Kazinotë më të mira online me XPro Gaming 2023

Ka lloje të ndryshme softuerësh për të cilat kazinotë në internet kanë nevojë. Një nga këto mbështet lojërat e kazinosë live, dhe një zhvillues tek i cili mbështeten shumë është XPro Gaming. XPro Gaming i ka ofruar kazinove nevojat e tyre softuerike për më shumë se një dekadë. Një nga lojërat më të reja që kanë sjellë në treg është Wheel of Fortune.

Për cilat lojëra kazino janë më të njohura XPro Gaming?
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Suprabets është një kazino në internet që i shërben një tregu të madh lojtarësh në mbarë botën me lojëra kazino live, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe libra sportive. Është një degë tërësisht në pronësi të Lima Invest Limited. Ai rregullohet dhe licencohet nga legjislacioni i Qeverisë së Curacaos për lojërat e fatit. Suprabets Casino garanton që çdo lojtar që viziton faqen e internetit të shijojë një lojë emocionuese si Poker, Slots, ruletë, lojëra elektronike jackpot. Suprabets është një kazino e njohur online që u lançua në vitin 2018. Filloi në Brazil dhe është përhapur në vende të tjera të Amerikës së Jugut, Evropë dhe Kanada. Kazino online Suprabets krenohet me një përzgjedhje të madhe bonusesh, oferta speciale dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash. Ka një përzgjedhje të larmishme lojërash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike, Pokerin Caribbean Stud dhe baccarat. Për më tepër, kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, një bonus emocionues mirëseardhjeje dhe një ekip të përgjegjshëm të shërbimit ndaj klientit. Ai i përmbahet politikës KYC, e cila mandaton të gjithë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të depozitojnë fonde. Ky rishikim do të shqyrtojë disa nga veçoritë dhe ofertat e tij dalluese.

  50-100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Duke qenë se lojërat në internet po bëhen gjithnjë e më popullore mes lojtarëve në mbarë botën, shumica e operatorëve të kazinove po kërkojnë mënyra për të mbetur konkurrues në industrinë e lojërave të fatit. Altacore NV, një operator i njohur kazinoje, ka kaluar një milje për të nisur një kazino të re në internet, Oxi Casino. U lançua në vitin 2022 dhe ofron një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash kazino. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao përmes kompanisë së saj mëmë. Të gjitha pagesat e bëra në Oxi Casino menaxhohen nga Altaprime Limited, një filial i Altacore NV

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Licencim i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Licencim i sigurt
   • Pagesa të shpejta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme

   WinStoria është një kazino online që hapi dyert e saj në vitin 2022. Është ideja e Altacore NV, e cila menaxhon të gjitha operacionet. Kazinoja është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Winstoria Casino është shtëpia e një koleksioni të gjerë lojërash duke filluar nga lojëra elektronike me video dhe lojëra tavoline deri te dhomat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

   GemBet është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 për t'u shërbyer lojtarëve me bazë në Singapor, Malajzi, Indonezi dhe Australi. Ai është një anëtar i grupit Grand Complications Limited i regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Seychelles. Rockman Enterprises Limited, një filial i Grand Complications Limited, menaxhon të gjitha operacionet në GemBet. Ajo ofron libra sportive, sporte elektronike, lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë.

   80 rrotullime pa bast
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbi 3000+ lojëra
   • Rrotullime pa bast
   • Asnjë bast
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbi 3000+ lojëra
   • Rrotullime pa bast
   • Asnjë bast

   Play Ojo u lançua në vitin 2017 dhe menjëherë fitoi një reputacion të fortë në industrinë e kazinove. Që nga momenti kur hapën dyert e kazinove në internet, ata kanë filluar të tërheqin audiencë nga e gjithë bota. Arsyeja kryesore pse Play Ojo pati një sukses të menjëhershëm është falë sistemit të tyre revolucionar të shpërblimit të anëtarëve.

   Deri në 100 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon PayPal
   • Xhekpote për orë
   • Aplikacioni i disponueshëm
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon PayPal
   • Xhekpote për orë
   • Aplikacioni i disponueshëm

   Drück Glück u lançua në vitin 2015 dhe është një kazino mjaft e re, por në pak vitet e ekzistencës së saj, ka arritur të lërë gjurmë në industrinë e kazinove online. Kazinoja mundësohet nga SkillOnNet dhe ka licenca në Maltë, Danimarkë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Schleswig Holstein.

   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura XPro Gaming?

   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura XPro Gaming?

   Me qendër në Sllovaki, XPro Gaming (XPG) ofron një portofol të gjerë të celularëve dhe lojra kazino desktop, me më shumë se 15 vjet përvojë në krijimin e lojërave. Disa lojëra të njohura të prodhuara nga XPG janë SlotsAndar Bahar, Blackjack dhe Ruletë.

   Për cilat lojëra kazino janë më të njohura XPro Gaming?