Kazinotë më të mira online me WMS (Williams Interactive) 2024

WMS ose WMS Gaming u themelua në vitin 1991 nga industritë WMS. Qëllimi i WMS Gaming ishte të hynte në tregjet e lojërave dhe të llotarive shtetërore të videove, duke lëshuar terminalin e parë të lotarisë video në 1992. Me lejet për fiset indiane vendase për të filluar kazinotë, biznesi i tyre u rrit me shpejtësi gjatë viteve '90.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi