Slots Magic Rishikimi 2024 - FAQ

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron Slots Magic?

A është e sigurt të bashkohesh me Slots Magic?

Slots Magic është një kazino që ka qenë në treg për një kohë shumë të gjatë. Kjo dëshmon se lojtarët i besojnë dhe ata kthehen në kazino vetëm sepse ofron gjithçka që dikush mund të ketë nevojë dhe të kërkojë në një kazino online.

Sa të sigurta janë të dhënat e mia personale në kazino?

Kazino bën përpjekje të mëdha për të siguruar që informacionet tuaja personale dhe financiare janë 100% të sigurta dhe konfidenciale. Të gjitha transaksionet kryhen në një mënyrë krejtësisht të sigurt.

Në cilat platforma mund të luaj në kazino?

Ju do të jeni në gjendje të luani lojërat tuaja të preferuara në Slots Magic në një sërë platformash të ndryshme. Softueri i tyre është i disponueshëm në PC, tableta dhe në smartphone.

Nga cilët ofrues softuerësh mund të gjej lojëra në Slots Magic?

Slots Magic ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë disa nga lojërat më të mira në rrugën tuaj. Ju mund të gjeni lojëra nga Amaya, Netent, Evolution dhe WMS, vetëm për të përmendur disa.

Si të kërkoj bonusin tim falas?

Slots Magic ofron lloje të ndryshme bonusesh dhe pretendimi i tyre është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni kodin e bonusit në kuti dhe të shijoni bonusin tuaj. Kur merrni fonde bonus, në shumicën e rasteve mund të luani lojëra elektronike dhe gërvishtje, përveç nëse përcaktohet ndryshe. Por, mund të ketë disa dallime kur bëhet fjalë për një ofertë specifike, kështu që ne ju këshillojmë të kontrolloni termat dhe kushtet e bonusit edhe përpara se të pranoni një bonus.

Çfarë lloj bonusesh mund të marr në Slots Magic?

Ka lloje të ndryshme bonusesh që mund të merrni në Slots Magic. Për të filluar gjërat, do të jeni në gjendje të kërkoni një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Më vonë, ju mund të kapni duart tuaja në shumë promovime të ndryshme, zgjedhje të përditshme dhe çfarë jo.

Si mund t'i kontrolloj kërkesat e mia të basteve për bonus?

Kur dëshironi të kontrolloni kërkesat tuaja për bast, do t'ju duhet të shkoni te arkëtari dhe më pas të lundroni te seksioni i Bonuseve. Kërkesat e bastit mund të ndryshojnë nga një ofertë në tjetrën, kështu që është thelbësore që të kuptoni plotësisht termat dhe kushtet e një bonusi të caktuar.

A ka një program besnikërie në Slots Magic?

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj në Slots Magic ju bëheni pjesë e programit të besnikërisë. Ngjitja e niveleve lart mund`Për të qenë më e lehtë, gjithçka që duhet të bëni është të vendosni baste me para të vërteta dhe të fitoni pikë për çdo bast që bëni. Sa më i lartë të jetë niveli që jeni, aq më të mira janë ofertat që kazinoja ka për ju.

Cilat metoda janë në dispozicion për të bërë një depozitë?

Slots Magic ofron shumë metoda të ndryshme që do t'ju ndihmojnë të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të shijoni disa nga lojërat e shumta që kazinoja ofron. Kazinoja pranon të gjitha metodat kryesore të pagesës, duke përfshirë kartat e kreditit dhe debitit, kuletat elektronike dhe kartat paysafe, vetëm për të përmendur disa.

A duhet të verifikoj llogarinë time përpara se të kërkoj tërheqje?

Verifikimi i llogarisë suaj është një nga hapat thelbësorë që duhet të ndërmerrni përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Kjo është pjesë e një procedure sigurie që është për të mirën tuaj. Ju duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

  • Një kopje e identitetit tuaj kombëtar, pasaportës ose shoferit`s licencës.
  • Një faturë komunale në emrin tuaj jo më e vjetër se 6 muaj.
  • Një kopje e pjesës së përparme dhe të pasme të kartës suaj të kreditit ose debitit. Sigurohuni që të mbuloni 8 numrat e mesëm në kartën tuaj për arsye sigurie.
  • Nëse jeni duke bërë një tërheqje duke përdorur një portofol elektronik, duhet të dërgoni një pamje të llogarisë tuaj ku numri i llogarisë dhe adresa e emailit janë qartë të dukshme.

Zakonisht duhen deri në 24 orë që kazinoja të kontrollojë dokumentet, por nëse kërkohen disa dokumente shtesë, atëherë procedura mund të zgjasë pak më shumë.

Sa kohë do të duhet për të marrë tërheqjet e mia?

Kur kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja në Slots Magic, kazino do ta përpunojë kërkesën brenda 24 orëve.

Sigurohuni që të mos keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj, sepse nëse e keni, mundeni`të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

A mund të vendos kufizime në llogarinë time?

Po, ju lejohet të vendosni lloje të ndryshme kufijsh në llogarinë tuaj. Ju mund t'i gjeni të gjitha kufizimet e disponueshme në seksionin Kufizimet e llogarisë.

A ka ndonjë tarifë të përfshirë për përpunimin e transaksioneve?

Nëse ka ndonjë tarifë të përfshirë kur bëni një depozitë ose tërheqje, ajo do të tregohet qartë gjatë procedurës së tërheqjes ose depozitimit.

Çfarë duhet të bëj në rast se harroj fjalëkalimin tim?

Për arsye sigurie, kazinoja nuk mban një regjistrim të fjalëkalimit tuaj. Kur kjo të ndodhë, ju duhet të shkoni të klikoni në 'Keni harruar fjalëkalimin tuaj' që është poshtë kutisë ku duhet të vendosni fjalëkalimin tuaj. Do t'ju kërkohet t'i përgjigjeni 'Pyetjes Sekrete' që keni paraqitur gjatë regjistrimit. Do të merrni një email që konfirmon fjalëkalimin tuaj të ri.

Si të verifikoj llogarinë time?

Kur regjistroheni për një llogari në Slots Magic, kazino do të dërgojë një email mirëseardhjeje. Në atë email, do të përfshihet një lidhje ku do të mund të verifikoni llogarinë tuaj.

Si të mbyllni Slots Magic kur loja ime ngec?

Nëse kjo ndodh, do të duhet të mbyllni softuerin njëkohësisht duke klikuar CTRL+ALT+DEL dhe prej andej zgjidhni Start Task Manager.

Vazhdoj të marr një mesazh "Lojtari tashmë është i lidhur". Cfare duhet te bej?

Nëse e merrni këtë mesazh, ndoshta nuk po dilni saktë nga llogaria juaj. Ju lutemi sigurohuni që të klikoni në butonin Dal.

A mund të marr rrotullime falas në Slots Magic?

Paketa e mirëseardhjes në Slots Magic përfshin 50 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve. Ka edhe rrotullime falas për një promovim një vjeçar që ju duhet`t miss.

A më duhet një kod bonus për ofertën e rrotullimeve falas?

Ju do të duhet të përdorni kodin e bonusit MAGIC50 kur të regjistroheni për një llogari. Pasi të bëni një depozitë kualifikuese prej të paktën 10 dollarësh, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 50 rrotullime falas në slotin Book of Dead.

Slots Magic ofron gjithashtu një ofertë vjetore, ku ju merrni 10 rrotullime falas çdo javë. Për të kërkuar këtë ofertë, duhet të përdorni kodin e bonusit Y520 kur regjistroheni në kazino dhe duhet të bëni një depozitë prej të paktën 50 $.

A pranohen lojtarët nga SHBA në Slots Magic?

Fatkeqësisht, Slots Magic nuk pranon lojtarë nga SHBA në këtë pikë.

A ka ndonjë veçori që do të ndihmojë lojtarët problematikë?

Po, Slots Magic përpiqet të bëjë më të mirën për t'u lejuar lojtarëve të tij një mjedis të sigurt dhe të besueshëm. Për këtë arsye ata u lejojnë lojtarëve të tyre opsionin për të modifikuar kufijtë e depozitave të tyre si dhe seksionin e kufizimit të lojtarëve që u lejon lojtarëve të marrin pak kohë nga loja.

Cila është oferta e bonusit pa depozitim në Slots Magic?

Në këtë pikë, do t'ju duhet të bëni të paktën një depozitë minimale për të kërkuar një bonus. Nuk ka`Nuk ofrohet asnjë ofertë pa depozite dhe në rast se ka një promovim në vazhdim, kazino do t'ju dërgojë një email me ofertë, kështu që më mirë kontrolloni mesazhet tuaja herë pas here që të fitoni`mos humbisni asgjë.

Si të kërkoni bonusin falas?

Nëse keni të drejtë për një bonus falas në Slots Magic, atëherë gjithçka që duhet të bëni është të shkruani kodin e bonusit në seksionin e arkëtarit për ta kërkuar atë.

A duhet të dërgoj kopje të dokumenteve të mia për të tërhequr fitimet e mia?

Përpara se të merrni pagesën tuaj të parë, do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Kazinoja do të kërkojë nga ju që t'i dërgoni kopje të ID-së ose pasaportës tuaj, gjithashtu do t'ju duhet të dërgoni një kopje të një faturë të shërbimeve dhe një vërtetim të të ardhurave.

Si të verifikoj llogarinë time?

Pasi të plotësoni formularin me të dhënat tuaja personale, do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Kazinoja do t'ju dërgojë një email me një lidhje verifikimi në të, thjesht klikoni në lidhje dhe llogaria juaj është e mirë dhe gati.

Nga cilët ofrues softuerësh mund të luaj lojëra në Slots Magic?

Ju mund të gjeni disa nga lojërat më të njohura nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve në industri, duke përfshirë NetEnt, Williams Gaming, NextGen, Bally Wulff, Barcrest, EGT, ELK Studios, Foxium, GameArt, IGT, Microgaming, NYX Gaming, PlaynGO, Red Tiger, StakeLogic, Thunderkick, Yggdrasil, Rabcat, Blueprint Gaming, Merkur Gaming, EDICT, The Stars Group (Amaya) dhe Lightning Box.

