Royal Vegas Rishikimi 2024 - Withdrawals

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet tuaja në Royal Vegas. Kjo është ndoshta pjesa më emocionuese e gjithë përvojës suaj të lojërave të fatit, duke marrë shpërblimin në fund të lojës tuaj.

Një gjë shumë e rëndësishme që duhet të keni parasysh është se duhet të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja duke përdorur të njëjtën metodë që keni përdorur për të depozituar në radhë të parë. Ka shumë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, duke përfshirë:

 • Visa Credit/Debit Card – Kjo metodë është e disponueshme për tërheqje vetëm nëse e keni përdorur për të bërë një depozitë. Ju mund të tërhiqni një shumë që është e barabartë me shumën që keni depozituar në radhë të parë. Nëse fitoni më shumë, atëherë mund të tërhiqni pjesën tjetër të fondeve duke përdorur një metodë tjetër. Nëse përdorni këtë metodë për të bërë një tërheqje, mund të duhen deri në 5 ditë përpara se të merrni fondet tuaja.
 • Karta e Debitit Solo/Maestro – Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 2 dhe 5 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • ecoPayz - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 1 dhe 2 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • iDebit - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 1 dhe 2 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • Neteller - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 1 dhe 2 ditë përpara se të merrni fondet tuaja.
 • SKrill - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 1 dhe 2 ditë përpara se të merrni fondet tuaja.
 • EntroPay - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 2 dhe 3 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • eCheck - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 3 dhe 5 ditë përpara se të merrni fondet tuaja.
 • Transferta bankare WebMoney - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 2 dhe 4 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • Transfertë bankare - - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 4 dhe 7 ditë para se të merrni fondet tuaja.
 • Kontrolli i letrës - Nëse përdorni këtë metodë, atëherë mund të duhen diku midis 7 dhe 10 ditë para se të merrni fondet tuaja.

Bonusi i tërheqjes

Të gjithë lojtarët e rinj që krijojnë një llogari në Royal Vegas do të marrin deri në 1200 dollarë. Kjo ofertë mirëseardhjeje bartet në tre depozitat tuaja të para dhe të gjitha bonuset kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj të kazinosë.

Kjo ofertë është e vlefshme për 7 ditë nga depozitimi juaj i parë dhe përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, do të duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Bonusi i ndeshjes së depozitës i nënshtrohet një minimumi prej 50x kërkesash për bast.

Ju ndoshta po pyesni se cilat janë kërkesat e basteve? Epo, meqenëse kazinoja ju jep para falas, ata duan që ju t'i luani ato para në kazinonë e tyre. Ky është numri i herëve që duhet të luani fondet përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja. Kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes janë 50 herë dhe kjo do të thotë që ju duhet të luani përmes fondeve të paktën 50 herë përpara se të tërhiqni fitimet tuaja.

Si të bëni një tërheqje?

Kur doni të bëni një tërheqje, gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Kazinoja përpiqet të dërgojë pagesën me metodën e tërheqjes sipas zgjedhjes suaj, por në disa raste, ata rezervojnë të drejtën të përdorin opsionin më praktik.

Pas çdo seance, fondet që fitoni do të mbeten në bilancin tuaj. Dhe nëse dëshironi të luani me ato para një herë tjetër, atëherë duhet t'i lini ashtu. Por, nëse dëshironi të merrni paratë në llogarinë tuaj bankare, atëherë do t'ju duhet të kërkoni një tërheqje. Të bësh një tërheqje në Royal Vegas është shumë e thjeshtë.

Gjithçka që duhet të bëni është të shkoni në Bankë dhe të zgjidhni "Tërheqje". Më pas, do t'ju duhet të zgjidhni opsionin e preferuar që dëshironi të merrni pagesën tuaj dhe kërkesa juaj për tërheqje do të hyjë në një periudhë pritjeje prej të paktën 24 orësh.

Gjatë kësaj kohe, ju mund ta ktheni tërheqjen tuaj nëse dëshironi. Pasi tërheqja juaj të jetë përpunuar, ajo do të lirohet nga periudha në pritje dhe ju mundeni`t anuloni më tërheqjen.

Është shumë e rëndësishme të verifikoni identitetin tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje, dhe kjo është për sigurinë tuaj dhe për kompaninë. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni disa kopje të dokumenteve ligjore duke përfshirë:

 • Kopje e patentës së shoferit
 • Kopja e një faturë të shërbimeve (ujë, gaz, telefon, etj.).
 • Kopja e kartës suaj të kreditit (mbrapa dhe përpara) nëse keni bërë depozita duke përdorur kartën tuaj të kreditit.

Monedhat

Në Royal Vegas, monedha të ndryshme janë të disponueshme për tërheqje, duke përfshirë dollarë australianë, euro, dollarë të Zelandës së Re, krona norvegjeze, paund britanik, krona suedeze, franga zvicerane, dollarë amerikanë, reale braziliane dhe krona daneze.