Slots Magic Rishikimi 2024 - Bonuses

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit magjik të lojërave elektronike

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është një ofertë e zakonshme në Slots Magic. Ndërsa përqindja e saktë mund të ndryshojë, ajo u siguron lojtarëve fonde shtesë për të nisur përvojën e tyre të lojërave.

Bonusi i Rrotullimeve Falas Një tjetër bonus popullor në Slots Magic është Bonusi i Rrotullimeve Falas. Këto rrotullime falas mund të përdoren në versione specifike të lojërave, duke shtuar një kthesë emocionuese në lojën tuaj.

Match Bonus Slots Magic ofron gjithashtu një Bonus Match, ku ato përputhen me një përqindje të shumës së depozitës suaj. Ky bonus ju jep më shumë para për para dhe rrit shanset tuaja për të fituar të mëdha.

Lojtarët e Bonusit të Depozitave gjithashtu mund të përfitojnë nga Bonusi i Depozitave në Slots Magic. Ky bonus ju shpërblen me fonde shtesë kur bëni një depozitë në llogarinë tuaj të kazinosë.

Bonusi i ditëlindjes Si një përfitim shtesë, Slots Magic madje ofron një bonus ditëlindjeje për të festuar ditën tuaj të veçantë. Mbani një sy për këtë dhuratë surprizë në llogarinë tuaj!

Bonus Referimi Nëse referoni një mik për t'u bashkuar me Slots Magic, mund të shijoni një Bonus Referimi si shenjë vlerësimi. Është gjithmonë mirë të ndash argëtimin dhe të korrësh disa shpërblime gjatë rrugës.

Mos harroni se çdo bonus mund të vijë me kushte dhe kushte të caktuara, të tilla si kërkesat e basteve ose kufizimet kohore. Sigurohuni t'i lexoni këto me kujdes përpara se të kërkoni ndonjë bonus.

Në përgjithësi, ndërkohë që ka avantazhe për të përfituar nga këto bonuse si rritja e kohës së lojës dhe shanset për të fituar, është e rëndësishme t'i peshoni ato kundrejt çdo pengese të mundshme, si kërkesat e basteve ose disponueshmëria e kufizuar në lojëra të caktuara.

Pasi të bashkoheni me familjen Slots Magic, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë. Do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas. Të pretendosh bonusin është vërtet e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari të re. Zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik dhe klikoni në butonin "Merr Bonus".

Ju do të duhet të aktivizoni llogarinë tuaj duke konfirmuar lidhjen që do të merrni në adresën tuaj të emailit. Në rast se mundeni`Për të gjetur emailin nga kazino, duhet të kontrolloni dosjet Spam ose Junk.

Bëni një depozitë prej të paktën 10 $ në mënyrë që të mund të kualifikoheni për bonusin që përputhet. Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri dhe mos harroni të vendosni kodin gjatë depozitimit.

Si funksionon bonusi?

Slots Magic shpërblen çdo lojtar të ri me një bonus 100% të depozitave të ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Fondet e bonusit që do të merrni vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, dhe ato janë 25 herë në këtë rast.

Rrotullimet falas mund të luhen vetëm në dy lojëra elektronike, Book of Dead ose Rich Wilde, cilado që preferoni.

Mbani në mend se kjo ofertë është e kufizuar në kohë, kështu që keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit përpara se të skadojë.

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë në Slots Magic, bëheni pjesë e kazinosë`s program besnikërie. Pra, sa herë që luani për para të vërteta, fitoni pikë besnikërie. Lounge VIP përbëhet nga 6 nivele dhe ndërsa ngjiteni në nivele do të merrni shpërblime më të mira. Nivelet janë Bronzi, Argjendi, Ari, Platini, Diamanti dhe Diamanti i Kuq dhe ato caktohen automatikisht në fillim të çdo muaji kalendarik nëse keni mjaft pikë, do të ngjiteni në shkallë.

E mira këtu është se nuk keni nevojë të bëni asgjë të veçantë për të ngjitur shkallët. Gjithçka që duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara dhe me çdo bast që vendosni do të grumbulloni pikë. Pasi të keni arritur statusin Gold ose më të lartë, do të keni të drejtë për kufij më të mëdhenj të depozitave.

Por, argëtimi i vërtetë fillon pasi të keni arritur nivelin e Platinumit, Diamantit ose Diamantit të Kuq. Do të merrni bonuse për ditëlindje, tërheqje më të shpejta dhe shumë përfitime të tjera që do ta bëjnë përvojën tuaj në kazino unike dhe të paharrueshme.

Bonusi i ringarkimit

Në këtë pikë, Slots Magic ofron një bonus ringarkimi me vlerë 100% deri në 100 dollarë. Ju mund ta merrni këtë ofertë fantastike çdo muaj.

Bonusi i ndeshjes

Kur bashkoheni në Slots Magic dhe bëni depozitën tuaj të parë, ju keni të drejtë për një 100% shumë bujare bonus i depozitës së ndeshjes që do të sjellë 100 dollarë shtesë në bilancin tuaj. Do të merrni gjithashtu 50 rrotullime falas për t'i përdorur në Rich Wilde dhe Book of Dead. Bonusi i ndeshjes vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni dhe në këtë rast ato janë 30x për bonusin e ndeshjes dhe 60x për rrotullimet falas.

Bonusi i regjistrimit

Për të marrë bonusin e regjistrimit në Slots Magic, duhet të bëni të paktën 10 dollarë depozitë dhe të përdorni kodin e bonusit Magic. Ky bonus vjen me 30 herë kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Mbani në mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Ne ju këshillojmë që të kontrolloni gjithmonë termat dhe kushtet edhe përpara se të pranoni bonusin.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Slots Magic është vërtet bujar me çdo lojtar që vendos të bashkohet në kazino. Ata do t'ju shpërblejnë me një bonus depozite 100% në momentin që ju bashkoheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë. Mos harroni të përdorni kodin tuaj promocional për të aktivizuar ofertën.

Një tjetër veçori që duhet të keni parasysh është se depozitat e bëra me Neteller ose Skrill nuk janë të pranueshme për bonusin e mirëseardhjes, kështu që do t'ju duhet të gjeni një tjetër Metoda e pagesës për t'u përdorur dhe nuk ka asgjë për t'u shqetësuar sepse ka shumë opsione pagese në dispozicion.

Bonus pa depozitë

Slots Magic nuk ka një bonus pa depozite për t'u ofruar lojtarëve të saj. Por, ata kanë një bonus të mirëpritur që përfshin rrotullime falas. Pasi të bëheni anëtar i familjes Slots Magic, do të merrni oferta dhe promovime rregullisht. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të identifikoheni në llogarinë tuaj çdo ditë në mënyrë që të fitoni`nuk mungon asgjë.

Kodi i bonusit

Ka disa kode bonus nga të cilat mund të përfitoni pasi të bashkoheni në Slots Magic.

  • Mund të përdorni kodin e bonusit FLIP100, për të marrë 50 rrotullime falas në Flip Flap.
  • Ju mund të përdorni kodin e bonusit SLOTSMAGIC1, për të marrë 100% bonus depozite të ndeshjes deri në 1000 dollarë.
  • Ju mund të përdorni kodin e bonusit SLOTSMAGIC2, për të marrë 50% bonus depozite të ndeshjes deri në 500 dollarë.
  • Ju mund të përdorni kodin e bonusit SLOTSMAGIC3, për të marrë 50% bonus depozite të ndeshjes deri në 1000 dollarë.
  • Ju mund të përdorni kodin e bonusit SLOTSMAGIC4, për të marrë 50% bonus depozite të ndeshjes deri në 1000 dollarë.

Si të shlyeni një kod bonus?

Nëse keni krijuar llogarinë tuaj në Slots Magic dhe jeni gati të luani për para të vërteta, atëherë të përfitoni nga një nga bonuset e shumta që kazino ka për të ofruar është gjithmonë një ide e mirë. Kërkimi i një bonusi është një procedurë shumë e thjeshtë dhe e lehtë, thjesht duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

Shkoni në kazino`faqen e internetit dhe klikoni në 'Luaj tani'.

  • Zgjidhni opsionet 'Regjistrohu' dhe plotësoni emrin e përdoruesit, fjalëkalimin.
  • Plotësoni të dhënat e tjera të nevojshme dhe sigurohuni që t'i vendosni saktë të gjitha të dhënat.
  • Verifikoni llogarinë tuaj, duke klikuar në lidhjen e dërguar nga kazino në adresën tuaj të emailit.
  • Hyni në llogarinë tuaj të re dhe drejtohuni te arkëtari dhe bëni depozitën tuaj të parë.
  • Fondet e bonusit do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Herën e parë që hapni llogarinë tuaj në Slots Magic, keni 72 orë nga momenti që krijoni llogarinë tuaj për të kërkuar bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Nëse nuk dëshironi të merrni bonusin e mirëseardhjes, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju bllokojnë të merrni ndonjë bonus.

Nëse bonusi që përpiqeni të kërkoni nuk shfaqet automatikisht në llogarinë tuaj pas disa minutash, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ju duhet ta bëni këtë përpara se të vendosni ndonjë bast.

Kazinoja rezervon të drejtën të heqë çdo fitim nëse kërkoni një tërheqje përpara se të përmbushni kërkesat e bastit.

Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë të suksesshme në kazino.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari. Kjo do të thotë se vetëm një llogari mund të regjistrohet për person, familje, adresë emaili, numër telefoni etj. Nëse përpiqeni të krijoni shumë llogari për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes, kazinoja rezervon të drejtën të mbyllë të gjitha llogaritë tuaja.

Përpara se të pranoni një bonus, ne ju këshillojmë të kontrolloni Termat dhe Kushtet e tij. Disa promovime dhe oferta mund të kenë kushte shtesë me të cilat duhet të njiheni.

Kazinoja u dërgon rregullisht emaile promovuese klientëve të tyre. Ju keni të drejtë për një bonus vetëm nëse keni marrë një email direkt nga kazino.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë çdo promovim ose ofertë pa njoftim paraprak.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për një bonus është 10 dollarë, përveç nëse përcaktohet ndryshe.

Nëse bonusi i fundit që një lojtar ka marrë ishte falas, atëherë ai do të duhet të bëjë një depozitë përpara se të mund të kërkojë një bonus tjetër falas nga kazino.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është 100 dollarë. Çdo fitim më i madh se ky do të hiqet nga llogaria juaj.

Nëse dëshironi të merrni një bonus 'Referoni një shok', atëherë personi që ju referoni duhet të bëjë një depozitë brenda 7 ditëve.

Sa herë që vendosni një bast në Slots Magic, do të merrni pikë dhe sapo të grumbullohen ato pikë, mund t'i shkëmbeni ato me para. Nëse nuk arrini të vendosni një bast me para të vërteta nga llogaria juaj në periudhën prej 30 ditësh, atëherë mund të humbni të gjitha pikët tuaja.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndalojë çdo tërheqje nëse duket se keni qenë pjesë e lojës së parregullt.