SlotoCash Rishikimi 2024 - FAQ

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 7,777 dollarë + 300 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
SlotoCash is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

A keni pyetje në lidhje me SlotoCash Casino? Këtu mund të gjeni disa përgjigje për pyetjet më të shpeshta për këtë Kazino.

Si të luani në SlotoCash?

Për të luajtur në kazino gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që kryhet në vetëm disa minuta. Pasi të keni futur të gjitha detajet e nevojshme dhe të plotësoni formularin e regjistrimit, kazino do t'ju dërgojë një email verifikimi me një lidhje për të klikuar.

Klikoni në lidhjen për të konfirmuar emailin tuaj dhe llogaria juaj është e mirë dhe gati për t'u përdorur. Tani, do t'ju duhet të bëni depozitën tuaj të parë dhe mos harroni të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, i cili është shumë bujar dhe do të përmirësojë bilancin tuaj.

A janë të sigurta transaksionet e mia në SlotoCash?

SlotoCash Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha transaksionet të kryhen në mënyrë të sigurt dhe të sigurt. Kazinoja përdor kriptimin dixhital të fundit 128-bit SSL, i cili është një teknologji e përdorur nga të gjitha institucionet kryesore financiare.

Si të bëni një depozitë?

Depozitimi në llogarinë tuaj është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te 'Arkëtari' dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, të vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe të konfirmoni transaksionin.

Çfarë metodash depozitimi mund të përdor?

Ka një mori mënyrash pagese që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj. Disa prej tyre përfshijnë NETeller, EcoCard, Moneybookers, Credit Card dhe Quick Cash.

A është e sigurt të përdorësh një kartë krediti?

Çdo mënyrë pagese që ofron kazinoja është e sigurt për t'u përdorur, kjo përfshin kartat e kreditit. SlotoCash përdor një teknologji 128-bit SSL të Kriptimit Dixhital për t'u siguruar që të gjitha transaksionet në dhe nga kazino janë të sigurta.

Cila është shuma minimale që mund të depozitoj në kazino?

Kjo varet kryesisht nga mënyra e pagesës që dëshironi të përdorni, por në shumicën e rasteve, kufiri minimal i depozitave varion nga 10 deri në 25 dollarë. Nëse keni nevojë për informacione më specifike në lidhje me mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe kufijtë e saj, mund të drejtoheni te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese mund të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet.

Si të bëni një tërheqje?

Kur doni të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni depozituar në fillim.

A mund të bëj një tërheqje të bonusit tim?

Kur keni fonde bonus për të pastruar, së pari duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të kërkoni një tërheqje.

Si të shkarkoni softuerin e kazinosë?

Shkarkimi i softuerit të kazinosë është opsional, jo si në të kaluarën kur duhej ta shkarkoje. Tani mund të hyni lehtësisht në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar dhe do të keni përvojën e plotë të kazinosë. Por, nëse doni të keni kazinonë tuaj vetëm një klikim larg, atëherë mund ta shkarkoni softuerin.

Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të ruani skedarin e shkarkuar në kompjuterin tuaj ose të hapni skedarin dhe të ndiqni udhëzimet. Procedura e shkarkimit zgjat jo më shumë se 5 minuta, dhe përsëri kjo varet nga lidhja e internetit. Kjo duhet të bëhet vetëm një herë, dhe pas kësaj, ju do të jeni në gjendje të hyni në kazino. Skedari i instalimit quhet Slotocash-Setup.exe.

Nuk mund ta gjej skedarin që kam shkarkuar. Cfare duhet te bej?

Nëse e keni shkarkuar skedarin e instalimit, por ikona SlotoCash nuk shfaqet në desktopin tuaj dhe mundeni`Mos harroni se ku e keni ruajtur skedarin, duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  • Shkoni te menyja "Start" në fund të ekranit tuaj.
  • Klikoni në opsionin 'Kërko' dhe zgjidhni të kërkoni për 'skedarët dhe dosjet'.
  • Shkruani 'SlotoCash' dhe klikoni në 'kërko tani'.
  • Kur të gjeni skedarin, klikoni dy herë mbi skedarin në mënyrë që të fillojë procedura e instalimit.

Dhe në rast se mundeni`T gjeni skedarin në këtë mënyrë, atëherë ndoshta shkarkimi nuk ka përfunduar, kështu që duhet ta shkarkoni përsëri softuerin.

Si të regjistroheni për një llogari?

