Royal Spinz Rishikimi 2024 - Bonuses

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Në krye të bonuseve të mirëseardhjes, Royal Spinz Casino ofron gjithashtu bonuse speciale. Ju duhet të bëni depozitën tuaj me një mënyrë pagese të zgjedhur për të marrë një shtesë prej 15% në depozitën tuaj. Kjo ofertë mund të shkojë deri në 1000 €. Këto mënyra pagese përfshijnë Neteller, Skrill dhe PostePay. Bonusi dhe depozita i nënshtrohen 25 herë lojërave përpara se të mund të bëni një tërheqje.

Bonusi i rrotullimeve falas

Bonusi i rrotullimeve falas

Ju mund të aplikoni për çdo promovim të rrotullimeve falas dhe pasi ta merrni atë, duhet të bëni një depozitë minimale prej 50 €. Maksimumi i parave të gatshme nga kjo ofertë është 100 €. Duhet të bëni një depozitë brenda 4 ditëve pasi të merrni rrotullimet falas. Ky bonus i nënshtrohet kërkesave të bastit të cilat do t'ju jepen nga shërbimi ndaj klientit.

Bonus falas në kazino online

Bonus falas në kazino online

Mund të aplikoni për çdo bonus falas të kazinosë online dhe depozita minimale që duhet të bëni është 50 €. Përpara se të mund të arkëtoni 10 € të bonusit tuaj, së pari duhet të fitoni 1000 pikë. Maksimumi i parave të gatshme është 100 €. Disa lojëra nuk lejohen për këtë bonus dhe ato përfshijnë të gjitha format e Blackjack, të gjitha format e Ruletës, të gjitha format e Video Pokerit, Pai Gow, Cards Wars dhe Poker Three.

Shërbimi ndaj klientit do t'ju tregojë kërkesat e bastit sipas ofertës. Vendet e mëposhtme janë të përjashtuara nga kjo ofertë: Algjeria, Libia, Sudani, Nigeria, Mali, Eritrea, Maroku, Mauritania, Xhibuti, Kongo, Kenia, Nigeri, Uganda, Angola, Namibia, Mozambiku, Gabon, Zambia, Afganistani, Armenia, Bangladeshi , Uzbekistani, Vietnami Turkmenistani Taxhikistani Sri Lanka Pakistani Koreja e Veriut, Malajzia, Makau Kirgistani Laos Kazakistani Indonezi Butani Brunei Burma Ruanda, Somali, Palestinë.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Që nga momenti që filloni të luani në Royal Spinz, do të filloni të fitoni pikë plotësuese. Për çdo bast 10 €, ju do të fitoni 1 pikë që do t'i shtohet bilancit tuaj, më vonë, ju mund të riblerni 100 pikë për 1 €. Pra, natyrisht, sa më shumë të vini bast aq më shpejt do të fitoni pikë. Kazinoja ka një program me 4 nivele dhe pikët shtohen më shpejt ndërsa ngjiteni nga një nivel i ulët në një nivel të lartë. Me vetëm 1 € depozitë ju arrini në nivelin e argjendtë, me 5001 € arrini në nivelin e Artë, me 15001 € arrini në nivelin Platinum dhe me 25001 € arrini në nivelin e Zi.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Në Royal Spinz ju do të merrni 2 bonuse rifreskuese të cilat të kombinuara mund të sjellin 1,800 € në fonde bonus. Për më tepër, do të merrni 120 rrotullime shtesë falas për të luajtur.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Për të kërkuar bonusin e ndeshjes, duhet të përdorni një kod bonus dhe çdo bonus individual mund të kërkohet një herë në ditë:

