River Belle Rishikimi 2024 - Withdrawals

River BelleResponsible Gambling
CASINORANK
9.18/10
BonusBonus 800 dollarë
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
River Belle is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

River Belle krenohet me përpunimin e tërheqjeve në një mënyrë shumë të shpejtë. Tërheqja është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Kjo sepse kazinoja i njeh lojtarët e saj dhe ata e dinë se duan të kalojnë kohë duke luajtur lojërat e tyre zbavitëse dhe duke mos u shqetësuar për gjëra të tjera.

Kur përdorni Visa Credit Card si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 2 dhe 6 ditë pune.

Kur përdorni Maestro si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është nga 2 deri në 6 ditë pune.

Kur përdorni Skrill si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 24 dhe 48 orë.

Kur përdorni Neteller si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 24 dhe 48 orë.

Kur përdorni Eco Card si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 24 dhe 48 orë.

Kur përdorni Instadebit si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është deri në 48 orë.

Kur përdorni kontrollin elektronik si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 3 dhe 8 ditë pune.

Kur përdorni Transfertë Bankare Direkte/SWIFT si një metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 3 dhe 7 ditë pune.

Kur përdorni çekun e korrierit si metodë tërheqjeje, shuma minimale që ju duhet për të tërhequr është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 5 dhe 7 ditë pune.

Kur përdorni Kontrollin me postë si metodë tërheqjeje, shuma minimale që duhet të tërhiqni është 50 dollarë dhe maksimumi është 10,000 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është midis 14 dhe 21 ditë pune.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja në kazino River Belle është një procedurë shumë e thjeshtë. Pasi të bëni një kërkesë, kazinoja do të përpunojë tërheqjen tuaj midis 24 dhe 72 orëve. Çdo tërheqje do të mbetet në pritje për 24 orë, gjë që ju lejon ta ktheni atë.

Monedhat

River Belle Casino mbështet monedha të ndryshme kështu që ju mund të bëni tërheqjen tuaj duke përdorur monedhën që preferoni duke përfshirë Poundin Britanik (GBP), Dollar Kanadez (CAD), Euro (EUR), Dollar Amerikan (USD) dhe Dollar Australian (AUD).

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë
2021-03-10

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë

Kazino River Belle ka qenë në tregun e basteve për dekada dhe vazhdon të tërheqë anëtarë të rinj çdo ditë. Kjo është kryesisht sepse përmban qindra lojëra kazino, duke përfshirë stimuluese lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ruletë, mut, baccarat, bingo, poker, keno dhe letra gërvishtëse. Platforma mundësohet nga Microgaming, një softuer lojrash i vlerësuar me çmime që ofron zgjidhje novatore dhe të drejtuara nga klientët për miliona entuziastë të lojërave të fatit.