River Belle Rishikimi 2024 - Deposits

River BelleResponsible Gambling
CASINORANK
9.18/10
BonusBonus 800 dollarë
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
River Belle is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Nëse dëshironi të depozitoni në kazino River Belle, së pari duhet të keni një llogari. Pasi ta bëni, klikoni në butonin Bankë dhe zgjidhni Depozitë nga menyja kryesore. Aty mund të gjeni disa opsione për të depozituar para në llogarinë tuaj, të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta.

River Belle ofron mënyra të ndryshme pagese, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri.

  • Nëse zgjidhni kartën e kreditit Visa, depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Mastercard ose Maestro, depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Skrill, depozita minimale që duhet të bëni është 5 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Neteller, depozita minimale që duhet të bëni është 5 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Paysafecard, depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Eco Card, depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Instadebit, depozita minimale që duhet të bëni është 5 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni E-check, depozita minimale që duhet të bëni është 5 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.
  • Nëse zgjidhni Transfertë Bankare Direkte, depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e kthimit është e menjëhershme.

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që bashkoheni në kazino, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje tre herët e para që bëni një depozitë. Në depozitën tuaj të parë, mund të kërkoni një bonus depozite ndeshjeje deri në 200 dollarë. Herën e dytë dhe të tretë mund të kërkoni një bonus deri në 300 dollarë çdo herë. Depozita minimale që duhet të bëni për të qenë në gjendje të kërkoni këtë ofertë është 10 dollarë dhe kërkesat e bastit për fondet e bonusit janë 50x.

Monedha

Valuta të ndryshme pranohen në lumin Belle duke përfshirë Poundin Britanik (GBP), Dollar Kanadez (CAD), Euro (EUR), Dollar Amerikan (USD) dhe Dollar Australian (AUD).

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë
2021-03-10

Kazinoja Online River Belle ofron përvoja të lojërave të nivelit më të lartë

Kazino River Belle ka qenë në tregun e basteve për dekada dhe vazhdon të tërheqë anëtarë të rinj çdo ditë. Kjo është kryesisht sepse përmban qindra lojëra kazino, duke përfshirë stimuluese lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ruletë, mut, baccarat, bingo, poker, keno dhe letra gërvishtëse. Platforma mundësohet nga Microgaming, një softuer lojrash i vlerësuar me çmime që ofron zgjidhje novatore dhe të drejtuara nga klientët për miliona entuziastë të lojërave të fatit.