Royal Spinz Rishikimi 2024 - Withdrawals

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Pjesa më e mirë e të luajturit në çdo kazino është kur bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Për këtë arsye Royal Spinz ju lejon të zgjidhni nga shumë metoda të ndryshme të tërheqjes duke përfshirë Astropay, Bitcoin, Easy EFT, eBanking, EcoPayz, Eps, Euteller, Giropay, Ideal, Mastercard, Multibanko, Neteller, Paysafecard, Postepay, Qiwi, SafetyPay, Siru Mobile , Skrill, Sofort, SporoPay, Trustly, Trustpay, Visa, Webmoney, Zimpler.

Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur mend kur bëhet fjalë për tërheqjet është se mënyra e pagesës do të varet nga mënyra që përdorni për të depozituar. Nëse depozita juaj nuk lejon pagesa, atëherë të gjitha pagesat do të kryhen me transfertë bankare.

Kohët e Tërheqjes

Kohët e Tërheqjes

Kazinoja synon të përpunojë të gjitha kërkesat për tërheqje brenda 5 ditëve të punës nga momenti kur ata marrin të gjitha dokumentet e nevojshme. Pasi të kenë përpunuar kërkesën, gjithçka varet nga institucionet tuaja financiare proceset e rregullta. · Koha e tërheqjes për kartat e kreditit është zakonisht 10 ditë pune. · Koha e tërheqjes për Skrill është zakonisht 1 ditë pune. · Koha e tërheqjes për Neteller është zakonisht 1 ditë pune. · Koha e tërheqjes për transfertat bankare është zakonisht 5 ditë pune.

Bonusi i tërheqjes

Bonusi i tërheqjes

Përpara se të bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Kërkesat e basteve në Royal Spinz janë 25 herë.

Si të bëni një tërheqje?

Ju mund të kërkoni tërheqje në çdo kohë që dëshironi, me kusht që të jenë përmbushur të gjitha termat dhe kushtet. Shuma minimale që mund të tërhiqni në Royal Spinz është 100 € dhe çdo kërkesë më e ulët se kjo do të refuzohet dhe fondet do të kthehen në bilancin e lojtarit. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në periudhën prej 30 ditësh është 5000 €. Çdo kërkesë që tejkalon këtë shumë do të refuzohet dhe paratë do të kthehen në gjendjen e llogarisë së lojtarit.

Kazinoja rezervon të drejtën të refuzojë një kërkesë për tërheqje nëse verifikimi nuk është përfunduar.

Monedhat

Monedhat

Në Royal Spinz mund të përdorni monedhat e mëposhtme: Pound Sterling Britanik, Euro, Dollarë Amerikan dhe Dollarë Kanadezë.