Royal Vegas Rishikimi 2024 - Support

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Support

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit në Royal Vegas

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino në internet me mbështetje të klientëve të nivelit më të lartë, mos kërkoni më larg se Royal Vegas. Si një entuziast i kalitur i kazinove në internet, kam pasur përvojën time të drejtë me ekipe të ndryshme mbështetëse dhe duhet të them se Royal Vegas vërtet dallohet.

Biseda e drejtpërdrejtë: e shpejtë dhe efikase

Një nga veçoritë e spikatura të Royal Vegas është mbështetja e tyre e bisedës live. Sa herë që keni një pyetje ose keni nevojë për ndihmë, agjentët e tyre miqësorë dhe të ditur janë vetëm një klikim larg. Ajo që më bëri më shumë përshtypje ishte reagimi i tyre - në shumicën e rasteve, ata u përgjigjën brenda pak minutash! Është si të kesh portierin tënd personal në dispozicion 24/7.

Mbështetje me email: e thelluar, por kërkon kohë

Ndërsa biseda e drejtpërdrejtë është e shkëlqyeshme për pyetje të shpejta, nëse keni çështje më komplekse ose preferoni komunikim me shkrim, mbështetja e tyre me email është atje për t'ju ndihmuar. Ekipi në Royal Vegas është i njohur për thellësinë e njohurive dhe përgjigjet e plota. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se mund t'ju duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Pra, nëse shqetësimi juaj kërkon vëmendje të menjëhershme, unë do të rekomandoja të zgjidhni në vend të bisedës live.

Mbështetje në shumë gjuhë: plotësimi i nevojave tuaja

Royal Vegas e kupton rëndësinë e furnizimit me ushqim për lojtarët nga vende të ndryshme. Me mbështetjen e disponueshme në gjuhët anglisht, frëngjisht, gjermanisht, portugalisht, greqisht, çekisht, finlandisht, japoneze, norvegjeze, ju mund të jeni të sigurt se gjuha nuk do të jetë kurrë pengesë kur kërkoni ndihmë.

Si përfundim, Royal Vegas shkëlqen në ofrimin e mbështetjes së jashtëzakonshme të klientit përmes veçorisë së tij efikase të bisedës live dhe ekipit të ditur të emailit. Pavarësisht nëse je i ri në kazinotë online ose një lojtar me përvojë si unë, qasja e tyre miqësore do t'ju bëjë të ndiheni të vlerësuar dhe të kujdesur mirë për të.

Një mënyrë tjetër shumë e përshtatshme për të kontaktuar me përfaqësuesin e Royal Vegas është përmes numrit të telefonit. Kazino ka numra të ndryshëm telefoni në dispozicion, në varësi të vendndodhjes suaj:

Mbretëria e Bashkuar: 0-808-2386055

anglisht:

 • Algjeri 213983200813
 • Australi 1-800-658460
 • Kanada 18667452416
 • Hong Kong 800-903483
 • Malajzia 1800812500
 • Mauritius 0027110613848
 • Namibia 0800 23 22 12
 • Zelanda e Re 0800449767
 • Nigeri 0023414406262
 • Norvegjia 80019453
 • Tajlandë 1-801-20665859

holandeze:

 • Holandë 08000204703

Suomi:

 • Finlandë 0800919692

frëngjisht:

 • Kanada 18667452416
 • Mauritius 0027110613847
 • Zvicër 0800001722

gjermanisht:

 • Austri 0800005080
 • Gjermani 08000003370
 • Zvicër 0800001722

greke:

 • Qipro 80077315
 • Greqi 00800-127-304

italisht:

 • Zvicër 0800001722
 • Itali 800986542

japoneze:

 • Japoni 0800-100-1274

portugeze:

 • Portugali 800-814053
 • Brazil 08008920071

Spanjisht:

 • Argjentinë 08004440973
 • Kili 12300207689
 • Meksikë 0018669724381

suedeze:

 • Suedi 0200-8991-63

Ju gjithashtu mund të dërgoni një email në kazino në support@casinodesk.com.