Në cilat vende është i kufizuar Slots Magic?

Slots Magic nuk pranon lojtarë në këtë pikë nga vendet aktuale: Azia, Australia, Belize, Qipro, Danimarka, Franca, Hungaria, Izraeli, Italia, Meksika, Rumania, Spanja, Turqia dhe Shtetet e Bashkuara.

A do të marr një bonus më të lartë nëse depozitoj më shumë?

Shuma më e lartë që mund të merrni nga oferta e mirëseardhjes është e kufizuar në 100 dollarë. Pra, edhe nëse depozitoni më shumë, nuk do të merrni shumë më të larta në fonde bonus.

A ka një datë skadimi bonusi i mirëseardhjes?

Ju keni 30 ditë për të kërkuar bonusin dhe për të përmbushur kërkesat e bastit, përndryshe ai do të skadojë.

Kur mund të marr pagesa nga fondet e bonusit?

Kur të merrni fonde bonus nga kazino, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje. Ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve përpara se të skadojë bonusi.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes në Slots Magic vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Ju duhet të luani me fondet e bonusit dhe fondet e depozitave 30 herë.

A mund të kërkoj më shumë se një bonus?

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në Slots Magic në të njëjtën kohë. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit dhe të bëni një tërheqje, mund të kërkoni një bonus tjetër.

Pse disa lojëra janë të kufizuara për të luajtur me fonde bonus?

Këto kufizime ndihmojnë kazinonë të mbrohet nga lojtarët që përpiqen të shfrytëzojnë një ofertë të mirëpritur.

A mund të luaj në Slots Magic nga celulari im?

Slots Magic është i disponueshëm në pajisjet e mbajtura me dorë, kështu që ju mund të shijoni lojën tuaj të preferuar sa herë që ju pëlqen.

A ka një aplikacion për pajisjet celulare?

Slots Magic ka aplikacione si për iOS ashtu edhe për Android. Por, nëse doni të ruani pak hapësirë të brendshme, atëherë mund të hyni në kazino nga shfletuesi, kështu që nuk keni nevojë të shkarkoni aplikacionin.

Si mund të kontaktoj Mbështetjen e Klientit?

Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në Slots Magic. Mënyra më e mirë dhe më e përshtatshme është përmes Live Chat. Ju gjithashtu mund të dërgoni një email, por nëse keni nevojë për një përgjigje të menjëhershme, ju këshillojmë të përdorni funksionin Live Chat.

Si mund të bëj një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja nga Slots Magic është shumë e thjeshtë. Ju do të duhet të shkoni te arkëtari dhe të dërgoni kërkesën tuaj për tërheqje. Mbani në mend se duhet të kaloni procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje në Slots Magic.

A duhet të paguaj ndonjë tarifë kur bëj një tërheqje?

Slots Magic nuk ngarkon asnjë tarifë për përpunimin e tërheqjeve. Gjithsesi, mënyra e pagesës që përdorni mund të ngarkojë disa tarifa dhe nëse bën, atëherë do të tregohet qartë.

Cili është kufiri i tërheqjes për transaksion?

Kufiri i tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni. Depozita minimale që mund të bëni është diku midis 30 dhe 50 dollarë, dhe kur bëhet fjalë për kufijtë maksimalë është 5,000 dollarë për transaksion dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni çdo 30 ditë është 10,000 dollarë.

Çfarë ndodh nëse tërheqja ime nuk është e suksesshme?

Kur kërkoni një tërheqje, do të merrni një email që procesi ishte i suksesshëm. Nëse bëni`t merrni një email, atëherë do t'ju duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në mënyrë që ata të mund ta shqyrtojnë çështjen më nga afër. Ju duhet të përdorni funksionin Live Chat nëse dëshironi një përgjigje të menjëhershme. Ju gjithashtu mund të dërgoni një email, por do të duhet pak kohë që kazinoja të përgjigjet.

Sa kohë i duhet kazinosë për të përpunuar një tërheqje?

Pasi kazinoja të marrë kërkesën tuaj për tërheqje, do të duhen afërsisht 3 ditë për ta përpunuar atë. Gjatë kësaj kohe ju lejohet të anuloni kërkesën tuaj dhe fondet do të kthehen në bilancin tuaj në mënyrë që të mund të luani disa lojëra të tjera. Pasi fondet tuaja të lirohen, kjo varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni për të marrë fondet.

Tërheqjet e portofolit elektronik do të duhen 1 deri në 2 ditë pune për t'u përpunuar plotësisht. Kartat e kreditit dhe të debitit do të zgjasin 2 deri në 5 ditë pune. Përpunimi i transfertave bankare do të zgjasë nga 3 deri në 7 ditë pune. Së fundi, kontrollet bankare do të zgjasin 7 deri në 21 ditë pune për të përfunduar.