Slots Magic Rishikimi 2024 - Withdrawals

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja në Slots Magic është shumë e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e preferuar të pagesës dhe të vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për depozitat.

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Slots Magic për tërheqje, kështu që ju mund të gjeni patjetër atë që ju përshtatet më së miri. Ju mund të zgjidhni nga Visa e mëposhtme, Maestro, Entropay, Euteller, Zimpler, Skrill, Neteller, Yandex, WebMoney, Sofort, PayPal, Wirecard, Boleto, Qiwi, Eps, Multibanco, ecoPayz, Nordea, Giropay, Postepay, Todito Cash, eKonto , Abaqoos, Wire Transfers, dhe Przelewy24.

Mbani në mend se jo të gjitha këto metoda do të jenë të disponueshme në vendin tuaj të banimit. Pra, për të kontrolluar se cilat janë të disponueshme, duhet të shkoni te arkëtari dhe të shihni listën e plotë.

Koha e tërheqjes varet nga mënyra e pagesës që keni përdorur. Kazinoja përpiqet të përpunojë çdo tërheqje sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe zakonisht zgjat jo më shumë se 24 orë. Koha kur fondet do të reflektohen në llogarinë tuaj varet nga institucioni financiar që përdorni për të tërhequr:

  • Nëse përdorni portofolin elektronik për të bërë një tërheqje, fondet do të pasqyrohen menjëherë në llogarinë tuaj.
  • Nëse përdorni kartë debiti ose krediti për të bërë një tërheqje, fondet do të pasqyrohen në llogarinë tuaj midis 2 dhe 5 ditësh.
  • Nëse përdorni Transfertë Bankare për të bërë një tërheqje, fondet do të pasqyrohen në llogarinë tuaj midis 3 dhe 7 ditësh.
  • Nëse përdorni Çeqet për të bërë një tërheqje, fondet do të pasqyrohen në llogarinë tuaj midis 7 dhe 21 ditësh.

Bonusi i tërheqjes

Kur merrni fonde bonus nga kazino, ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Kërkesat për të luajtur në Slots Magic janë 30 herë, që nuk është aq shumë që duhet të pranojmë. Kur duhet të plotësoni kërkesat e basteve, duhet të keni parasysh se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Për shembull, nëse ju pëlqejnë lojërat elektronike, atëherë do të jeni të lumtur të dëgjoni se ato do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojëra të tjera mund të luhen kur keni një bonus për të pastruar, por ato do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël drejt kërkesave të basteve. Ne ju këshillojmë të lexoni dhe kuptoni plotësisht termat dhe kushtet e bonusit të një bonusi përpara se ta pranoni atë. Lojtarët nga Ukraina, Rusia, Letonia, Bjellorusia dhe Lituania nuk kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje.

Të gjithë lojtarët ekzistues duhet të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të kontrollojnë gjithashtu disa nga bonuset dhe promovimet e disponueshme.

Si të bëni një tërheqje?

Kur doni të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqjen si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Në disa raste, mënyra e depozitimit nuk lejon tërheqje dhe në këtë rast do t'ju duhet të kërkoni një alternativë.

Ju do të duhet të ndiqni udhëzimet e thjeshta për të bërë një tërheqje dhe ka disa gjëra që duhet të mbani parasysh këtu. Paratë që ju kërkoni për të tërhequr duhet`të jetë më shumë se shuma që është në dispozicion në llogarinë tuaj.

Është gjithashtu e rëndësishme të plotësoni kërkesat e basteve nëse luani me fonde bonus. Ti mundesh`të bëni një tërheqje pa verifikuar identitetin tuaj. Pra, sapo ta bëni këtë aq më mirë, sepse pa verifikimin, kërkesa për tërheqje nuk do të plotësohet.

Kërkesa për tërheqje është në pritje deri ditën tjetër. Gjatë kësaj kohe, kazinoja do të kontrollojë nëse keni shkelur ndonjë politikë ose termat dhe kushtet e bonusit. Nëse gjithçka është mirë, atëherë ata do të vazhdojnë me tërheqjen dhe do ta transferojnë atë në mënyrën e zgjedhur të pagesës. Gjatë periudhës në pritje, ju mund të anuloni tërheqjen dhe fondet do të kthehen në llogarinë tuaj në mënyrë që të mund të vazhdoni të luani.

Monedhat

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazino do të caktojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për vendndodhjen tuaj. Për të ndryshuar monedhën, mund të bëni depozitën tuaj të parë me të dhe llogaria juaj do të përditësohet me atë monedhë. Mbani në mend se ky është një ndryshim i përhershëm dhe pasi të zgjidhni një monedhë, mundeni`mos e ndryshoni më vonë. Këto janë monedhat e disponueshme në Slots Magic nga të cilat mund të zgjidhni, GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB.