Royal Vegas Rishikimi 2024 - Live Casino

Royal VegasResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1200 dollarë
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
ECOGRA certifikuar
Lojëra ekskluzive
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Kazinoja e drejtpërdrejtë është shumë e popullarizuar në ditët e sotme, dhe të gjithë ata që pëlqejnë të luajnë lojëra kazinoje duan të bashkohen me kazinonë live. Në këtë pikë mund të gjeni lojërat e mëposhtme live:

 • RuletĂ« me tregtar tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • Tregtar i drejtpĂ«rdrejtĂ« Blackjack
 • Baccarat me tregtar tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • Live Dream Catcher
 • Poker me tregtar tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ«

Një nga arsyet kryesore pse njerëzit zgjedhin të luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë është sepse ata mund të ndërveprojnë me tregtarin dhe gjithashtu me lojtarët e tjerë. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrojnë disa veçori të shkëlqyera që mundeni`nuk gjeni ndryshe.

 • Blackjack ofron veçorinĂ« Bet Behind e cila ju lejon tĂ« zbuloni se cili lojtar Ă«shtĂ« nĂ« njĂ« seri fituese dhe ju mund tĂ« pĂ«rfitoni nga fati i tyre dhe tĂ« vendosni baste mbi ta.
 • Ju mund tĂ« shijoni shumĂ« lojĂ«ra nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n kohĂ«.
 • NĂ« tavolinĂ« ju pret gjithmonĂ« njĂ« vend.

Blackjack live

Blackjack është një lojë emocionuese dhe ju mund ta imagjinoni emocionin kur e luani këtë lojë live.

Kur luani Blackjack, letrat tuaja duhet të jenë gjithsej më afër 21 sesa tregtari, pa humbur. Loja luhet me 8 kuverta standarde me 52 letra.

Tipari më emocionues që ka Live Blackjack është opsioni Bet Behind. Kjo veçori do t'ju lejojë të vini bast për një lojtar që besoni se është në një seri me fat dhe do të fitojë dorën. Tabela Hot Streaks do t'ju ndihmojë të zbuloni se kush ka më shumë fitore.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një tjetër lojë që lojtarët zgjedhin ta luajnë live. Loja luhet në një tavolinë me një rrotë të çarë dhe një zonë bastesh. Ju mund të vendosni një bast në disa rezultate të ndryshme.

Pasi ju dhe lojtarët e tjerë të vendosni bastet e tyre, tregtari do të rrotullojë rrotën e ruletës në një drejtim dhe do ta rrotullojë topin në drejtime të kundërta. Kur rrota ndalon së rrotulluari, topi do të ulet në një nga slotet dhe ky është numri fitues.

Një nga gjërat e mira me ruletën live është se ka gjithmonë një vend në dispozicion për ju. Nëse një tabelë mbushet, atëherë një tabelë e re do të gjenerohet automatikisht për t'ju akomoduar.

Baccarat live

Objekti i Baccarat është të kesh një dorë me një vlerë totale prej 9. Ju mund të bastni në secilin lojtar`dorës ose Bankierit`dora s. Të gjitha letrat e fytyrës dhe 10-at kanë vlerën zero, aset kanë vlerën 9 dhe letrat midis 2 dhe 9 kanë vlerën e tyre.

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Royal Vegas është vendi i duhur për këdo që pëlqen të përjetojë një përvojë të vërtetë autentike të kazinosë. Kazinoja live ka një sërë veçorish unike që i bëjnë ato të dallohen në turmë. Disa prej tyre përfshijnë:

 • Blackjack ofron njĂ« opsion Bet Behind qĂ« do t'ju lejojĂ« tĂ« vendosni njĂ« bast pĂ«r çdo lojtar qĂ« besoni se Ă«shtĂ« nĂ« njĂ« brez me fat. Ju gjithashtu mund tĂ« kontrolloni tabelĂ«n Hot Streak pĂ«r tĂ« parĂ« se cili lojtar ka mĂ« shumĂ« fitore.
 • NĂ« Royal Vegas, pasi tabela tĂ« jetĂ« mbushur, do tĂ« shtohet njĂ« tabelĂ« e re nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« fitoni`nuk duhet tĂ« presĂ«sh pĂ«r njĂ« vend.
 • Ju mund tĂ« luani nĂ« tavolina tĂ« shumta nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n kohĂ«, gjĂ« qĂ« do t'i shtojĂ« njĂ« emocion shtesĂ« lojĂ«s tuaj.