SlotoCash Rishikimi 2024 - Affiliate Program

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 7,777 dollarë + 300 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në SlotoCash Casino, duhet të plotësoni formularin me informacionin tuaj dhe ta dorëzoni për shqyrtim. Lajmi i mirë është se kazinoja i jep një shans pothuajse të gjithëve që duan të bashkohen, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për asgjë këtu.

Pasi të bëheni një partner filial, duhet të dërgoni lojtarë në kazino dhe për secilin lojtar, ju referoheni do të merrni një pagesë. Do t'ju paguhen komisione nëpërmjet modelit tradicional të ndarjes së të ardhurave, që do të thotë se do të merrni një përqindje të të ardhurave neto që kanë gjeneruar lojtarët tuaj. Ju do të filloni me një komision prej 30%, por mund të arrini deri në 45%.

Lajmi i mirë është se nuk ka bartje negative, kështu që nuk do të humbni para.

Për më tepër, ju do të rrisni komisionin tuaj kur referoni filialet e tjera në këtë program.

Cili është programi i filialeve të SlotoCash Casino?

Programi i filialit të SlotoCash Casino quhet Deckmedia Affiliate dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Slotocash
  • Aces lart të qytetit
  • Diamant i Zi
  • Box 24 Kazino
  • Slots Spartan
  • Miami Club Kazino
  • Kazino Red Stag
  • Slots Capital Casino
  • Kazino Desert Nights