Softueri më i mirë i kazinosë online 2023

Ka shumë ofrues softuerësh dhe shumica e kazinove zakonisht blejnë shërbime nga ofrues të jashtëm softuerësh që janë ekspertë në fushën e tyre. Softueri është në thelb të përvojës së përdoruesit për kazinotë në internet. Kjo e bën ekonominë e shkallës, pasi kostoja e zhvillimit të lojërave të reja dhe për t'u siguruar që lojërat e vjetra të përditësohen bie mbi disa kompani të lojërave të fatit në vend të vetëm një.

Softueri më i mirë i kazinosë online 2023
Ofruesit më të mirë të softuerit të kazinove në internet
Evolution Gaming

I lançuar në vitin 2006, Evolution Gaming është një ofrues i zgjidhjeve të softuerit të lojërave të fatit që bashkëpunon me kazinotë kryesore në internet për të ofruar platformat më të mira të lojrave për lojtarët e fatit. Ofruesi konsiderohet si një nga pionierët në segmentin e tregut të kazinosë live.

Trego më shumë...
NetEnt

Net Entertainment, i njohur më shpesh si NetEnt, ka qenë në ballë të botës së kazinove në internet që në fillim. Kur një kompani ka pasur sukses në një industri të tillë konkurruese për kaq gjatë, ajo duhet të jetë duke bërë diçka të drejtë.

Trego më shumë...
Microgaming

Lojtarët e kazinosë trajtohen me disa nga lojërat më të mira nga Microgaming. Lojërat e tyre kanë grafikë cilësore, zë dhe veçori të shkëlqyera si rrotullime falas dhe jackpot progresive. Ka mbi 400 lojëra nga ky ofrues i softuerit të lojërave të fatit, duke përfshirë të preferuarat si video poker, lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Për më tepër, kazino Microgaming është në dispozicion për t'u shkarkuar.

Trego më shumë...
Pragmatic Play

E themeluar në vitin 2007, Lojë pragmatike është një nga hyrjet e reja në kazino onlinesoftware industrisë. Ngjashëm me shumicën e zhvilluesve origjinalë, fokusi kryesor i firmës është në zhvillimin e lojëra elektronike në internet dhe ka një koleksion të kufizuar të të tjerëve lojëra. Zhvilluesi është një nga ofruesit celularë me rritje më të shpejtë për iGaming. Në fakt, ajo ka lëshuar vazhdimisht lojëra elektronike premium që dallohen nga të tjerët dhe madje shkojnë deri në masën e personalizimit të këtyre lojërave elektronike për t'iu përshtatur nevojave të klientit.
Të gjitha lojërat Pragmatic Play janë ndërtuar duke përdorur teknologjinë HTML5 dhe mund të aksesohen në të gjitha platformat. Softueri është i disponueshëm për luajtje dhe shkarkim të menjëhershëm dhe mund të përdoret në pajisjet iOS ose Android.

Trego më shumë...
Yggdrasil Gaming

Yggdrasil është kryesisht i specializuar në ofrimin e lojërave elektronike. Megjithatë, kompania është degëzuar pak për të ofruar lloje të tjera lojërash kazino, duke përfshirë lojërat e tavolinës. Megjithëse ky ofrues i softuerit të lojërave të fatit nuk ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ata janë një nga liderët e industrisë.

Trego më shumë...
Thunderkick

Kompania softuerike Thunderkick u themelua në vitin 2012 nga një grup profesionistësh që kishin përvojë paraprake në zhvillimin e softuerit të kazinove në internet, pasi kishin punuar në një nga kompanitë kryesore të softuerit në lojërat online. Kompania është e bazuar në Stokholm, Suedi dhe një gjë që është shumë e qartë për kompaninë është se ata duan t'i mbajnë gjërat të thjeshta, por edhe magjepsëse. Slotet e tyre, të cilat janë pika e tyre për momentin, është një dëshmi për këtë.

