Betsoft zgjeron shtrirjen e saj në treg në Rumani pas marrëveshjes 888

Betsoft

2022-12-10

Benard Maumo

Më 27 shtator 2022, Betsoft hyri në tregun gjithnjë në rritje të iGaming në Rumani pasi nënshkroi marrëveshjen me 888 Holdings. Marrëveshja do të bëjë që titujt fitues të çmimeve të Betsoft Gaming të bëjnë debutimin e tyre në Rumani nëpërmjet 888casino, e cila ka licenca në MB, SHBA, Ontario dhe juridiksione të tjera të lojërave të fatit. 

Betsoft zgjeron shtrirjen e saj në treg në Rumani pas marrëveshjes 888

Marrëveshja e fundit bazohet në një marrëveshje ekzistuese midis dy kompanive që daton që nga viti 2021. 888casino ka ofruar portofolin e lojërave të Betsoft Gaming nëpër tregjet e rregulluara evropiane si Spanja, Suedia dhe Italia. Pra, është e qartë se BetSoft po shënon territorin e saj në Evropë me 888. 

Sipas kontratës, 888 lojtarë në Rumani do të kenë akses në titujt fitues të çmimeve të BetSoft, duke përfshirë Take the Bank, Primal Hunt dhe Stacked. Lojtarët do të shijojnë gjithashtu disa magji në automatin Book of Darkness. Dhe siç pritej, kazino ka disa oferta bonus të mirëseardhura dhe programet e besnikërisë, si Klubi 888, ku lojtarët mund të mbledhin "Pikët e lojtarit" për të fituar çmime. 

888casino funksionon në Rumani që nga viti 2016 pasi mori dritën jeshile nga Zyra Kombëtare e Lojërave të Fatit të Rumanisë. Faqja e internetit u ofron lojtarëve rumunë përmbajtje plotësisht të lokalizuara në gjuhën dhe monedhën e tyre. e Betsoft lojëra elektronike në internet së shpejti do t'i bashkohet menysë. 

Duke çimentuar marrëdhëniet e tyre të përzemërta

Industria rumune e lojërave të fatit në internet është një nga më liberalet në Evropë. Faqet më të mira të kazinove në internet kanë pranuar lojtarë rumunë që nga viti 2010. Vini re se vendi ka një popullsi totale prej 19.2 milionë banorësh, duke e bërë atë një perspektivë joshëse për zhvilluesit e lojërave të kazinove në internet si Betsoft Gaming.

Anastasia Bauer, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, tha se kompania është e kënaqur me integrimin e qetë të lojërave të saj në 888 faqe kazinoje. Zyrtari komentoi se Rumania është një treg emocionues për Betsoft Gaming, ku ata tashmë kanë një emër. 

Ajo tha: "Rumania është një treg emocionues i rritjes për ne dhe një treg ku ne jemi tashmë të mirënjohur, kështu që ne mezi presim një lançim shumë të suksesshëm me 888."

VP B2C Casino në 888, Talya Benyamini, tha se janë të emocionuar që u ofrojnë lojtarëve të tyre rumunë dinamikën dhe dinamikën e Betsoft lojëra kazino në internet me cilësi të lartë. Zyrtari ishte i bindur se publikimet e lokalizuara të Betsoft do të ndihmonin në rritjen e përzgjedhjes së tyre të lojërave novatore dhe emocionuese ndërsa ata vazhdojnë ta lançojnë këtë partneritet në faqet e tyre të internetit evropiane. 

"Ne mezi presim të zgjerojmë partneritetin tonë më tej në të gjithë botën në të ardhmen." tha Benyamini_._

Me qendër në Gjibraltar, 888 zotëron dhe operon disa faqe interneti për lojërat e fatit, duke përfshirë 888casino, 888sport, 888poker dhe Mr. Green. Këto faqe interneti funksionojnë në disa juridiksione ligjore të lojërave të fatit në Evropë, SHBA dhe Kanada. Prandaj, do të jetë një hap i rëndësishëm përpara për BetSoft nëse 888 mund të shpërndajë lojërat e zhvilluesit në të gjitha 888 faqet e internetit. 

Betsoft Gaming ofron një përvojë moderne

Më 27 tetor, BetSoft njoftoi lëshimin e Trinity Reels, i cili premton një lojë të shpejtë dhe të furishme me një potencial fitimi kolosal. Aventura e stilit Arabian Nights ndodh në një rrjet 6x3 me 177.147 mënyra fituese. Trinity Reels përdor gjithashtu mekanikun popullor Cascading Reels për të vendosur pulset të garojnë gjatë lojës. 

Siç pritej nga Betsoft Gaming, kjo lojë vjen me stimuj si rrotullime falas, simbole misterioze të grumbulluara dhe shumëzues. Kjo nuk është e gjitha! "Simbolet e ndarjes" në bobinat një deri në pesë sigurojnë që linjat e pagave të vazhdojnë të rriten ndërsa rritja në rrotullën e gjashtë shton fitimet tuaja. Por bëni kujdes sepse është një automat shumë i paqëndrueshëm. 

Anastasia Bauer e përshkroi Trinity Reels si një 'spektakolar; slot që jep lojë pa ndalesë, zhytëse dhe me ndikim të lartë. Shefi i Menaxhimit të Llogarisë në BetSoft tha se potenciali masiv i fitimit vjen nga ndarjet e jashtëzakonshme të simboleve, të cilat rrisin vazhdimisht linjat e pagave. Ajo ishte e bindur se loja do të ishte një sukses në mesin e dashamirëve të lojërave elektronike. 

Lojtarët rumunë mund të luajnë Trinity Reels në kazinotë celulare dhe desktop. Kur shkruani këtë postim, loja tashmë është drejtpërdrejt në faqet e kazinove në internet me portofolin e vlerësuar me çmime të Betsoft.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme