Yggdrasil Gaming

December 11, 2020

Lojërat e Krishtlindjeve të Yggdrasil

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojërat e kazinosë si pushime vijnë shpejt

Zhvilluesi dhe furnizuesi kryesor i lojërave video në internet Yggdrasil është vendosur të lëshojë pesë video lojëra të reja për të emocionuar fansat e tyre ndërsa vitet po i afrohen fundit. Yggdrasil ka shumë lojëra kazino nën linjën e saj të prodhimit dhe platformën e përmbajtjes për kënaqësinë e lojtarëve në internet, pasi ata vazhdojnë të ngjiten më lart dhe të shpërthejnë në lojra online botë.

Lojërat e Krishtlindjeve të Yggdrasil

Carol of Elves

Carol of the Elves është një lojë video që do të çlirojë magjinë e pushimeve dimërore me ndihmën e kafshëve të pyllit dhe loja është caktuar për në nëntor. Lojtarët e kazinosë të gatshëm të provojnë duart e tyre në Carol of the Elves duhet të jenë gati të kërkojnë ndihmën e kafshëve të pyllit për të ngrohur komoditetin brenda kukudhëve. Çdo lojtar i kumarit në internet që merr kukudhët e dobishëm do të rrisë shanset e tij për të fituar pasi rrotullat do të vazhdojnë të rrotullohen.

Detajet e Carol of the Elves

Carol of Elves është një slot video me ndërmjet 45 dhe 3125 linja pagese me kthim te lojtari (RTP) që është deri në 96.2 përqind. Carol of the Elves është një lojë me paqëndrueshmëri të lartë dhe fitorja maksimale e mundshme është 870,300 € dhe është një lojë kazino miqësore për celularin, si dhe miqësore në ueb.

Lojtarët e kazinosë mund ta shijojnë lojën në internet në kompjuterin personal, telefonat e aktivizuar IOS dhe telefonat Apple.

Përshkrimi i Karolës së re të Elves

Carol of the Elves është një dhuratë e hershme e Krishtlindjeve nga YGGDRASIL që do të vendosë në humor lojtarët e kazinove në internet. Kukudhët njihen tradicionalisht si ndihmësi i Santa, por me slotin e ri, lojtarët në internet kanë një shans për të fituar më shumë. Veçoritë e dallueshme të Carol the Elves që lojtarët e kazinosë duhet t'i gëzojnë është se kur luajnë Carol Elves në internet, lojtarët e kazinosë mund të respirin, përdorin yje magjikë, një mundësi për shumëzues fitimesh dhe jetë shtesë për t'i mbajtur ata në lojë.

Bounty Pop

Bounty pop është një tjetër lojë video që do të dalë nga YGGDRASIL këtë muaj pasi viti 2020 po përfundon për pak më shumë se një muaj. Bounty pop është një lojë e re në ekskluzivitetin POP-Ular PopWins nga Avatar UX. Ai vjen me rrotulla të mbushura në zgjerim, shumëzues të rastësishëm, rrotullime falas dhe tre rrota bonus për t'u dhënë lojtarëve të kazinove në internet një përvojë premium lojërash.

Detajet e Bounty Pop-it të ri

Loja e re që është caktuar të dalë këtë javë është një lojë video slot që vjen me 243 dhe 59049 linja dhe mënyra për ta luajtur atë. Bounty Pop ka një bonus kthimi te lojtarët (RTP) deri në 96 përqind dhe është një lojë kazino me paqëndrueshmëri të lartë. Lojtarët e kazinosë në internet që janë të gatshëm të provojnë Bounty Pop kur lëshohen, mund të fitojnë deri në 1,100,000 €.

Bounty Pop është një lojë online si celular, ashtu edhe në internet dhe funksionon mirë në kompjuter personal, pajisje IOS dhe pajisje Apple. Rrotullime falas dhe Mystery fitojnë shumëzues si pjesë e veçorive të tij tërheqëse që do t'i interesojnë lojtarët e kazinosë në internet të qëndrojnë me markën dhe lojërat e saj.

Pirates 2 Kryengritje

Pirates 2 rebelimi është një tjetër linjë lojërash interesante që do të dalë përpara se të përfundojë viti 2020 nga YGGDRASIL. Rebelimi i Pirates 2 do të jetë i disponueshëm për klientët e YGGDRASIL në platformën e përmbajtjes së markës në çdo kohë nga 3 dhjetor 2020.

Detajet e Pirates 2 Mutiny

Pirates 2 mutiny është një lojë me video slot dhe është një grup që luhet ndryshe si lloj loje në të gjitha mënyrat. Vjen me Kthim te Lojtari prej 96.2% dhe paqëndrueshmëri 117 për ta bërë atë të veçantë. Lojtarët e kazinove në internet mund të fitojnë deri në 490,000 € duke luajtur kryengritjen e Pirates 2 në kompjuterin e tyre personal, pajisjet IOS dhe Apple. Është një lojë miqësore për celularët dhe publikimi i saj i afërt është një zhvillim i mirëpritur.

Opsionet e disponueshme fituese në Pirates 2 Mutiny

Rebelimi i Pirates 2 vjen me mundësi të pafundme fitimi për lojtarët e kazinove në internet. Lojtarët në internet mund të shijojnë fitoret Dropdown, rrotullimet falas dhe shumëzuesit. Përfitime të tjera janë rebelimi, Cannon Blast dhe cunami.

Me kryengritjen e Pirates 2, loja nuk përfundon kurrë pasi lojtarët mund të kthejnë fatin e keq edhe kur mendoni se e keni humbur lojën; shpërthimi i topit dhe cunami mund ta kthejnë një lojë të humbur në një fitore për lojtarët.

Pema e Krishtlindjeve

Në frymën e Krishtlindjeve, YGGDRASIL do të publikojë titullin e ri të lojës së kazinosë në internet "Pema e Krishtlindjeve". Pema e Krishtlindjes është një lojë me video slot dhe do të jetë e disponueshme në platformën e përmbajtjes YGGDRASIL në javën e parë të dhjetorit për lojtarët e kazinove në internet për t'u shtuar në lojërat e tyre të preferuara me video slot.

Është një lojë me grupe 5+ që vjen me 329 paqëndrueshmëri dhe 96.4% kthim te lojtarët e saj. Lojtarët në një lojë Pema e Krishtlindjeve mund të fitojnë deri në një milion Euro (1,000,000 €) duke luajtur lojën. Është një lojë miqësore për celularët.

Përshkrim i shkurtër i pemës së Krishtlindjes që ende nuk do të publikohet

Pema e Krishtlindjes është një lojë e mbushur me argëtim me një burrë dëbore të gëzuar që hedh topa bore në fushë dhe bën që simboli të goditet dhe kopjet e tij të egra. Një stuhi e papritur mbulon fushën me simbolet e misterit nëse nuk ka grupe fituese.

Karakteristikat e veçanta që vijnë me pemën e Krishtlindjes

Lojtarët e kazinosë në internet të pemës së Krishtlindjes do të kenë mundësinë të shijojnë rrotullime falas, burrë dëbore, Blizzard dhe Cascading.

Atlantis Megaways

Atlantis Megaways është një nga lojërat më të reja që adhuruesit e videolojërave po shijojnë pasi tashmë është në platformën e përmbajtjes YGGDRASIL. Atlantis Megaways është një lojë slot me deri në 117,649 mënyra për të fituar.

Detaje të shkurtra të Atlantis Megaways

Lojtarët e Atlantis Megaways në internet mund të gëzojnë deri në 96,10 për qind kthim tek lojtarët. Shuma maksimale që çdo lojtar mund të fitojë duke luajtur Atlantis Megaways është dyqind e gjashtëmbëdhjetë mijë e njëzet e pesë euro (216,025 €) dhe është një lojë miqësore për celularin që mund të luhet në kompjuter personal, pajisje të aktivizuara me IOS dhe pajisje Apple.

Përshkrimi i përshtatshëm i Atlantis Megaways

Çdo fitore ka potencialin t'ju sjellë një reagim zinxhir të fitoreve shtesë. Çmimet Jackpot të përmasave yjore e presin lojtarin. Pas suksesit të Hypernova Megaways, Atlantis Megaways përdor të njëjtën formulë të kombinimit të lojërave elektronike më të mira në internet dhe tokësore me vepra arti të shkëlqyera për të prodhuar Atlantis Megaways.

Karakteristikat e Atlantis Megaways që e bëjnë atë të spikatur lojën e kazinosë

Ajo vjen me Megaways ashtu si Hypernova, Jackpot Respins dhe Pearl Jackpots. Me numrin e lojërave të renditura për prodhim në pjesën e mbetur të këtij viti dhe me ato të prodhuara së fundmi, nuk ka dyshim se Yggdrasil ka diçka për çdo lojtar të kazinosë në internet ndërsa viti po mbyllet.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme