Slots Magic Rishikimi 2024 - Games

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Games

Games

Lojëra elektronike në Slots Magic

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, Slots Magic ka një gamë mbresëlënëse që do t'ju mbajë të argëtuar për orë të tëra. Me mbi 1000 tituj për të zgjedhur, ka diçka për të gjithë. Nga makinat klasike të frutave deri tek lojërat moderne të videove me grafikë mahnitëse dhe tema zhytëse, do t'i gjeni të gjitha këtu.

Titujt e shquar përfshijnë lojëra të njohura si Starburst, Gonzo's Quest dhe Book of Dead. Këto lojëra janë të njohura për mekanikën e tyre emocionuese të lojës dhe potencialin për fitore të mëdha. Pavarësisht nëse preferoni lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të lartë ose opsione me rrezik të ulët, Slots Magic ju ka mbuluar.

Lojëra tavoline bollëk

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, mos u shqetësoni - Slots Magic ka shumë për të ofruar edhe në këtë departament. Të preferuarat klasike të kazinosë si Blackjack dhe Roulette mund të gjenden në versione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, këto klasike të përjetshme nuk dështojnë kurrë të ofrojnë një përvojë emocionuese lojërash.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Slots Magic gjithashtu krenohet me një përzgjedhje të lojërave unike dhe ekskluzive që nuk do t'i gjeni askund tjetër. Këta tituj të veçantë shtojnë një shtresë shtesë emocioni në seancat tuaja të lojërave dhe ju japin mundësinë të provoni diçka të re.

Platforma e lojërave miqësore për përdoruesit

Përvoja e përdoruesit në Slots Magic është e nivelit të lartë. Platforma është krijuar duke pasur parasysh lehtësinë e përdorimit, duke ju lejuar të lundroni nëpër Lojërat pa mundim. Ndërfaqja është e hijshme dhe intuitive, duke siguruar që edhe fillestarët të mund t'i kuptojnë shpejt gjërat.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë emocione edhe më të mëdha dhe pagesa masive, Slots Magic ofron jackpote progresive që vazhdojnë të rriten derisa dikush të arrijë çmimin e parë. Për më tepër, ata organizojnë turne të rregullt ku lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit për çmime në para dhe të drejta mburrjeje.

Të mirat dhe të këqijat e shumëllojshmërisë së lojërave në Slots Magic

Të mirat:

 • Gama e gjerë e lojërave slot me tituj të spikatur
 • Versione të ndryshme të lojërave klasike të tavolinës si Blackjack dhe Roulette
 • Lojëra unike dhe ekskluzive për një përvojë të freskët lojrash
 • Platformë miqësore për përdoruesit me një ndërfaqe intuitive
 • Xhekpote progresive dhe turne për fitore më të mëdha

Disavantazhet:

 • Disa lojtarë mund të preferojnë një përzgjedhje më të madhe të lojërave të tavolinës përtej klasikëve

Si përfundim, Slots Magic ofron një gamë të larmishme lojërash që kujdesen për të gjitha llojet e lojtarëve. Pavarësisht nëse jeni në lojëra elektronike, lojëra tavoline ose tituj unikë, kjo kazino në internet ka diçka që i përshtatet shijes tuaj. Me platformën e tij miqësore për përdoruesit dhe veçoritë emocionuese si jackpot-et progresive dhe turnet, nuk është çudi pse Slots Magic është një zgjedhje popullore midis entuziastëve të kazinove në internet.

Bakarat

Edhe pse Baccarat është një lojë e thjeshtë, ju ende duhet të mësoni se si të luani. Pasi të hapni lojën, do të shihni se ka 3 kuti të ndryshme të vendosura para jush. Këtu mund të vendosni bastin tuaj dhe mund të vini bast për Lojtarin, Bankierin ose për Barazimin. Duhet të klikoni në një nga kutitë dhe të shënoni bastin tuaj. Loja luhet me 6 ose 9 kuverta letrash dhe ato përzihen me çdo dorë të re.

Loja fillon me marrjen e 2 letrave ballore dhe loja do të shfaqë shumën totale të pikëve që të gjithë kanë marrë.

Nëse vlera totale e dy letrave tuaja është 8 ose 9, ju keni një Dorë Natyrore që do të thotë se fitoni raundin dhe loja përfundon këtu. Por nëse e bëni`atëherë do t'ju duhet të vazhdoni të luani. Ka disa rregulla që duhet të ndiqni këtu. Nëse vlera totale e dorës suaj është midis 6 ose 7, atëherë do të qëndroni në këmbë, dhe nëse është 5 ose më pak, atëherë do të merrni një kartë të tretë.

Ka disa variacione të Baccarat, por rregullat e secilës lojë janë pothuajse të njëjta.

Slots

Slots Magic është vendi i ëndrrave për lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra me video slot në internet. Kazinoja ka bashkëpunuar me kompani të ndryshme softuerësh për të ofruar një numër të madh lojërash. Nëse jeni i ri për të luajtur këto lojëra, atëherë kjo nuk do të thotë shumë për ju. Por, nëse jeni lojtar me përvojë, e dini se sa e kënaqshme është të gjeni lojën tuaj të preferuar në kazinonë tuaj të besuar siç është Slots Magic.

Nëse jeni adhurues i lojërave jackpot, atëherë në Slots Magic mund të gjeni 20 lojëra të ndryshme që do t'ju ndryshojnë jetën. Disa nga lojërat më të njohura përfshijnë:

 • Bier Haus i Heidi
 • Rainbow Ryan
 • Lugina e perëndive
 • Chibeasties 2
 • Orient Express
 • Samurai Split
 • Ted
 • Kalorësi i Fuqishëm i Zi
 • Agimi Thai
 • Piramida e Platinit
 • Lindi Dragoit
 • Starquest
 • lepur i bardhe
 • Mbretëresha e Pasurive
 • Rrezik Tensioni i Lartë
 • King Kong Cash
 • Mbreti Tusk
 • Finn dhe Spin Swirly
 • Acorn Pixie
 • Manaferrat e dimrit
 • Vikingët shkojnë të egër
 • Vikingët shkojnë Berzerk
 • Super Heronjtë
 • Brigje me diell
 • Spina Colada
 • Stinët
 • Nirvana
 • Legjenda e Zonjës së Gjarprit të Bardhë
 • Legjenda e majmunit të artë
 • Librat e xhunglës
 • Incinerator
 • Depozita e Peshkut të Artë
 • DD dyshe
 • Dragon të dyfishtë
 • Shakaxhi
 • Cyrus Virus
 • Cazino Zeppelin
 • Big Blox
 • Bicicleta
 • E bukura dhe bisha

Nëse jeni adhurues i jackpot-it progresiv, atëherë do të gjeni shumë lojëra të ndryshme për t'i shijuar gjithashtu:

 • Top Cat
 • Slots O Gold
 • Super Spinner
 • Salla e perëndive
 • Pasuria Kozmike
 • Netët Arabe
 • Cash Splash
 • Fiesta me fruta
 • Udhëtim i drejtë argëtues
 • Mbreti Kashalot
 • Shumë plaçkë
 • Miliona të mëdha
 • Mega Fortune
 • MegaJoker
 • Mega Moolah
 • Mega Moolah Isis
 • Xhindi milioner
 • Tunzamunni
 • Wow Pot
 • Pasuria Hyjnore

Poker

Slots Magic nuk mburret me varietete të ndryshme pokeri, por ato kanë variacionet e njohura të lojës. Gjithashtu, mund të gjeni lojëra me një dorë dhe me shumë duar, cilado që ju preferoni.

Video poker është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur, dhe nëse jeni mjaft të aftë, mund të ndikoni edhe në rezultatin e lojës. Lajm i mirë kur bëhet fjalë për këtë lojë është se ajo jep një avantazh të ulët në shtëpi dhe një shans për të fituar të mëdha.

Video poker ju jep mundësinë të luani vetëm dhe jo me lojtarë të tjerë, kështu që fituat`t ndjeni presionin e lojërave live të pokerit. Dhe, fakti që po luani kundër një makinerie dhe jo kundër lojtarëve të tjerë është një avantazh i madh që i bën makinat e pokerit të videove të lehta për t'u mposhtur.

Ju keni pesë herë më shumë gjasa të arrini një jackpot të madh kur luani video poker, është vetëm një fakt tjetër që e bën këtë lojë të popullarizuar. Dhe, nëse shtojmë faktin se keni 5 herë më shumë gjasa të arrini një jackpot të madh, jemi të sigurt që herën tjetër që të vendosni të luani do të zgjidhni Video Poker.

Edhe pse ka variacione të ndryshme video pokeri, të gjitha ato bazohen në një mekanikë të thjeshtë të pokerit me pesë letra. Loja luhet me një kuvertë standarde me 52 letra. Kur vendosni bastin tuaj dhe klikoni në butonin 'Marrëveshje' do të merrni 5 letra të rastësishme. Ju do të duhet të vendosni se cilat karta do të mbani dhe cilat do të hidhni. Klikoni mbi kartat që dëshironi të mbani dhe shtypni butonin 'Vizato' dhe do të merrni karta të reja.

Kjo është lëvizja më e rëndësishme që duhet të bëni kur luani lojën. Mos harroni, marrja e vendimit të duhur do t'ju ndihmojë të fitoni. Pokeri është një lojë që ju duhet të mësoni të luani. Ti mundesh`Thjesht lëreni veten të hamendësoni se cila është lëvizja e duhur, në vend të kësaj ju duhet të dini se çfarë lëvizje të bëni. Ju nuk dëshironi të përfundoni duke humbur para, kur në fakt mund të fitoni.

Bingo

Bingo është një lojë shumë interesante që tani mund të luani online kur të doni. Përpara se të filloni të luani ka disa gjëra që duhet të rregulloni. Shigjeta majtas do të ulë koston dhe shigjeta djathtas do të rrisë koston e biletës. Ju gjithashtu do të duhet të zgjidhni ose ta shënoni kartën vetë ose ta shënoni kartën automatikisht. Loja ju lejon të vizatoni një top në një kohë dhe të zgjasni lojën, ose nëse jeni me nxitim dhe dëshironi të luani më shumë lojëra, atëherë mund të zgjidhni të vizatoni të 35 topat e bingos.

Kur një numër telefonate përputhet me një numër që është në kartën e bingos, ju duhet ta shënoni kartën. Kjo përsëritet për të 35 numrat që janë tërhequr.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta, dhe ju do të merrni një pagesë kur të formoni një model fitues. Në rast se formoni më shumë se një model fitues, atëherë modeli me vlerën më të madhe të çmimit merr përparësi.

Blackjack

Në të kaluarën besohej se Blackjack është një lojë që mund ta luanin vetëm matematikanët. Por, duhet të themi se ky nuk është rregull sot, dhe kushdo që dëshiron të mësojë lojën mund ta bëjë atë. Por, për të luajtur me sukses lojën, duhet të mësoni strategjinë bazë të saj. Kur përdorni bazën Blackjack strategji ju zvogëloni skajin e shtëpisë ose lojën sa më shumë që të jetë e mundur dhe kjo funksionon në favorin tuaj.

Shumica e variacioneve të lojës kanë veçorinë Surrender. Kjo do t'ju ndihmojë shumë. Gjithmonë duhet të dorëzoheni nëse dora juaj arrin gjithsej 16, dhe letra lart e tregtarit është 9, 10 ose Ace. Ju gjithashtu duhet të dorëzoheni kur dora juaj është 15 dhe tregtari`karta s up është 10.

Të dish se kur të ndahesh është gjithashtu një strategji e rëndësishme që duhet të mësosh dhe zbatosh në lojën tënde. Ju gjithmonë duhet të ndani dy Ace dhe dy 8s. Në raste të tjera, kjo varet kryesisht nga tregtari`s up kartën nëse duhet të ndaheni apo jo. Pra, gjithmonë duhet të ndani 9 dhe 7 kur tregtari`s-karta është më e ulët se 10, por jo kur është 7.

Kur keni një dorë që vlen 10 ose 11, është një ide e mirë të dyfishoni. Kur jeni duke u dyfishuar, duhet të përputheni me bastin tuaj fillestar.

Dhe kur bëhet fjalë për goditjen dhe qëndrimin në këmbë, kjo varet kryesisht nga tregtari`s up kartë. Ju gjithmonë duhet të goditni në një dorë prej 8 ose më pak. Kur keni një dorë me një vlerë midis 9 dhe 11, duhet ose të goditni ose të dyfishoni. Gjithmonë duhet të qëndroni në një dorë me vlerë 17 ose më shumë.

Terminologjia e Blackjack

Ekziston një terminologji e caktuar që vjen me lojën Blackjack dhe është mirë ta dish atë. Pra, këtu janë disa nga termat më të përdorur:

 • Blackjack – Kjo është një dorë me dy letra që përbëhet nga një as dhe çdo kartë me vlerë 10.
 • Kuti – Ky është emri i përdorur për zonën përpara çdo lojtari ku vendosen bastet.
 • Busti – Ky term përdoret kur kaloni mbi një total prej 21.
 • Numëroni – Ky është një term që është përdorur në të kaluarën për të regjistruar mendërisht letrat e shpërndara deri më tani në një përpjekje për të parashikuar tendencat e ardhshme të kartave. Fatkeqësisht, kjo është e pamundur në ditët e sotme, sepse lojërat në kazinotë tokësore përdorin më shumë se një kuvertë dhe lojërat në internet drejtohen nga një gjenerues i numrave të rastësishëm.
 • Çip poshtë – Kjo përdoret kur dëshironi të ulni bastin tuaj nga ai që ishte vënë në dorën e fundit.
 • Chip Up – Kjo përdoret kur dëshironi të rrisni bastin tuaj nga ai i dorës së fundit.
 • Dyfisho Poshtë – Kjo është kur dëshironi të vendosni përsëri shumën e shumës tuaj origjinale dhe të merrni vetëm një kartë më shumë.
 • Edhe Paratë – Ky është opsioni për të marrë një pagesë 1-1 në bastin tuaj nëse keni blackjack dhe tregtari ka një ACE.
 • Dora e vështirë – Ky është një term që përdoret për një dorë që nuk përmban asin, që do të thotë se mund të ketë vetëm një vlerë totale.
 • Goditi – Kjo është kur doni të merrni një kartë tjetër.
 • Karta e vrimës – Kjo i referohet kartës me fytyrë poshtë të tregtarit.
 • Sigurimi – Ky është një bast i ofruar vetëm kur tregtari ka një ACE. Paguhet me koeficient 2-1 nëse tregtari merr blackjack.
 • Majmuni – Kjo është një kartë me vlerë 10.
 • Bojë – Kjo është një kartë me foto.
 • Çift – Kjo është një dorë me dy letra që përmban letra me vlerë të barabartë. Çiftet mund të ndahen.
 • Lojë perfekte – Kjo është kur ju dëshironi të luani dorën tuaj sipas strategjisë së pranuar gjerësisht të blackjack-ut.
 • Këpucë – Kjo është kutia në tavolinë ku vendosen dhe shpërndahen letrat.
 • Dorë e butë – Kjo është një dorë që përmban një ACE të vlerësuar si 11, që do të thotë se mund të merret një kartë tjetër.
 • Ndarë – Ky është opsioni për të vënë sërish bast shumën tuaj origjinale dhe për të ndarë dy letra me vlerë të barabartë në dy duar të veçanta.
 • Qëndroni – Kjo është për të mos marrë asnjë kartë tjetër - e njohur edhe si 'ulur'.
 • Qëndroni jashtë – Kjo është kur një lojtar ka të njëjtën vlerë të dorës si tregtari.
 • Dorëzimi – Ky është opsioni për të humbur gjysmën e bastit tuaj nëse mendoni se nuk mund ta mposhtni tregtarin.

Ruletë

Duke luajtur Ruletë nuk ka qenë kurrë më e lehtë, por nëse doni të luani si profesionist, atëherë vazhdoni të lexoni. Ne do t'ju tregojmë se si funksionon loja dhe çfarë bastesh duhet të vendosni. Më vonë, ju mund të testoni njohuritë tuaja të fituara rishtazi dhe të shkoni te Slots Magic dhe të luani për para të vërteta. Këtu janë disa nga gjërat më të rëndësishme që duhet t'u kushtoni vëmendje:

 • Para së gjithash, mësoni rregullat e lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.
 • Ju do të përmirësoni shanset tuaja për të fituar nëse vendosni më shumë se një bast.
 • Ka shumë strategji rulete atje dhe duhet të përpiqeni të mësoni të paktën një. Ne mundemi`Thuaj se ekziston një mënyrë e sigurt për të parashikuar rezultatin e lojës, pasi ruleta ashtu si çdo lojë tjetër është një lojë fati, por patjetër që do të përmirësoni shanset tuaja.

Loja e Roulette përbëhet nga një rrotë rrotulluese dhe një tavolinë ku mund të vendosni bastet tuaja. Gjëja e parë që ju duhet të vendosni se cilin version të lojës dëshironi të luani. Në përgjithësi ekzistojnë 3 variante klasike të Ruletës, Ruletës Amerikane, Ruletës Evropiane dhe Ruletës Franceze.

Pasi të vendosni se cilën lojë do të luani, vendosni bast dhe nëse jeni duke luajtur Ruletë Live, kruperi do të rrotullojë timonin. Kur rrota ndalon së rrotulluari, topi do të ulet në një xhep dhe ky do të jetë numri fitues. Dhe, nëse e keni parashikuar saktë, do të merrni një pagesë.

Rregullat e lojës së Ruletës

Rregullat e ruletit janë paksa të ndryshme, në varësi të versionit të lojës që po luani. Për këtë arsye, ne kemi renditur dallimet më të zakonshme:

Kur luani American Roulette, të gjitha bastet humbasin nëse topi bie në zero të dyfishtë ose të vetme.

Kur luani Ruletën Evropiane dhe topi bie në zero, ju keni dy zgjedhje, të rikuperoni gjysmën e bastit të humbur ose të lini bastin En Prison. Kjo do të thotë që nëse rrotullimi tjetër është zero, lojtari humbet dhe nëse përputhet me bastin, do t'i ktheni paratë tuaja.

Rrota e ruletës ka ose 37 ose 38 numra ku numrat renditen në mënyrë të rastësishme dhe alternohen mes të zezës dhe të kuqes dhe zeroja është jeshile.

Për të vendosur një bast, thjesht duhet të hidhni çipat tuaja direkt në numër. Pra, gjëja më e rëndësishme këtu është të mësoni se çfarë lloj bastesh mund të vendosni. Ka baste brenda dhe jashtë dhe ju duhet të dini ndryshimin midis të dyjave.

Bastet e brendshme janë baste që vendosni në numra të vetëm ose në një grup numrash, ndërsa bastet e jashtme vendosen në një grup të madh numrash. Bastet e brendshme janë për lojtarët që pëlqejnë më shumë sfida dhe kanë një buxhet më të madh për të filluar.

Këto baste janë më të vështirat për t'u fituar, por pasi të bëni, shpërblimet janë vërtet të mëdha. Bastet e jashtme, nga ana tjetër, janë baste që mund të parashikohen shumë më lehtë, pasi ju vini bast në një grup më të madh numrash dhe shanset janë më të mëdha që topi të ulet në një nga numrat që keni zgjedhur. Këto baste ofrojnë pagesa më të vogla, por janë një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që duan të luajnë më shumë në anën e sigurt dhe të zgjasin lojërat e tyre.

Lojëra Jackpot Progresive

Në Slots Magic, mund të gjeni disa zgjedhje të shkëlqyera kur bëhet fjalë për lojëra jackpot progresive. Këtu mund të gjeni disa nga titujt më të njohur. Mbani në mend se ju mund të luani jackpot progresiv vetëm kur keni fonde në llogarinë tuaj dhe jo në modalitetin argëtues.

Lojëra me para të vërteta

Në Slots Magic, ju mund të luani si në modalitetin argëtues ashtu edhe për para të vërteta, cilado që preferoni. Për të luajtur në modaliteti i parave reale do të duhet të keni fonde në llogarinë tuaj. Ju mund të përdorni një nga shumë opsione pagese të disponueshme në kazino për të financuar llogarinë tuaj dhe më vonë për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja.

Nga ana tjetër, të luash në modalitetin argëtues është një mundësi e shkëlqyer që kazinoja ju jep për të provuar një lojë të caktuar. Ata do të financojnë llogarinë tuaj me para virtuale dhe ju mund të luani çdo lojë që dëshironi, me disa përjashtime si lojërat e kazinosë live. Mbani në mend se nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja në fund të seancës.