Slots Magic Rishikimi 2024 - Payments

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në Slots Magic: Metodat e depozitimit dhe tërheqjes

Metodat popullore të depozitimit dhe tërheqjes Në Slots Magic, ju keni një gamë të gjerë opsionesh pagese për të zgjedhur. Disa metoda të njohura përfshijnë Visa, Skrill, Neteller, Sofort, transfertë bankare, Zimpler, Apple Pay, Euteller, Trustly, WebMoney, Yandex Money, ewire, WireCard, Boleto Multibanco, EPS Teleingreso, GiroPay, eKonto, Abaqoos, Todito Cash ComGate Pay4Fun Lottomaticard MasterCard Postpay Kliko dhe Bli Speedcard Ukash Entropay Przelewy24 IDEAL Nordea POLi Moneta Neosurf FundDërgo QIWI BankLink Baloto Bancontact/Mister Cash ePay.bg PugglePay TrustPay KLIKO 2PAY DineroPagesa për Intern-MailBayWadel Karta e sigurt Karta e Kreditit Karta e Debitit.

Depozitat me shpejtësi të transaksionit në Slots Magic zakonisht përpunohen në çast. Kjo do të thotë që sapo të bëni një depozitë duke përdorur ndonjë nga metodat e disponueshme të përmendura më lart, fondet tuaja do të jenë të disponueshme për lojë menjëherë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur. Megjithatë, kazinoja përpiqet të përpunojë menjëherë të gjitha kërkesat për tërheqje, për t'u siguruar që ju të merrni fitimet tuaja në kohën e duhur.

Tarifat Slots Magic nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat ose tërheqjet. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se disa ofrues pagesash mund të kenë tarifat e tyre të transaksionit ose tarifat e konvertimit të monedhës. Rekomandohet të kontrolloni me ofruesin e metodës së pagesës që keni zgjedhur për çdo tarifë të aplikueshme përpara se të bëni transaksione.

Kufijtë Shuma minimale e depozitës në Slots Magic është 10 dollarë ose ekuivalenti në monedha të tjera. Kufiri maksimal i depozitave ndryshon në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Për tërheqjet, shuma minimale e lejuar është 20 dollarë ose ekuivalenti në monedha të tjera. Nuk ka tërheqje maksimale kufi, kështu që ju mund të arkëtoni fitimet tuaja pa asnjë kufizim.

Security Slots Magic e merr seriozisht sigurinë e transaksioneve tuaja financiare. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare janë të mbrojtura. Kjo do të thotë që ju mund të keni paqe mendore duke ditur që depozitat dhe tërheqjet tuaja janë të sigurta.

Bonuset speciale Në Slots Magic, ka bonuse speciale të disponueshme për zgjedhjen e mënyrave specifike të pagesës. Këto bonuse mund të përfshijnë ndeshje shtesë të depozitave ose rrotullime falas në lojërat e zgjedhura. Sigurohuni që të kontrolloni rregullisht faqen e promovimeve për të përfituar nga këto oferta ekskluzive.

Fleksibiliteti i monedhës Slots Magic strehon monedha të ndryshme, duke përfshirë por pa u kufizuar në USD, EUR, GBP, CAD, AUD, NZD, ZAR, RUB, NOK, SEK, BRL, HUF, CZK, DKK, PLN, RON, TURQIA, MXN, KRW ,CNY,IDR,PEN. Ju mund të zgjidhni monedhën që ju përshtatet më shumë gjatë procesit të regjistrimit.

Shërbimi ndaj klientit Nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me pagesat në Slots Magic, ekipi i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar. Ata janë shumë efikas në adresimin e çështjeve të lidhura me pagesat dhe do të ofrojnë zgjidhje të shpejta dhe të dobishme për të siguruar një lojë të qetë përvojë.

Tani që keni një kuptim të qartë të opsioneve të pagesës në Slots Magic, mund të zhyteni me besim në botën e lojërave në internet dhe të shijoni të gjitha lojërat emocionuese të kazinosë që ajo ofron!

Shuma maksimale që mund të tërhiqni brenda një dite është 5000 dollarë dhe shuma maksimale në muaj është 10 000 dollarë.

Tërheqjet përpunohen vetëm për lojtarët që kanë llogari me para reale dhe kanë bërë të paktën një depozitë të suksesshme. Për të pasur një përvojë të pandërprerë lojërash, ju sugjerojmë të kaloni procedurën e verifikimit. Kjo do të thotë që ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore në mënyrë që të mund të provoni identitetin tuaj. Të dhënat e pasakta ose mashtruese vetëm do të zgjasin kërkesën për tërheqje dhe në disa raste mund të anulojnë fondet.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 10,000 dollarë në 30 ditë, dhe në rast se fitoni më shumë, atëherë do të merrni 10,000 dollarë çdo 30 ditë si këste.

Në rast se fitoni një çmim të parë, mund të duhet pak më shumë për të përpunuar kërkesën për të verifikuar fitoren.

Ti mundesh`bëni një tërheqje nëse keni bonus aktiv në llogarinë tuaj. Së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit dhe më pas të kërkoni tërheqje.

Kur bëni një depozitë duke përdorur një kartë krediti, kazinoja do të kthejë shumën e barabartë me shumën që keni depozituar dhe për pjesën tjetër të fondeve ata mund të zgjedhin një mënyrë tjetër për t'ju paguar.

Kur bëni një tërheqje, kazinoja mund t'ju paguajë duke përdorur metodën tuaj të preferuar, por ata rezervojnë të drejtën t'ju paguajnë duke përdorur një ose më shumë nga mënyrat e pagesës të listuara në arkë.

Kur kërkoni një tërheqje, fondet mund të jenë subjekt i tarifave të caktuara, siç është rasti me transfertat bankare.

Transferimi i fondeve ndërmjet lojtarit`Llogaritë e s është rreptësisht e ndaluar.

Nëse zgjidhni të anuloni tërheqjen tuaj, fondet do të kthehen në llogarinë tuaj të lojtarëve.

Nëse nuk arrini të dërgoni dokumente për të verifikuar llogarinë tuaj, kazino do të anulojë kërkesën tuaj për tërheqje.

Kur kërkoni një tërheqje, duhet të merrni një email nëse tërheqja ishte e suksesshme. Nëse nuk e merrni një të tillë, atëherë duhet të kontaktoni me mbështetjen e klientit sa më shpejt të jetë e mundur. Mund të kontaktoni kazinonë nëpërmjet Live Chat ose mund t'i dërgoni një email, cilado që është më e përshtatshme për ju.