SlotoCash Rishikimi 2024 - Withdrawals

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 7,777 dollarë + 300 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Ju mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të bërë një tërheqje. Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 72 orëve të punës. Tërheqja është shumë e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë si ajo që keni përdorur për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. .

SlotoCash siguron një transferim të sigurt dhe të sigurt të fondeve, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu. Sa herë që dëshironi të bëni një tërheqje, duhet të vizitoni arkëtarin e kazinosë dhe të ndiqni udhëzuesin hap pas hapi duke përdorur një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës:

  • Kur përdorni Bank Wire për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2.500 dollarë. Ju do të duhet të paguani një tarifë për çdo tërheqje që është 60 dollarë dhe ju duhet të përdorni kodin tuaj SWIFT kur kërkoni një tërheqje.

  • Kur përdorni çekun për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 150 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 3,000 dollarë. Ju do të duhet të paguani një tarifë për çdo tërheqje që është 30 dollarë, dhe çeku duhet të depozitohet në llogarinë tuaj bankare për pastrim.

  • Kur përdorni Bitcoin për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2.500 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë metodë dhe të gjitha pagesat përpunohen brenda 48 orëve të punës.

  • Kur përdorni Neteller për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë metodë dhe të gjitha pagesat përpunohen brenda 72 orëve të punës.

  • Kur përdorni Skrill për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë metodë dhe të gjitha pagesat përpunohen brenda 48 orëve të punës.

  • Kur përdorni EcoPayz për të bërë një tërheqje, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 2,500 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni këtë metodë dhe të gjitha pagesat përpunohen brenda 48 orëve të punës.

Përpara se të mund të bëni tërheqjen tuaj të parë në kazino, do t'ju kërkohet të dërgoni dokumentacion sigurie për të verifikuar identitetin tuaj. Kjo është e një rëndësie vendimtare dhe ju duhet ta kaloni këtë hap. Kazinoja nuk do t'i lejojë lojtarët të luajnë në kazinonë e tyre nëse nuk arrijnë të kalojnë procedurën e verifikimit, pasi kjo bëhet vetëm për të ruajtur standardet maksimale të sigurisë dhe mbrojtjes së lojtarëve.

Herën e parë që bëni një tërheqje do të duhet të respektoni kufirin prej 4000 dollarë në javë. Më vonë, shuma minimale do të jetë $5,000 në javë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni të përdorni. Kazinoja do të përpunojë tërheqjen tuaj brenda 72 orëve dhe mbani në mend se nëse zgjidhni transfertën bankare, mund të duhen deri në 15 ditë pune për të marrë tërheqjen tuaj.

Nëse përdorni Neteller, Skrill dhe Eco Payz, shuma minimale që mund të tërhiqni është 25 dollarë dhe shuma maksimale është 2,500 dollarë. Nëse përdorni kriptomonedhë, nga ana tjetër, shuma maksimale që mund të tërhiqni është më e lartë dhe shkon deri në 3,000 dollarë, por gjithashtu është edhe shuma minimale e kufizuar në 100 dollarë.

Bonusi i tërheqjes

Kur bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, është me rëndësi vendimtare të mbani mend një gjë, kërkesat e bastit. Kjo është sasia e kohës që duhet të luani përmes fondeve tuaja të bonusit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Bonusi i mirëseardhjes në SlotoCash Casino duhet të vihet vetëm në lojëra elektronike, dhe nëse luani ndonjë lojë tjetër si Blackjack, Video Poker, Craps, American Roulette ose Baccarat, atëherë fitimet tuaja do të anulohen.

Si të bëni një tërheqje?

Kur bëhet fjalë për arkëtimin e fitimeve tuaja, duhet të pranojmë se nuk mund të jetë më e lehtë. Arsyeja pas kësaj është fakti se kazinoja e di se sa e parashikueshme mund të jetë që të mbajë fitimet tuaja në duart tuaja, kështu që ata kanë thjeshtuar procedurën e tërheqjes.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të përdorni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin për t'u identifikuar në llogarinë tuaj dhe për të lundruar në faqen e Arkëtarit. Zgjidhni skedën e tërheqjes dhe zgjidhni pagesën që dëshironi të përdorni, shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni dhe plotësoni të gjithë informacionin e nevojshëm.

Monedha

Në këtë pikë, ka vetëm tre monedha të disponueshme në SlotoCash Casino dhe ato janë si më poshtë: