Yggdrasil Gaming

April 22, 2020

Yggdrasil surprizon përsëri me slotin e shumëfishtë Rich Multifly

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Ofruesit e softuerëve të lojërave nuk tërheqin shpesh interesin e lojtarëve në internet, por ata në fakt duhet. Është e rëndësishme që një lojtar të kuptojë se nga vjen loja që po luan. Reputacioni i ofruesit do të përcaktojë sigurinë dhe lehtësinë e luajtjes së lojës. 

Yggdrasil surprizon përsëri me slotin e shumëfishtë Rich Multifly

Yggdrasil është një nga ofruesit që ka gdhendur një vend për vete në mesin e ofruesve më të mirë të lojërave. Këtë e ka bërë duke prodhuar një fluks të vazhdueshëm lojërash me cilësi të lartë. Këto lojëra përcaktohen nga veçori estetike të këndshme, lojë e lehtë dhe siguri. Më e fundit në këtë listë lëshimesh është Multifly Slot.

Slot Multifly

Ndonëse është e vështirë të prezantosh ndonjë gjë të re në lojërat slot, kjo e bën në të vërtetë. I merr lojtarët në një udhëtim në një xhungël të thellë, të mbushur me kafshë. Është mishërimi i aventurës, ndërsa udhëtari kërkon të kapërcejë pengesat dhe rreziqet e paraqitura nga këto bisha për të mbledhur shumëzues. Ka pesë kameleonë në qendër të të gjithëve. 

Ata kapin fishekzjarrë ndërsa loja vazhdon, duke i dhënë lojtarit shpërblime të mëdha me më shumë fishekzjarrë të kapur. Gjatë rrugës, loja ka veçori të mrekullueshme si Dropdown Wins dhe wilds të ndryshme. Ekziston gjithashtu një veçori e re e njohur si MultiMAX që e bën lojën edhe më interesante.

Karakteristika MultiMAX

Funksioni themelor i kësaj veçorie është të shumëfishojë fitimet. Çdo fitore që merr një lojtar mund të marrë nga një deri në pesë shumëzues. Kjo do të thotë që lojtarët mund të grumbullojnë lehtësisht fitore. Rrallëherë është një lojë e vetme e mbushur me shumëfishues kaq bujarë, prandaj kjo është një veçori e fortë e slotit Multifly.

Kjo është një pjesë e rëndësishme e lojës që lojtarët duhet të kenë kujdes. Kur shpërndarja e kameleonit arrin tre, rrotullimet shtesë fitohen automatikisht. Veçoria e zbritjes, nga ana tjetër, bën që simbolet fituese të zhduken (rënie) duke lënë hapësirë për shfaqjen e simboleve të tjera fituese.

Duke luajtur The Multifly Slot

Sloti Multifly është po aq i lehtë për t'u luajtur si çdo slot tjetër, por më emocionues për të marrë pjesë. Tema e tij bën një aventurë të mirë dhe veçoritë e reja e dallojnë atë nga lojërat e zakonshme slot. Lojtarët që kërkojnë një lojë slot argëtuese dhe me pagesë duhet të shkojnë për këtë titull Yggdrasil.

Yggdrasil nuk ka fituar vetëm me këtë slot të ri Multifly. Ofruesi i softuerit ka bërë tituj me lojëra si Temple Stacks, që ka rezultuar të jetë një sukses në mesin e shumë lojtarëve. Yggdrasil po kërkon të ndryshojë mënyrën se si njerëzit përjetojnë lojërat e lojërave elektronike dhe lojërat e kazinove në përgjithësi.

Sloti i ri Multifly i Yggdrasil që po ndryshon lojën

Yggdrasil ka provuar të jetë një forcë për t'u marrë parasysh në prodhimin e softuerit të lojërave elektronike. Lansimi i slotit Multifly është një tjetër i pari në këtë fushë.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme