River Belle Rishikimi 2024 - Support

River BelleResponsible Gambling
CASINORANK
9.18/10
BonusBonus 800 dollarë
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
River Belle is not available in your country. Please try:
Support

Support

Mund të kontaktoni me një agjent klienti në River Belle Casino 24/7 duke përdorur funksionin Live Chat. Kjo rezulton të jetë mënyra më e mirë nëse keni nevojë për një përgjigje të shpejtë.

Ka edhe mënyra të tjera për të kontaktuar kazinonë. Mund të përdorni numrin e tyre ndërkombëtar të telefonit dhe t'i telefononi në +44-800-917-8547. Ata gjithashtu kanë numra për disa vende specifike duke përfshirë:

Australia

0011 800 1515 1516

MB

0-800-917-8547

Zvicra

0-800-001-720

Franca

44-203-328-5996

Spanja

900-994-520

Zelanda e Re

00-800-1515-1516

Japonia

001-010-800-1515-1516

Kanadaja

1-800-768-1946

Gjermania

0-800-000-3369

Austria

0-800-005-078

Italia

800-870-065

Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email në support@playersupportcenter.com

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë
2021-03-10

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë

Kazino River Belle ka qenë në tregun e basteve për dekada dhe vazhdon të tërheqë anëtarë të rinj çdo ditë. Kjo është kryesisht sepse përmban qindra lojëra kazino, duke përfshirë stimuluese lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ruletë, mut, baccarat, bingo, poker, keno dhe letra gërvishtëse. Platforma mundësohet nga Microgaming, një softuer lojrash i vlerësuar me çmime që ofron zgjidhje novatore dhe të drejtuara nga klientët për miliona entuziastë të lojërave të fatit.