Gjithçka që duhet të dini për Yggdrasil

Yggdrasil Gaming

2020-11-02

Yggdrasil Gaming është një kazino online software pro vidoes dhe një nga lojtarët më të njohur dhe më fitimprurës të industrisë. Kompania ka shumë çmime të ngulitura në lojërat e tyre dhe një katalog të madh lojrash. Në çdo kazino që funksionon online, mund të luhen lojëra Yggdrasil. Yggdrasil Gaming u krijua në 2005 dhe është rritur për t'u bërë një pionier i vërtetë në sektorin e iGaming. 


Gjithçka që duhet të dini për Yggdrasil

Këto ofrues të lojërave të vlerësuara me çmime kanë disa licenca të lëshuara nga autoritetet e lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Maltë. Yggdrasil është gjithashtu i bazuar në Maltë, megjithëse disa vende të BE-së janë gjithashtu shtëpia e zhvilluesve të shquar. Emri i biznesit vjen nga mitologjia skandinave, ku Yggdrasil ishte një pemë gjigante e përjetshme e jetës. Është interesante se jo të gjitha lojërat Yggdrasil kanë të bëjnë me Skandinavinë dhe Vikingët, pasi koleksioni i lojërave është shumë gjithëpërfshirës dhe u jep të gjithëve diçka që lidhet drejtpërdrejt me to.

Zhanret e lojërave të disponueshme në Yggdrasil - Karakteristikat kryesore dhe lojërat kryesore

Slots

Lojërat e njohura të lojërave elektronike të Yggdrasil vazhdojnë të prodhojnë performues të mirë me grafikë me cilësinë më të mirë në industri. Lojërat kanë teknologji të shkëlqyer të zërit, mekanikë kreative të lojërave dhe specifikime matematikore moderne. lojërat janë të aksesueshme në të gjitha gjuhët dhe monedhat në fjalë.

Lojë e zgjedhur slot e disponueshme

Elemental Princess Hyperburst Rock the Cash Bar CherryPOP Victoria Wild Valley of the Gods 2 lojëra Progressive Jackpot

Përjetoni lojërat e tyre argëtuese jackpot me mega dhe përparimtarë qendrorë.

Lojërat e tyre 2 Mega Jackpot janë Joker Millions dhe Empire Fortune, të dyja të lidhura me të njëjtin tenxhere jackpot me një koncept të përbashkët të elegancës së përjetshme. 4 lojërat e famshme lokale të jackpot-it janë Holmes dhe Stolen Stones, Ozwin Jackpots, Jackpot Raiders dhe Jackpot Express. Në Jackpot TopUp, një veçori e re revolucionare, ato lejojnë operatorët të rrisin shpejt grupet e çmimeve në lojërat e tyre jackpot, të shtojnë mundësi shtesë fitimi dhe të përmirësojnë më tej përvojën e klientit.

Lojëra të zgjedhura të disponueshme Jackpot Progresive

 • Jackpot Express

 • Raiders Jackpot

 • Dr Fortuno

 • Jackpot-et e Ozvinit

 • Perandoria Fortune

 • Holmes & Gurët e Vjedhur

 • Miliona Joker

  Lojëra tavoline

  Ata po nxisin inovacionin në lojërat e tavolinës RNG me gjeneratën e reja celulare në konsideratë. Ata po ofrojnë lojëra të klasifikuara botërore të Blackjack dhe Roulette. Zbuloni Rouletën e tyre Golden Chip me veçori krijuese dhe një shumëzues të rastësishëm.

  Të zgjedhura lojëra tavoline të disponueshme

 • Ruletë me çip të artë

 • Dr Fortuno Blackjack

 • Blackjack me fat

 • Sonya Blackjack

  Splitz™

  Splitz™ ofron një shtresë të re ngazëllimi për publikimet e sloteve Yggdrasil për të përmirësuar interesin e lojtarëve me një mundësi të madhe fitimi. Loja e parë Yggdrasil që ofron mekanikën e Splitz™ është Temple Stacks me më shumë se 200,000 mundësi për të fituar! Neon Rush Splitz™ ishte titulli ynë i dytë SplitzTM me një temë argëtuese, vizualisht të rëndë dhe një potencial për fitore fitimprurëse si përmes mekanikut të Splitz™ ashtu edhe në gjashtë jackpot-et e aksesueshme në titull. 


  MultiMax™

  MultiMAX është një sistem loje që grumbullon shumëzues në bobina. Me çdo fitore, të gjitha bobinat me të paktën 1 simbol kontribuan në fitoret e shumëzuesve të tyre përkatës që i atribuohen fitores. Loja e parë Yggdrasil që ofroi mekanizmat MultiMax ishin lojërat e tyre të famshme Multiple!, një lojë e mbushur me veçori të egra si Dropdown Wins, Wilds dhe funksioni MultiMAX që mundëson që çdo fitore të shumëzohet deri në 5 shumëzues të veçantë.

GigaBlox™

GigaBlox™ argëton çdo rrotullim me një mundësi fitimi adaptive – sa më i madh të jetë blloku, aq më i madh është potenciali për të fituar! Loja e parë GigaBloxTM e lëshuar është Lucky Neko me rrotulla të gjalla që lëshojnë blloqe gjigante deri në 6×6 të grumbulluara! Prezantimi i tyre i dytë GigaBlock™ Hades përmirësohet në luftimet e para GigaBloxTM, një përvojë thellësisht novator e lojës!

Nderimet dhe vlerësimet e lojërave Yggdrasil

Më poshtë janë renditur disa çmime të përzgjedhura që ka fituar Yggdrasil Gaming:

2015 - Çmimet EGR B2B - Software Rising Star 2016 - Çmimet EGR B2B - Ofruesi i sloteve të vitit 2016 - Çmimet e lojërave - Furnizuesi i vitit 2019 i softuerit të lojërave - Çmimet EGR B2B - Inovator në RNG Kazino Furnizuesi 2020 - Çmimet e lojërave - Inovatori i viti

Kazinot kryesore ku mund të luani lojëra kazinoje në internet Yggdrasil

William Hill

Betsson

Kazumo

Zoti Green

Eja!

Bet365

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme