht të rritni bastet tuaja ndërsa loja bëhet më e qartë.

Ju gjithashtu mund të përdorni veçorinë e statistikave në fund të ekranit për të parë rezultatet tuaja të mëparshme dhe për të llogaritur lëvizjet tuaja të ardhshme. Dhe po, luani Ezugi's Lucky 7 vetëm në kazinotë më të mira në internet për të shijuar një shesh lojrash të ndershme. Kënaquni!

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme