Yggdrasil Partners ReelPlay në El Dorado Infinity Reels

Yggdrasil Gaming

2021-04-04

Eddy Cheung

Nëse ju pëlqen të luani lojëra elektronike në internet, duhet të keni hasur në një ose dy lojëra të ofruara nga Yggdrasil. Epo, biblioteka e lojërave të Yggdrasil sapo u bë shumë më e madhe pasi ky zhvillues i softuerit njoftoi prezantimin e El Dorado Infinity Reels më 4 mars 2021. Me këtë risi klasike të ReelPlay, ju do të vizitoni Qytetin legjendar të Arit dhe do të zbuloni thesare të paimagjinueshme. Pra, a jeni gati?

Yggdrasil Partners ReelPlay në El Dorado Infinity Reels

Komplot slot

Para së gjithash, El Dorado Infinity Reels është një video slot argëtues i zhvilluar nga ReelPlay Studio në platformën popullore YGS Masters. Ashtu si të gjitha servirjet e gatuara në studio, kjo lojë mburret me grafikë unike me temë 3D, mekanikë komplekse të sloteve, animacione të lezetshme dhe sigurisht, veçori të parezistueshme bonus. Ai u ofron lojtarëve nivele të shumta rreziku me çmime që variojnë nga shpërblime të vogla të shpeshta deri te fitimi kolosal maksimal x6,250.

Me këtë thënë, rrotullimi i rrotave të El Dorado Infinity Reels në kazinonë tuaj të preferuar Yggdrasil do t'ju teleportojë në qytetin legjendar të arit që përflitet se shtrihet i fshehur thellë brenda Amazonës. Kjo lojë ofron një shkrirje të shkëlqyer të magjisë Aztec, Inca, Muisca dhe Maya në rrjetin e El Dorado Infinity Reels. Në përgjithësi, e gjithë atmosfera është në mënyrë autentike arcade me disa simbole elegante të rrotullave dhe një sfond fisnor.

Veprimi dhe veçoritë e lojës

Ashtu si shumë tituj të tjerë Yggdrasil, kjo lojë ruan traditën e konfigurimit me 3 rrotullime me 3 rreshta. Kjo mund të zgjerohet në 3x4 nëse vendosni simbole fituese në rrotullat më të djathta. Por, megjithatë, nuk ndalet me kaq. Sa herë që një lojtar merr një kombinim fitues, bobina e vendosur në skajin e djathtë zgjerohet për të shtuar një tjetër. Kjo vazhdon pafundësisht, kështu emri i lojës "Infinity Reels"

Ndërkohë, një shumëzues x1 shtohet pas çdo rrotullimi të rrotullimit të bonusit. Siç u tha, bobinat shtesë mund të vazhdojnë dhe vazhdojnë derisa asnjë kombinim fitues të mos ulet në bobina. Kjo i bën bobinat shtesë të jenë mjaft fitimprurëse, pasi potenciali juaj i fitimit mund të jetë i jashtëzakonshëm. Mos harroni, megjithatë, se fati luan një rol të madh, ashtu si në shumicën e lojërave elektronike në internet.

Duke ecur shpejt përpara, veçoria Rrotullime Falas aktivizohet pasi vendos simbolet Scatter (ikonat e tempullit) në një kombinim fitues. Kjo veçori u jep lojtarëve deri në 10 rrotullime bonus. Por ka një kthesë unike në të gjitha këto. Lojtarët mund të zgjedhin të luajnë, të luajnë bixhoz ose të ruajnë ato Rrotullime falas. Por nga ana tjetër, ju duhet të vendosni të paktën 5 simbole të tempullit për të fituar rrotullimet e bonusit.

Ndërkohë, lojtarët kanë nevojë për një vrapim përvëlues për të marrë të drejtat ekskluzive për çmimin e parë të artë El Dorado Infinity. Ju mund të hyni në konkursin e jackpot-it duke rrotulluar mjaftueshëm rrotullime për të arritur në shpërblimin e 15-të të rrotullës shtesë. Në këmbim, ju do të merrni një shpërblim prej 888x të bastit tuaj origjinal. Dhe kjo është përveç fitimeve tuaja të bonove tashmë të grumbulluara.

Bastet e El Dorado Infinity Reels dhe RTP

Përveç ndjenjës së hijshme të arkadës, kjo kazino online loja gjithashtu ofron një normë mesatare RTP prej 96.51% në 96.54%. Edhe pse kjo nuk është më e mira atje, është ende mjaft e mirë për të garantuar ato fitore të shpeshta të vogla. Sa i përket niveleve të basteve, lojtarët mund të zgjedhin madhësi rrotullimi midis 0,20 € dhe 40 €. Ju mund të ndryshoni bastin e paracaktuar 1 € duke zgjedhur një nivel të ndryshëm nga 13 opsionet e disponueshme. Në bastet maksimale, fitimet e lojtarëve mund të arrijnë 250,000 €, ndërsa bastet minimale mund të sjellin deri në 1,250 €.

El Dorado Infinity Reels: Verdict Final

Nëse dëshironi të shijoni shumë veçori magjepsëse dhe mundësi të pafundme fitimi, luani El Dorado Infinity Reels. Në veçanti, mekanizmi unik i mbështjelljeve të bonusit i lejon lojtarët të arrijnë më shumë sesa mund ta imagjinonin ndonjëherë. Deri më tani, kjo lojë është e disponueshme për t'u luajtur në shumë kazino në internet që mbështesin përmbajtjen e Yggdrasil.

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme