Më e mira 1xBet Online Casino

1xBet është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e kazinove dhe basteve online. Programi i tyre i filialeve është i njohur për të qenë një nga më të mirët në mbarë botën.

Lexoni për të mësuar më shumë rreth programit të filialeve të 1xBet.

Programi i filialeve 1xBet
Programi i filialeve 1xBet

Programi i filialeve 1xBet

1xBet është një nga operatorët më të mëdhenj sportivë në internet. Mijëra vizitorë shkojnë në faqet e tyre të internetit për pak argëtim bastesh. Kjo do të thotë se është një partner ideal për bizneset në internet që kërkojnë të zgjerojnë të ardhurat e tyre duke përdorur një temë sportive.

Biznesi gjithashtu jep mundësinë për të përdorur një model të ndarjes së të ardhurave. Për më tepër, ata që regjistrohen do të marrin një pjesë të fitimeve nga ata që bastojnë në faqet e tyre.

Pjesa e ortakëve bazohet në një përqindje të caktuar. Së fundi, partnerët do të befasohen nga lehtësia dhe thjeshtësia e shërbimeve të ofruara nga Filialet e 1xBet.

Programi i filialeve 1xBet

Lajmi i fundit

Kazinotë më të mira në internet 2022 | 10 faqet kryesore të renditura
2022-11-14

Kazinotë më të mira në internet 2022 | 10 faqet kryesore të renditura

Në ditët e sotme, kazinotë në internet janë bërë jashtëzakonisht të njohura. Ndërsa gjithnjë e më shumë njerëz po bashkohen, kazinotë argëtuese po ndërtohen dhe po bëhet më e vështirë të zgjedhësh një kazino në internet për të luajtur. Nëse keni vështirësi të gjeni kazinotë më të mira për veten tuaj, atëherë vazhdoni të lexoni, pasi në këtë artikull, ne do të diskutojmë 10 kazinotë më të mira në internet të 2022.

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

2 milionë dollarë fitime për lojtarin 1xBet nga një akumulues me 44 ngjarje
2021-07-27

2 milionë dollarë fitime për lojtarin 1xBet nga një akumulues me 44 ngjarje

Të gjithë e dinë fabulën e fëmijëve të Ali Babës dhe të dyzet hajdutëve. Ai gjeti një thesar dhe e përdori atë për të mirën e familjes së tij. Shumë prej nesh kanë ëndërruar për pasuri të menjëhershme dhe një fund përrallash. 

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".