Pasi shkarkimi të jetë i suksesshëm dhe të përpiqeni të hapni softuerin, do t'ju kërkohet të regjistroheni për një llogari. Do të duhet të futni disa detaje dhe procedura e regjistrimit do të përfundojë brenda disa minutash. Lajmi i mirë është se pasi të regjistroheni për një llogari, mund të filloni të luani menjëherë.

Çfarë ndodh nëse shkëputem gjatë lojës?

Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar nëse shkëputeni ndërsa jeni duke luajtur në kazino. Sapo të hyni në llogarinë tuaj, do të vazhdoni nga vendi ku u ndalët.

Unë kam një llogari në SlotoCash Casino, por mundem`mos mbani mend detajet e regjistrimit tim. Cfare duhet te bej?

Ne se ti mundesh`Mos harroni detajet e hyrjes tuaj, atëherë do t'ju duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të rikuperoni llogarinë tuaj.

Si të merrni një promovim?

SlotoCash ofron promovime të ndryshme për lojtarët e tyre. Nëse ka diçka për ju, do të njoftoheni me SMS ose email. Ju gjithashtu mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te faqja e Promocioneve dhe të shihni nëse diçka ju pret.

A mund të kem bonuse të shumta?

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në llogarinë tuaj në të njëjtën kohë. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të një bonusi dhe të bëni një tërheqje përpara se të jeni në gjendje të kërkoni një tjetër.

A mund të heq një bonus nga llogaria ime?

Kur merrni një bonus nga kazino pasi të keni bërë një depozitë, nuk mund ta hiqni atë. Gjithsesi, nëse nuk keni bërë ende një depozitë, atëherë mund ta anuloni bonusin. Shkoni te seksioni 'Detajet e kuponit' në arkë dhe gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në 'Anulo kuponin' dhe bonusi do të hiqet nga llogaria juaj.

Cilat janë pikat COMPS?

Pikët COMPS grumbullohen sa herë që luani një lojë kazino për para të vërteta. Pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i ndërroni ato me para të vërteta.

Sa shpejt shtohen bonuset në një llogari?

Sapo të kërkoni një bonus dhe të bëni depozitën e kërkuar, bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Ku mund t'i gjej rregullat për të luajtur çdo lojë?

Çdo lojë në kazino SlotoCash vjen me një tabelë pagese shumë informuese ku mund të gjeni se sa mund të fitoni. Ka edhe lojëra ku mund të gjeni disa informacione të dobishme në lidhje me lojën dhe rregullat. Lajmi i mirë këtu është se të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, që do të thotë se ju mund ta luani lojën pa pasur nevojë të bëni një depozitë dhe të rrezikoni paratë tuaja. E mira është se shumica e lojërave të kazinosë janë intuitive dhe sapo të luani disa raunde, do të dini se çfarë të bëni.

A mund të luaj lojëra progresive në SlotoCash?

Lojërat progresive jackpot janë ndër lojërat më të njohura në kazino. Arsyeja për këtë është shumë e thjeshtë, ata ofrojnë jackpote të mëdha dhe nëse arrini të arrini një, do të fitoni shuma që të ndryshojnë jetën. Për këtë arsye, shumë lojtarëve u pëlqen të testojnë fatin e tyre, dhe ka mënyrë më të mirë sesa të luajnë një nga shumë lojërat e disponueshme jackpot progresive.

Çfarë softueri përdor SlotoCash?

SlotoCash Casino përdor vetëm një ofrues softuerësh, lojërat në kohë reale. Për këtë arsye, numri i lojërave në kazino nuk është aq i madh, krahasuar me kazinotë e tjera. Ju mund të gjeni diku më shumë se 150 lojëra në SlotoCash në këtë pikë.

A ka ndonjë aplikacion celular që mund ta shkarkoj?

Në këtë pikë, SlotoCash Casino nuk ka një aplikacion celular që mund ta shkarkoni. Por kjo nuk do t'ju ndalojë të luani në kazino në lëvizje. Mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar në pajisjen tuaj të dorës.

A disponohet kazino në SHBA?

SlotoCash Casino mundësohet nga softueri Realtime Gaming i cili pranon lojtarë nga SHBA.

A mund të heq një bonus nga llogaria ime?

Pasi të pranoni një bonus dhe të bëni një depozitë, atëherë do të ishte e pamundur të hiqni të njëjtën gjë.

A mund të regjistroj më shumë llogari në SlotoCash?

Ju mund të keni vetëm një llogari në kazino. Të kesh shumë llogari në kazino është rreptësisht e ndaluar dhe rrezikon të ndalohesh përgjithmonë.