Slots Magic Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Të gjithë lojtarët e rinj në Slots Magic do të marrin një bonus shumë bujar 100% mirëseardhjeje deri në 50 dollarë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 15 rrotullime falas për të luajtur në lojëra elektronike të zgjedhura. Për të marrë këtë ofertë duhet të përdorni kodin MAGIC50 kur bëni depozitën tuaj të parë.

Slots Magic është bujar edhe me lojtarët e tyre ekzistues. Nëse jeni një, atëherë do të merrni një bonus depozite 100% sapo të bëni një depozitë prej 50 dollarësh ose më shumë. Gjithçka që duhet të bëni është të përdorni kodin Y520. Për më tepër, ju do të merrni rrotullime falas për një vit të tërë.

Pra, çdo të enjte ose të premte do të merrni 10 rrotullime falas për 52 javët e ardhshme. Dhe shpërblimet nuk ndalen këtu, ka dhurata të rregullta dhe ne ju sugjerojmë të mbani një sy në faqen e internetit që të fitoni`nuk mungon asgjë.

Slots Magic ka gjithashtu një Klub VIP për klientët e tyre të rregullt ku do të fitoni pikë sa herë që luani dhe do të përparoni nëpër nivele. Ka 6 nivele, bronzi, argjendi, ari, platini, diamanti dhe diamanti i kuq, dhe sa më i lartë niveli aq më të mira janë shpërblimet.

Si të kërkoni ofertën e regjistrimit?

Pasi të krijoni llogarinë tuaj në Slots Magic dhe të bëni depozitën tuaj të parë, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Don`Mos harroni se do t'ju duhet të përdorni një kod bonus për të marrë ofertën e mirëseardhjes.

Kodi i bonusit është MAGIC, dhe për të depozituar fonde në llogarinë tuaj mund të përdorni shumë mënyra të ndryshme pagese. Fondet e bonusit do të transferohen automatikisht sapo të bëni depozitën tuaj të parë.

Që nga korriku 2020, paketa e mirëseardhjes është rritur deri në 100 dollarë, kështu që nëse bëni depozitën më të lartë, do të keni 200 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur. Do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas për të luajtur në Book of Dead.

Kur luani me fondet tuaja të bonusit, nuk ju lejohet të vendosni baste më të larta se $5, ose 10% të bonusit.

Fondet e bonusit duhet të luhen 30 herë përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Rrotullimet falas duhet të vihen 60 herë, gjithashtu brenda 30 ditëve. Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e basteve ose afatin përfundimtar, fitimet tuaja do të skadojnë.