  • Bonusi i ndeshjes së parë është 100% dhe shkon deri në 100 €. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar këtë bonus është MARKET1. Depozita minimale e kërkuar është 20 € dhe kërkesat për bast janë 10x.
  • Bonusi i ndeshjes së dytë është 200% dhe shkon deri në 200 €. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar këtë bonus është MARKET2. Depozita minimale e kërkuar është 20 € dhe kërkesat për bast janë 20x.
  • Bonusi i ndeshjes së tretë është 300% dhe shkon deri në 300 €. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar këtë bonus është MARKET3. Depozita minimale e kërkuar është 20 € dhe kërkesat për bast janë 30x.
  • Bonusi i ndeshjes së katërt është 400% dhe shkon deri në 400 €. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar këtë bonus është MARKET4. Depozita minimale e kërkuar është 30 € dhe kërkesat për bast janë 30x.
  • Bonusi i ndeshjes së pestë është 500% dhe shkon deri në 500 €. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për të kërkuar këtë bonus është MARKET5. Depozita minimale e kërkuar është 40 € dhe kërkesat për bast janë 30x.
Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit në Royal Spinz nuk ka ndryshuar për një kohë, por për të qenë i sinqertë nuk ka nevojë. Oferta e bonusit është shumë bujare dhe ofrohet në tre depozitat e para të njëpasnjëshme.

· Në depozitën e parë, ju do të merrni një bonus ndeshjeje 400% deri në 800 € dhe 50 rrotullime falas.
· Në depozitën e dytë, ju do të merrni një bonus ndeshjeje 300% deri në 600 € dhe 40 rrotullime falas.
· Në depozitën e tretë, ju do të merrni një bonus ndeshjeje 200% deri në 400 € dhe 30 rrotullime falas.

Pasi të kombinoni këto tre bonuse, do të përfundoni me 1800 € shtesë në bilancin tuaj dhe 120 rrotullime falas. Kur bëheni anëtar i kazinosë, ka promovime speciale të vazhdueshme për t'u mbajtur në sy. Disa prej tyre janë veçoria Spin Boost, funksioni i lojës së javës dhe promoja e natës vonë.

Një veçori që bie në sy është "Tregu i Bonuseve" i cili u ofron lojtarëve mundësinë e përditshme për të zgjedhur një nga 15 bonuset e shkëlqyera.

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Çdo lojtar i ri do të marrë një bonus depozite prej 400% herën e parë që bën një depozitë dhe mund të përfundojë me 800 € shtesë në bilancin e tyre. Ju mund t'i përdorni këto para në një përzgjedhje të lojërave kryesore të kazinosë. Për më tepër, ju gjithashtu mund të merrni një bonus depozite në mënyrën e pagesës prej 15%, një bonus sigurimi që ju jep një shans të dytë për të fituar. Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit për të kontrolluar nëse keni të drejtë edhe për bonuset e Kazinosë Falas.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Royal Spinz nuk ofron asnjë bonus depozite. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, ne do të përditësojmë rishikimin.

Kodi i bonusit

Kodi i bonusit

Paketa e mirëseardhjes në Royal Spinz nuk kërkon ndonjë kod bonus pasi bonusi i jepet lojtarit sapo të përfundojë depozitimin e tij të parë.
Në të njëjtën kohë, ka shumë kode që mund të përdorni dhe ato janë si më poshtë:
· LATENIGHT – Ky kod mund të përdoret ndërmjet orës 00:00 dhe 08:00, dhe ju mund të merrni një ndeshje 100% në depozitën tuaj.
· TREGU1 – Ky kod do të sjellë 100% deri në 100 € pasi të keni përfunduar depozitën tuaj.
· MARKET2 – Ky kod do të sjellë 200% deri në 200 € pasi të keni përfunduar depozitën tuaj.
· MARKET3 – Ky kod do të sjellë 300% deri në 300 € pasi të keni përfunduar depozitën tuaj.
· MARKET4 – Ky kod do të sjellë 400% deri në 400 € pasi të keni përfunduar depozitën tuaj.
· MARKET5 – Ky kod do të sjellë 500% deri në 500 € pasi të keni përfunduar depozitën tuaj.
· MARKET6 – Ky kod do të sjellë 50 rrotullime falas dhe është i vlefshëm vetëm për lojërat Betsoft pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET7 – Ky kod do të sjellë 75 rrotullime falas dhe është i vlefshëm vetëm për lojërat Betsoft pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET8 – Ky kod do të sjellë 100 rrotullime falas dhe është i vlefshëm vetëm për lojërat Betsoft pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET9 – Ky kod do të sjellë 125 rrotullime falas dhe është i vlefshëm vetëm për lojërat Betsoft pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 40 €.
· MARKET10 – Ky kod do të sjellë 150 rrotullime falas dhe është i vlefshëm vetëm për lojërat Betsoft pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 40 €.
· MARKET11 – Ky kod do të sjellë 50 rrotullime parash dhe është i vlefshëm vetëm për Book of Sun pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET12 – Ky kod do të sjellë 75 rrotullime parash dhe është i vlefshëm vetëm për Book of Sun pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET13 – Ky kod do të sjellë 100 rrotullime parash dhe është i vlefshëm vetëm për Book of Sun pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 50 €.
· MARKET14 – Ky kod do të sjellë 125 rrotullime parash dhe është i vlefshëm vetëm për Book of Sun pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 50 €.
· MARKET15 – Ky kod do të sjellë 150 rrotullime parash dhe është i vlefshëm vetëm për Book of Sun pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 50 €.
· MARKET16 – Ky kod do të shtojë 5% para deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET17 – Ky kod do të shtojë 10% para deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 30 €.
· MARKET18 – Ky kod do të shtojë 15% para deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 50 €.
· MARKET19 – Ky kod do të shtojë 20% para në dorë deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 75 €.
· MARKET20 – Ky kod do të shtojë 25% para deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 100 €.
· MARKET21 – Ky kod do të shtojë 30% para deri në 200 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej €150.
· MARKET22 – Ky kod do të shtojë 50% para deri në 100 € pasi të keni bërë një depozitë minimale prej 200 €.
· MARKET23 – Ky kod do të shtojë 1 të zezë falas për çdo herë që depozitoni 5 €, por kërkohet një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET24 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 50 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 20 €.
· MARKET25 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 75 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 30 €.
· MARKET26 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 100 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 40 €.
· MARKET27 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 125 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 50 €.
· MARKET28 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 150 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 75 €.
· MARKET29 – Ky kod do t'ju shpërblejë me 200 rrotullime pa bast. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për lojërat Betsoft dhe kërkon një depozitë minimale prej 100 €.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Paratë e bonusit janë para virtuale që kazinoja u jep lojtarëve të saj për të përmirësuar jo vetëm ekuilibrin e tyre, por edhe argëtimin e tyre. Këto para i nënshtrohen disa kërkesave të bastit që ju duhet të plotësoni në mënyrë që të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Pra, të luash në lojëra të caktuara do të kontribuojë në një përqindje të ndryshme të kërkesave të basteve si më poshtë:

· Të gjitha varietetet e Blackjack, Roulette, Poker, Craps dhe Baccarat do të kontribuojnë 10%.
· Lufta e Kazinosë, Kontributi i Aksioneve - Fruit Zen, Yak, Yeti & Roll, Weekend In Vegas, The Angler, Book of Sun, 88 Dragon, Gods Temple, Monkey Money, Fruits Land, Legend of Ra, Book of Gold: Double Chance, Tregime të tërfilit, 40 Joker Staxx, Zotat Viking: Thor & Loki, Ekuador Ari, Magjitë e Zanave, Magjitë e Zanave NJP, Kulla e Alkemorit, rrëmuja, Mbretërit e Dragoit, Bufi i Artë i Athinës, Shtatë dhe Frutat, Afrika e Fuqishme: 4096 Egjipt, Viking Fortune: Hold & Win, Joker Expand, Spectrum do të kontribuojnë 10%.
· Të gjitha llojet e lojërave elektronike dhe lojërave të tjera do të kontribuojnë 100%.