Kazinotë më të mira online me SoftSwiss 2024

SoftSwiss sjell zgjidhje softuerike ultra të fuqishme për të gjitha gjërat iGaming në të gjitha pajisjet. Ky ofrues kryesor i softuerit të lojërave të fatit ndihmon në menaxhimin e kazinove në internet dhe bizneseve të basteve për operatorët e lojërave në internet. Marka e softuerit u krijua në korrik 2009, me bazën e saj në Minsk, Bjellorusi. Ajo ka licenca për lojërat e fatit me Curacao, Bjellorusi, Maltë, Belgjikë, Estoni, Serbi, Gjermani, Gana, Suedi dhe Greqi.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

SoftSwiss është gjerësisht i njohur dhe po rritet me shpejtësi me mbi 300 faqe interneti të mbështetura, më shumë se 600 anëtarë të ekipit dhe mbi 4 miliardë euro baste të përpunuara çdo muaj. Kompania e softuerit të lojërave të fatit në kazino online pret mbi 11 mijë Lojërat kazino të disponueshme në CasinoRank. Kumarxhinjtë mund të vizitojnë platformën me reputacion për të luajtur lojëra kazino SoftSwiss të pasura me tipare.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

SOFTSWISS publikon raportin mbi karakteristikat e përbashkëta midis lojtarëve të kazinosë
2023-10-16

SOFTSWISS publikon raportin mbi karakteristikat e përbashkëta midis lojtarëve të kazinosë

SOFTSWISS, një furnizues kryesor i teknologjisë iGaming, ka publikuar një raport mbi modelet e sjelljes për lojtarët e kazinove në internet. Ky njoftim mbështetet nga analiza e të dhënave të Platformës së Kazinove të kompanisë pas shqyrtimit të plotë të lojtarëve nga Azia, Evropa dhe Amerika Latine. Hulumtimi u krye midis shtatorit 2022 dhe gushtit 2023.