Trego më shumë...
Quickspin

Quickspin është një kompani suedeze e themeluar nga tre veteranë dhe miq të lojërave të kazinosë, Mats Westerlund, Daniel Lindberg dhe Joachim Timmerman, në shtator 2011. Që nga fillimi, të tre miqtë dëshironin të riformësonin industrinë e lojërave të lojërave elektronike, një ëndërr që ata arritën menjëherë pas zhvillimit lojërat e tyre të para.

Trego më shumë...
Red Tiger Gaming

Edhe pse Tigri i Kuq ka qenë vetëm në industrinë e lojërave të kazinove që nga viti 2014, ekspertiza e tyre e akumuluar në këtë fushë u ka dhënë atyre aftësinë për të qenë të shkëlqyer lojë zhvilluesit. Fokusi i tyre kryesor është në zhvillimin e lojëra elektronike. Ata njihen për lojërat intriguese të Dragon's Luck Power Reels dhe Laser Fruit.

Trego më shumë...

1x2Gaming

Shmangni këto gabime të zakonshme të ruletës në internet që bëjnë fillestarët
2022-11-29

Shmangni këto gabime të zakonshme të ruletës në internet që bëjnë fillestarët

Ruleta është një lojë klasike tavoline që është një nga më të thjeshtat për t'u luajtur. Në këtë lojë, lojtarët duhet të parashikojnë vetëm një numër, ngjyrë ose kombinim numrash ku do të ndalet topi. Por mos lejoni që kjo thjeshtësi t'ju mashtrojë, sepse shumë fillestarë bëjnë gabime para hundës së tyre. Pra, ky udhëzues fillestar do t'ju ndihmojë të shmangni disa nga këto gracka duke diskutuar gabimet tipike të ruletës në internet që bëjnë lojtarët. Vazhdoni të lexoni!

Lojëra krejt të reja në kazino në internet për t'u provuar këtë nëntor 2022
2022-11-28

Lojëra krejt të reja në kazino në internet për t'u provuar këtë nëntor 2022

Ndërsa kazinotë e reja po lansohen, janë lançuar edhe lojëra të reja. Për shkak të kësaj, është e vështirë për përdoruesit të gjejnë lojëra të mira për ta. Një lojë krejt e re nënkupton një përvojë unike për lojtarin pasi teknologjia e re mund të përdoret në lojë dhe për lojën. 

Playtech bashkëpunon me Buzz Bingo për të nxjerrë lojëra me një portofol të vetëm
2022-11-22

Playtech bashkëpunon me Buzz Bingo për të nxjerrë lojëra me një portofol të vetëm

Nisur në 1999, Playtech është një nga kompanitë kryesore të teknologjisë në industrinë e iGaming. Përveç krijimit të disa prej lojërave më të mira të kazinove në internet, Playtech ofron zgjidhje platformash për kazinotë në internet dhe libra sportive. 

Një Udhëzues Dummies për të luajtur dhe fituar në lojëra elektronike në internet
2022-06-10

Një Udhëzues Dummies për të luajtur dhe fituar në lojëra elektronike në internet

Slot machines janë lojërat më të luajtura të kazinosë në internet. Makinat e fatit janë të bukura, të lehta për t'u luajtur dhe ofrojnë pagesat më të mëdha në lojërat e fatit në internet. Por lojërat elektronike janë gjithnjë në zhvillim, me mekanikën komplekse të lojës dhe veçoritë e bonusit që shtohen çdo ditë. 

Ofruesit më të mirë të softuerit të kazinove në internet

Ofruesit më të mirë të softuerit të kazinove në internet

Në ditët e para, shumë kazino në internet zhvilluan softuerin e tyre të lojës. Trendi u zhvendos disa kohë më parë në favor të ofruesve të jashtëm të softuerit që mund të fokusoheshin vetëm në zhvillim.

Ai gjithashtu u dha firmave më të vogla zhvillimi mundësinë për të vendosur veten dhe për të inovuar dhe ende të kenë mundësinë të furnizojnë një ose më shumë kazino nëse produkti do të ishte i suksesshëm me klientët. Një rrjet si ky i lejon të gjithë të bëjnë atë që janë më të mirët.

Ofruesit më të mirë të softuerit të kazinove në internet