Royal Vegas Rishikimi 2024 - Mobile

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Lojërat e lëvizshme janë suksesi i fundit kohët e fundit, dhe nëse doni të bashkoheni me argëtimin, mund ta bëni edhe atë. Gjithçka që duhet të keni është pajisja juaj e dorës dhe të hyni në sajtin përmes shfletuesit. Përvoja e celularit është pothuajse e njëjtë me versionin e desktopit dhe mund të përdorni të gjitha të njëjtat veçori gjithashtu.

Ju mund të shijoni kazinonë në pothuajse çdo pajisje të disponueshme dhe ne e shohim të mahnitshme se si Royal Vegas e ka përshtatur kazinonë e saj për të punuar kaq mirë në një ekran të vogël. Ju mund ta instaloni kazinonë celulare në pajisjet e mëposhtme:

 • Android
 • iPhone
 • Windows Phone
 • iPad
 • Mac / PC

Aplikacionet e kazinosë celulare

Ju mund të merrni një veprim të shkëlqyeshëm të kazinosë nëse vendosni të luani në kazino duke përdorur pajisjen tuaj të dorës. Ju duhet të krijoni një llogari përpara se të përfitoni nga të gjitha përfitimet që kazinoja ofron. Procedura e regjistrimit është shumë e shpejtë dhe e lehtë dhe do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj.

Kur bëni depozitën tuaj të parë, mund të filloni vërtet të shijoni kazinonë dhe atë që ajo ka për të ofruar. Ka shumë shpërblime që ju presin në formën e rrotullimeve falas ose çmimeve në para. Një përzgjedhje e madhe e lojërave që ofrojnë jackpote të mëdha që mund të ndryshojnë jetën tuaj përgjithmonë.

Shumica e lojërave në Royal Vegas mundësohen nga Microgaming, i cili është softueri kryesor kryesor që u ofron kazinove lojëra me cilësi të lartë. Numri i lojërave që mund të luani është i madh, por ne do të listojmë disa nga lojërat më të njohura që mund të gjeni dhe shijoni në kazino:

Slots

 • SunTide
 • Orienti i egër
 • Vallja e Dragoit
 • Parti Bikini
 • E pazbutur - Panda gjigante
 • I goditur me rrufe
 • Rrufeja II
 • Game of Thrones - 15 rreshta
 • Game of Thrones 243 mënyra për të fituar
 • Avalon
 • Me fat Koi
 • Gëzuar Festat
 • Ylli i basketbollit
 • Break Da Bank
 • Thye Bankën Përsëri
 • Kaq shumë monstra
 • Kaq shumë karamele
 • Kaq shumë Sushi
 • Epoka e Artë
 • Ylli i Rugbit
 • Bukuria aziatike
 • shoqërueset e nuses
 • Argjend i paster
 • Ishulli i Partisë
 • Supe it Up
 • Cashville
 • Festa e peshkut
 • Mbretërit e parave të gatshme
 • Pushime verore
 • Ariana
 • Shkëputet
 • Ujku i ftohtë
 • Miti i Dragoit
 • Ar i lëngshëm
 • Boogie Monsters
 • Harveys
 • Rhyming Reels Georgie Porgie
 • Leprechaun me fat
 • Ylli i Kriketit
 • Admirues sekret
 • Kahuna e madhe
 • Sigurisht që fiton
 • Putrat e Santa
 • Pasuritë e Rivierës
 • Epoka e zbulimit
 • Bare & Vija
 • Telegrafi Bush
 • Ëndrrat mistike
 • Fang argjendi
 • Katmandu
 • Koha e verës
 • Udhëtimi i Madh
 • Babes plazhi
 • Kapelakë të çmendur
 • Ylli i futbollit
 • Pallati i thesarit
 • Shoqëria e Lartë
 • Vrasës vrasës
 • Krahët e Shqiponjave
 • Princesha Maja
 • Syri i Tigrit
 • Puthja e dritës së yjeve
 • Cirku i Përdredhur
 • Rrotulla Thunder
 • Krenaria e luanëve
 • Dëshira e djegur
 • Isis
 • Gjykata e Qendrës
 • Kuvertë Sallat
 • Platinum i pastër
 • Halloweenies
 • Sulmuesja e varrit
 • Çfarë Hoot
 • Drive me 5 rrotullime
 • Big Top
 • Karnaval
 • Voila!
 • Prerja e Titanëve
 • Peshkimi në Alaskë
 • Miliona Mermaids
 • Kashapillar
 • Patate e shtratit
 • I ngarkuar
 • Agjentja Jane Blonde
 • Pallati i Aventurave
 • Pushimet e pranveres
 • Natën e zonjave
 • Tally Ho

Lojëra tavoline

 • American Roulette Gold
 • Vegas Strip Blackjack Gold
 • Vegas Single Deck Blackjack Gold
 • Vegas në qendër të qytetit Blackjack Gold
 • Atlantic City Blackjack Gold
 • Classic Blackjack Gold
 • Ruletë evropiane
 • Evropian Blackjack Gold

Përparimtarët

 • Mega Moolah
 • Miliona të mëdha
 • Cash Splash
 • Thesar Nil

Video Poker

 • Jacks ose më mirë
 • Poker Double Double Bonus
 • Bonus Deuces Wild
 • Deuces Wild Poker
 • Aces dhe Eights Poker
 • Poker Aces dhe Fytyra

Aplikacioni celular për Android

Mund të shkarkoni aplikacionin e kazinosë në pajisjen tuaj Android në mënyrë që të keni akses më të mirë në faqen e internetit. Procedura e shkarkimit është shumë e thjeshtë, por së pari duhet të mundësoni pajisjen tuaj të pranojë aplikacione nga burime 'të panjohura'.

Aplikacioni celular për iOS/Mac

Nëse keni një iPhone ose një iPad, atëherë mund ta gjeni aplikacionin celular nëse vizitoni dyqanin iTunes. Shkarkoni aplikacionin Royal Vegas Casino pa pagesë dhe mund të luani lojën tuaj të preferuar në kazino sa herë që dëshironi.