Royal Spinz Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u regjistruar si filial, duhet të plotësoni formularin e regjistrimit të filialit në internet që mund të gjendet në faqen e mëposhtme të internetit www.affpower.com. Kur të plotësoni formularin e regjistrimit, duhet të prisni që kazinoja të miratojë aplikacionin tuaj. Nëse e bëjnë këtë, atëherë përgatituni të gjeneroni të ardhura të larta në një kohë të shkurtër, për sa kohë që jeni një punëtor i palodhur dhe i përkushtuar ndaj punës.

Nëse nuk jeni të përshtatshëm për ndonjë arsye, kazinoja mund të refuzojë aplikimin tuaj. Arsyet e mëposhtme mund të jenë arsyeja pse jeni refuzuar:

 • Nëse shkelni ndonjë ligj apo rregullore lokale.
 • Nëse promovoni lojërat e fatit në internet tek të miturit.
 • Nëse postoni informacion privat për një person ose një kompani pa pëlqimin e tyre.
 • Nëse jeni duke shkelur markën tregtare ose të drejta të tjera të pronësisë intelektuale të një pale të tretë.
 • Nëse promovoni diskriminim në bazë të racës, seksit, kombësisë, fesë ose paaftësisë, thjesht për të përmendur disa.
 • Nëse promovoni dhunë ose materiale të orientuara drejt të rriturve.
 • Nëse përdorni ndonjë formë të spamit.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndërpresë Marrëveshjen në çdo kohë nëse shkel ndonjë nga kushtet e sipërpërmendura.

Sa mund të fitoj si filial?

Sa mund të fitoj si filial?

Kur të bëheni partner i Affpower, do t'ju ofrohet një nga këto plane:

 • Skema e ndarjes së të ardhurave – Ky model ju jep një përqindje të të ardhurave neto të krijuara nga kazino përmes referimeve tuaja. Ju mund të merrni një komision të përjetshëm deri në 50%. Nëse dëshironi të merrni shkallën maksimale të ndarjes së të ardhurave prej 50%, atëherë duhet të kontaktoni menaxherin e filialeve të programit për informacion dhe këshilla.
 • Marrëveshja CPA – Ky plan ofron një pagesë një herë për çdo lojtar të ri që regjistrohet duke përdorur lidhjen tuaj. Nëse dëshironi të aktivizoni këtë marrëveshje, duhet t'i dërgoni një formular aplikimi CPA menaxherit të filialit. Ju lutemi mbani mend se jo të gjithë promovuesit mund ta kenë këtë plan, kështu që përsëri për më shumë informacion, ju këshillojmë të kontaktoni menaxherin e filialit.
 • Marrëveshje hibride – Kjo metodë ju lejon të keni ndarje të të ardhurave neto dhe marrëveshje CPA në një strukturë komisioni. Ky është plani i përsosur për çdo promovues që është në SEO dhe fushata mediatike. Nëse dëshironi të kapni duart tuaja për këtë plan, duhet të negocioni fillimisht me menaxherin tuaj të filialit.

Ju gjithashtu mund të fitoni disa të ardhura shtesë duke përdorur nëndegët kur i referoheni bashkëpunëtorëve. Ju do të fitoni 5% të të ardhurave mujore të filialit tuaj të referuar.

Cili është programi i filialeve Royal Spinz?

Cili është programi i filialeve Royal Spinz?

Programi i filialeve në Royal Spinz quhet Affpower Limited.

Markat nën Affpower

Në këtë pikë, Affpower ka 6 marka, dhe ato janë si më poshtë:

 1. Smashing Casino – Kjo kazino operohet nga Game Tech Group NV dhe këtu mund të gjeni lojëra me cilësi të lartë nga ofruesit e programeve kompjuterike si Betsoft dhe Fugazo.
 2. Kazino1club – Në Casino1club mund të gjeni video lojëra elektronike, lojëra kazino live dhe shumë të tjera. Ju gjithashtu mund të luani lojëra jackpot nëse jeni për fitime më të larta.
 3. Kazino Cashpot – Këtu mund të gjeni disa nga bonuset dhe promovimet më të mira të mirëseardhjes.
 4. Kazino ParkLane – Këtu mund të luani si për argëtim ashtu edhe për para të vërteta dhe të zgjidhni nga lojëra të ndryshme kazino, ka gjithashtu një kazino live.
 5. Kazino Euromoon – Euromoon Casino po i trajton lojtarët e saj besnikë në një mënyrë shumë bujare. Ata kanë akses në garat dhe ngjarjet ekskluzive.
 6. Kazino Osiris – Mund të gjeni një përzgjedhje të madhe lojërash në këtë kazino. Për lehtësinë tuaj, ata ofrojnë mënyra të ndryshme pagese duke përfshirë transferta bankare, karta krediti, kuleta elektronike dhe më shumë.