Slots Magic Rishikimi 2024 - Deposits

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në Slots Magic: Një udhëzues për financim të lehtë

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në Slots Magic? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojrave në internet ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh depozitash për t'iu përshtatur nevojave të çdo lojtari. Pavarësisht nëse preferoni komoditetin e kartave të kreditit, shpejtësinë e kuletave elektronike ose sigurinë e transfertave bankare, Slots Magic ju ka mbuluar.

Opsione miqësore për përdoruesit për të gjithë lojtarët

Në Slots Magic, depozitimi i fondeve është një fllad. Me opsione si kartat Visa, MasterCard dhe Debiti, mund të përdorni lehtësisht plastikën tuaj të besuar për të rimbushur llogarinë tuaj. Preferoni të përdorni kuletat elektronike? Nuk ka problem! Skrill dhe Neteller janë zgjedhje të njohura që ofrojnë transaksione të shpejta dhe pa probleme. Dhe nëse kartat me parapagesë janë më shumë në stilin tuaj, do të gjeni të disponueshme edhe opsione si Paysafe Card dhe Neosurf.

Siguria moderne për paqen e mendjes

Kur bëhet fjalë për transaksionet në internet, siguria është parësore. Kjo është arsyeja pse Slots Magic përdor protokolle sigurie më të fundit për të mbrojtur informacionin tuaj të ndjeshëm. Me enkriptimin SSL në vend, mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale dhe financiare mbahen të sigurta nga sytë kureshtarë.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Jeni një anëtar VIP në Slots Magic? Pastaj përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Si një lojtar VIP, ju mund të shijoni tërheqje më të shpejta dhe bonuse ekskluzive të depozitave. Thuaj lamtumirë pritjes për fitimet e tua dhe përshëndetje për trajtimin prioritar!

Pra, pavarësisht nëse jeni një lojtar me përvojë ose i ri në botën e lojërave në internet, financimi i llogarisë tuaj në Slots Magic është i lehtë dhe i sigurt. Zgjidhni nga një gamë e gjerë metodash depozitimi që i përshtaten preferencave tuaja dhe shijoni të gjitha përfitimet që vijnë nga të qenit një lojtar i vlerësuar.

Shënim: Disponueshmëria e metodave specifike të depozitimit mund të ndryshojë në varësi të vendit tuaj të banimit.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj, do të merrni një konfirmim me email në lidhje me të. Ju mund ta ruani emailin dhe të mos e fshini, ose nëse dëshironi, mund ta printoni për qëllime sigurie. Në rast se bëni`Për të marrë një email, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Një hap shumë i rëndësishëm, një që mundeni`t skip është procedura e verifikimit. Këtu ju duhet t'i siguroni kazinosë dokumente që do të vërtetojnë identitetin tuaj.

Pasi të vendosni të luani në Slots Magic për para të vërteta, mund të gjeni shumë opsione të ndryshme pagese të disponueshme duke përfshirë, Visa, Maestro, Entropay, Zimpler, Skrill, Neteller, Yandex, WebMoney, Sofort, paysafecard, PayPal, Wirecard, Euteller, Boleto, Qiwi, Eps, Multibanco, ecoPayz, Nordea, Giropay, Postepay, Todito Cash, eKonto, Abaqoos, Wire Transfers dhe Przelewy24.

Kur të shkoni te arkëtari, do të gjeni mënyrat e pagesës që janë të disponueshme për vendin tuaj.

Kodi i Bonusit të Depozitës

Në Slots Magic ju presin shumë bonuse të ndryshme. Nëse dëshironi të kërkoni një bonus të caktuar, duhet të përdorni kodin përkatës të bonusit.

 • Nëse dëshironi të kërkoni 100% bonus ndeshjeje të depozitave dhe 100 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit NSB1ST.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 100 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 100MAMA.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 50 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit ARROW25.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 25 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit JINGLE.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 75COINS.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 25 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit TOP200.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 75HOOD.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 75CAN.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10$ bonus pa depozite, ju e bëni këtë`nuk keni nevojë të përdorni një kod promovues.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 50 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit WICKED50.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 75SPARKS.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 75WCA.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 100 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit SACB1ST.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 75 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit GONZO75.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 25 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit NINJA1.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 70 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit NINJA5.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 33 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit STARS150.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10 rrotullime falas dhe 100% bonus për depozitimin, dhe 75 rrotullime të tjera falas, duhet të përdorni kodin e bonusit CTO85.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 50 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 50MAGIC.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 40 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit CLIMB40.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 99 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 99SPINS.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 100 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit 50GONZO.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 100 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit FLIPS100.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit CLIMB10.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 33 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit WOW.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10$ bonus pa depozite, duhet të përdorni kodin e bonusit MY10.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 50 rrotullime falas dhe 100% bonus për depozitimin deri në 500 dollarë, duhet të përdorni kodin e bonusit 100FLIP.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 20 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit SKY120.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 300% bonus të depozitës deri në 100 dollarë, duhet të përdorni kodin e bonusit MAGIC300.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10$ bonus pa depozite dhe 20 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit SPINS.
 • Nëse dëshironi të kërkoni 10$ bonus pa depozite, duhet të përdorni kodin e bonusit VEGASMASTER.

Ndeshja e depozitave

Oferta e mirëseardhjes në Slots Magic është mjaft bujare. Ata do t'ju shpërblejnë me një ndeshje 100% të depozitës së parë deri në 50 dollarë. Ju gjithashtu do të merrni 15 rrotullime falas dhe fondet e bonusit duhet të vihen 30 herë. Rrotullimet falas nuk kanë kërkesa për bast dhe shuma më e lartë që mund të tërhiqni është 100 dollarë.

Një tjetër gjë që lojtarët e konsiderojnë vërtet argëtuese është oferta e rrotullimeve falas që mund të sjellë deri në 570 rrotullime falas në llogarinë tuaj. Për më tepër, rrotullimet falas nuk kanë kërkesa për bast. Do të merrni 10 rrotullime falas çdo javë për një vit të tërë.

Kufiri i depozitave

Slots Magic ka kufijtë minimalë të tërheqjes dhe depozitave. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të luajtur në kazino është 10 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 10,000 dollarë në muaj.

Monedha

Kur krijoni llogarinë tuaj në Slots Magic, kazino do të caktojë si parazgjedhje monedhën më logjike. Nëse dëshironi të ndryshoni monedhën, duhet të bëni depozitën tuaj të parë me monedhën tuaj të preferuar dhe llogaria juaj do të përditësohet. Pasi të vendosni, mundeni`mos ndryshoni mendje. Këto janë monedhat e mëposhtme që janë të disponueshme në Slots magic, GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB.