Royal Spinz Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Një nga arsyet kryesore që kazinoja është një sukses i madh është paketa e tyre e mirëseardhjes që është 900% deri në 1800 € e ndarë në tre depozita. Në depozitën tuaj të parë, ju merrni një bonus ndeshjeje 400% dhe 50 rrotullime falas. Në depozitën tuaj të dytë, ju merrni 300% dhe 40 rrotullime bonus. Në depozitën tuaj të tretë, ju merrni 200% dhe 30 rrotullime falas.

Oferta e regjistrimit

Oferta e regjistrimit

Lojtarët do të marrin 3 bonuse të veçanta kur të regjistrohen për një llogari të re. Oferta e tyre e bonusit është kolosale dhe mund të shkojë deri në 900% mbi të, lojtarët do të marrin 120 rrotullime shtesë falas.

  • Bonusi i parë i depozitës – Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 400% deri në 800 € dhe 50 rrotullime falas.
  • Bonusi i dytë i depozitës – Në depozitën e dytë do të merrni një bonus 300% deri në 600 € dhe 40 rrotullime falas.
  • Bonusi i tretë i depozitës – Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 200% deri në 400 € dhe 30 rrotullime falas.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë kualifikuese prej 20 € dhe nuk keni nevojë për ndonjë kod promocional për të kërkuar ofertën. Kërkesat e basteve për këto bonuse janë 33 herë.