Wazdan

October 20, 2020

Wazdan lançon lojën e re - Telly Reel, provoni mjetin e tyre të ri promovues (Hulja e parave)

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

me bazë në Maltë kazino online Ofruesi i softuerit të lojërave Wazdan tani ka lançuar titullin e tij të ri imagjinar, Telly Reels, pasi së fundmi publikoi mjetin e tij promovues novator Cash Drop. Sloti me 5 rrotulla dhe 20 linja pagese i çon lojtarët brenda një bote nostalgjike televizive të shkollës së vjetër, ku një ylber frutash dhe një bollëk bonusesh janë të barazvlefshme me fitore të mëdha. Ka gjithashtu disa veçori interesante në Telly Reels, të tilla si një panel anësor që mbushet me yje, duke u siguruar lojtarëve 10 rrotullime bonus të paguara Telly dhe pesë simbole Wild të bllokuara në rrotulla. Duke grumbulluar pesë rrëshqitës në ekran, lojtarët janë gjithashtu në gjendje të aktivizojnë një Bonus Micro Telly, duke u dhënë atyre një shpërblim të rastësishëm me vlerë deri në dhjetëfishin e aksioneve të tyre.

Wazdan lançon lojën e re - Telly Reel, provoni mjetin e tyre të ri promovues (Hulja e parave)

Karakteristika e Telly Reels Scatter:

Një gamë e gjerë çmimesh, duke përfshirë rrotullime shtesë, shumëzues dhe të egra të rastësishme, mund të zhbllokohen për lojtarët duke aktivizuar tre rrota shpërndarëse që janë në thelb më pak se një rrotë pasurie. Nëse dëshironi ta bëni atë në mënyrë korrekte, lojtarët mund të zgjedhin mjetet e Wazdan's Buy dhe Special Gamble për të shpejtuar ndjekjen dhe për të fituar mega shpërblime deri në 1.400 herë sa më shumë që të jetë e mundur.

Pagesa e Telly Reels

Është gjithashtu e preferencës suaj kur bëhet fjalë për nivelin e paqëndrueshmërisë, pasi Wazdan ju lejon të zgjidhni nivelin tuaj të rrezikut, por pavarësisht nëse është i ulët, i mesëm apo i lartë, kthimi i mundshëm te një lojtar mbetet i njëjtë, 96.18 përqind. Pagesa më e lartë është 2100x sipas prodhuesit të lojës, e cila në krahasim me lëshimet moderne nuk është mbresëlënëse. Shefi i Shitjeve për Wazdan, Andrzej Hyla, dha një koment për lojën e re: "Ajo i bashkohet një stalle me përmbajtje të shkëlqyer që tani kërkohet në mbarë botën nga operatorët dhe lojtarët. muajt e ardhshëm!"

Drop Cash - Mjet promovues

Wazdan ka lëshuar mjetin e tij më të fundit dhe revolucionar promovues Cash Drop për të forcuar pozicionin e tij si një biznes bashkëkohor me teknologjitë e lojrave të klasit më të lartë të cilësisë. Kompania vlerëson bashkëpunëtorët dhe rishikimet e saj dhe ra dakord të përfundojë një proces rigoroz testimi me kazinotë e zgjedhura në mënyrë që të përsos funksionalitetin e mjetit.

Cash Drop është një mjet që është i dobishëm si për lojtarët ashtu edhe për ofruesit e shërbimeve, falë cilësimeve të ndërtuara mirë dhe të rregullueshme. Një nga veçoritë më të zakonshme është se llogaritë e lojtarëve marrin shpërblime të menjëhershme në mënyrë që ata të mos kenë nevojë të ndërmarrin veprime shtesë dhe loja kryesore vazhdon, duke u mundësuar atyre të vazhdojnë përvojën e tyre gjithëpërfshirëse me lojërat emocionuese Wazdan.

"Partnerët tanë kanë qenë jashtëzakonisht të lumtur dhe entuziastë për produktin. Ne kemi bërë shumë përpjekje ekipore në krijimin e këtij mjeti promovues dhe mezi presim ta ndajmë atë me operatorët e tjerë. Ne i kuptojmë nevojat e partnerëve tanë dhe kjo është arsyeja pse ne kemi përmirësuar Cash Drop të jetë sa më e lehtë, e shpejtë dhe intuitive. Procesi i krijimit të një fushate për orë, ditore ose javore për çdo lojë Wazdan është i qetë dhe efektiv. Provon të jetë i suksesshëm në tërheqjen e vëmendjes dhe angazhimit të lojtarëve" thotë Michal Imiolek, CEO i Wazdan.

Bukuria e rënies së parave

Kazinotë gjithashtu mund t'i drejtojnë lojtarët drejt lojërave të dëshiruara duke personalizuar titujt e tyre me një logo tërheqëse të Cash Drop dhe t'u ofrojnë atyre zgjedhje opsionale që lejon të synojnë përdoruesit që duan çmime shtesë. Operatorët e mëvonshëm mund të njoftojnë pa probleme lojtarët kur basti i tyre është shumë i ulët për t'u kualifikuar për promovim, kështu që ata nuk humbasin kurrë një shans për të fituar çmimin Drop. Ajo që është gjithashtu e rëndësishme është që T&C dhe Prize Pool për një promovim të caktuar Cash Drop janë gjithmonë vetëm një klikim larg, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt se qëndrojnë të mirëinformuar. Përveç sigurimit të një kredie të menjëhershme të shpërblimeve të llogarive të lojtarëve për të lejuar lojëra të vazhdueshme, kazinotë mund t'i përshtatin titujt e tyre sipas lojërave të tyre të dëshiruara dhe më shumë me një logo të heqjes së parave.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme