Kazinotë më të mira online me Tom Horn Gaming 2023

Me qendër në Maltë, Tom Horn Gaming u lançua në vitin 2008 dhe zhvillon softuerin e lojërave të kazinove si për operatorët online, ashtu edhe për operatorët tokësorë. Kompania ka licenca nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Përveç kësaj, ato janë gjithashtu të certifikuara nga iTech Labs dhe Gaming Laboratories International (GLI).

Portofoli i lojërave të kazinove të Tom Horn Gaming përmban një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike të videove ndër-platformë, të cilat përfshijnë tema të ndryshme. Disa shembuj të shquar janë Tigri i Shaolinit me temë aziatike, Mbreti i Savanës me ngjyra të pasura dhe Mumja e Zezë drithëruese por argëtuese. Të disponueshme në desktop, celular dhe terminal, lojërat mbështesin shumë gjuhë.

al Country FlagCheckmark

22BET

al Country FlagCheckmark
Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

20% bonus ditor i kthimit të parave
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë

Crazy Fox është një kazino që u lançua në vitin 2020, dhe megjithëse është një nga të rinjtë e rinj në skenën e lojërave të fatit në internet, ky operator ka arritur sukses të madh. Crazy Fox menaxhohet nga N1 Interactive, i cili është një emër i njohur në mesin e lojtarëve të fatit dhe kompania është pas disa kazinove të tjera po aq të suksesshme në internet.

Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  100% bonus mirëseardhjeje + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kriptimi SSL
  • Ofrohet mbështetje e drejtpërdrejtë
  • I përshtatshëm për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kriptimi SSL
  • Ofrohet mbështetje e drejtpërdrejtë
  • I përshtatshëm për celularin

  Kazino Webbyslot është një markë në pronësi të SG International NV dhe e licencuar në Curacao. U lançua në vitin 2018. Ajo ka bashkëpunuar me mbi 30 ofrues kryesorë softuerësh për të paraqitur më shumë se 2400 lojëra për klientët e saj. Ato ofrojnë shumë lojëra, duke përfshirë jackpots progresive, lojëra elektronike dhe lojëra tavoline dhe pokeri.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   BetTilt Casino përdor softuerin e avancuar të lojërave për të ofruar një përvojë argëtuese dhe të jashtëzakonshme lojrash. Kazinoja u lançua në vitin 2016, dhe që atëherë ajo është ende e fortë. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të kazinosë dhe mund ta përdorni faqen në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, suedisht, portugeze, japoneze, spanjolle, italiane dhe finlandeze.

   Deri në 5000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

    225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 20+ opsione pagese
    • Depozita minimale e ulët
    • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 20+ opsione pagese
    • Depozita minimale e ulët
    • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

    I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

    Deri në 300 dollarë + 150 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike

    JVSpin Casino është themeluar në vitin 2020. Pavarësisht se është mjaft e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, JVSpin është bërë mjaft popullor dhe ka më shumë se 7000 lojëra nga ofrues dhe kategori të ndryshme. Për të përmendur disa: kazino ofron automate klasike dhe video, keno, blackjack, ruletë, poker, lojëra elektronike 3D, baccarat, bingo, megaways, jackpot, para dhe çmime, lojëra të reja dhe më shumë.

    Deri në 250 € + 20 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

    Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

    Bonus 200% + 30 rrotullime falas dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Depozita minimale 2 dollarë
    • Fitoni çmime si vegla
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Depozita minimale 2 dollarë
    • Fitoni çmime si vegla

    Slottica është vendi i përsosur për entuziastët e lojërave të fatit. Kazino ka të bëjë me cilësinë, risinë, sigurinë, besueshmërinë, një gamë të gjerë lojërash, dhe ky nuk është kufiri. Ka gjithçka që i nevojitet çdo lojtari modern: automat cilësorë, zhvillues softuerësh me reputacion, lojëra të reja dhe shumëllojshmëria e tyre e madhe, lojëra elektronike të mira për pagesë, bonuse pa depozite, sportet kibernetike, sportet virtuale dhe shumë më tepër. Kushtet e thjeshta të tërheqjes dhe më e rëndësishmja, absolutisht e sigurt.

    Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
    • Sportet virtuale të disponueshme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
    • Sportet virtuale të disponueshme

    Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

    100% deri në 1 BTC
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
    • Mbi 2600+ lojëra
    • Libri sportiv kripto
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
    • Mbi 2600+ lojëra
    • Libri sportiv kripto

    Kazino Rocketpot u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Danneskjold Ventures BV dhe e licencuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja Bitcoin po përpiqet të bëjë të njohur emrin e saj në një industri të mbushur me njerëz me një listë masive shpërblimesh për klientët e rinj dhe besnikë dhe mbi 2600 lojëra. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit dhe shpërblimet janë vërtet masive. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë qershia në krye me tavolina ruletë të pastër, blackjack dhe baccarat nga Evolution Gaming.

    Deri në 500 € e më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 3 bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
    • Mbështetje në shumë gjuhë
    • Tema dhe dizajn unik
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 3 bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
    • Mbështetje në shumë gjuhë
    • Tema dhe dizajn unik

    Duke shfaqur një koleksion të gjerë lojërash kazino që përfshin lojëra elektronike të nivelit të lartë, lojëra të drejtpërdrejta dhe jackpote, Winota Casino krenohet se është një nga platformat më mbresëlënëse të lojërave të fatit sot. Romix Limited, e cila Autoriteti i Lojërave të Maltës ka licencuar dhe aktualisht rregullon, zotëron faqen e internetit Winota.com. Ky i fundit është tepër i lehtë për t'u lundruar, duke inkurajuar fillestarët të regjistrohen.

    Deri në 550 $/€ + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bast vetëm x30
    • Pagesat më të mira të kriptove
    • Transaksione të shpejta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bast vetëm x30
    • Pagesat më të mira të kriptove
    • Transaksione të shpejta

    Në mënyrë mbresëlënëse, Abo Casino është një krejt e re kazino online platformë e themeluar në shkurt 2021. Është themeluar dhe rregulluar nga Libergos Ltd - një filial i Hollycorn NV Ajo është regjistruar dhe themeluar sipas ligjit të Qipros, i licencuar nga shteti i Curacao. Edhe pse loja është relativisht e re, ajo është bërë e përhapur për veçantinë e saj.

    Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave elektronike
    • Pranon kripto
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave elektronike
    • Pranon kripto
    • Miqësore për celularin

    PariPesa është një kazino dhe libralidhës globale në internet që u krijua në vitin 2021 dhe është e licencuar dhe kontrolluar nga një licencë e lojërave elektronike në Curacao. Është i pasur me veçori dhe ofron një bollëk opsionesh për të shijuar lojtarët fillestarë dhe me përvojë të kazinosë.

    100% deri në 100 € + 50 FS
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave
    • Klub besnikërie me bonuse unike
    • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave
    • Klub besnikërie me bonuse unike
    • Dhurata dhe surpriza ekskluzive

    Rolling Slots është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga GBL Solutions NV Të gjitha operacionet e saj janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë Qendrore të Antileve Hollandeze. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur opsione të shumta pagese. Të gjitha lojërat testohen rregullisht për drejtësi nga laboratorë të pavarur testimi.

    Deri në 300 € + 150 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
    • Biseda online 24/7
    • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
    • Biseda online 24/7
    • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse

    Wild Tokyo Casino filloi të ofrojë shërbime lojrash në vitin 2020. Është në pronësi të Altacore NV dhe operon me licenca nga Curacao dhe Qeveria Qendrore e Holandës. Faqja e internetit ka një temë futuristike që u jep anëtarëve një përvojë unike që përfshin promovim fantastik, lojëra nga zhvillues të shumtë dhe mbështetje për klientët gjatë gjithë kohës.

    100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Aventurë legjendare me Stacy
    • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
    • Rrotullime falas të martën
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Aventurë legjendare me Stacy
    • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
    • Rrotullime falas të martën

    Stay Casino është themeluar në vitin 2021 dhe është një kazino krejt e re në internet. Pronari themelor i kazinosë është Hollycorn NV; megjithatë, disa marka të tjera zotërojnë gjithashtu disa aksione në kazino.

    100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Zgjidhje të mira pagese
    • Shumë lokalizime
    • 1-3 orë tërheqje
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Zgjidhje të mira pagese
    • Shumë lokalizime
    • 1-3 orë tërheqje

    provider_name është një emër vertikal i mirëpërcaktuar, i themeluar në provider_year_founded. provider_name është renditur në site_url që nga data_date_added ofruesi dhe është vlerësuar me vlerësimin e ofruesit nga 10 bazuar në vlerësimin e përgjithshëm të lojtarit, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, lloje të ndryshme lojërash të ofruara dhe shumë më tepër.

    125 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Nuk ka bonus bastesh
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Nuk ka bonus bastesh
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta

    Haz Casino është një tjetër shtesë e shkëlqyer në tregun e lojrave. Edhe pse është i ri dhe me emra të papëlqyer, ai ka zhytur një reputacion të shkëlqyer në më pak se një vit. Haz Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa ofrues me reputacion të softuerit të lojërave. Lojtarët mund të eksplorojnë lojëra elektronike kryesore, lojëra tavoline, video bingo, karta gërvishtëse dhe jackpot.

    Deri në 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gamification e integruar
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gamification e integruar
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Tërheqje të shpejta

    E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

    100% deri në 500 € + 20 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Lojëra superiore
    • Pagesat e shpejta
    • Programe ekskluzive VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Lojëra superiore
    • Pagesat e shpejta
    • Programe ekskluzive VIP

    Azur është një kazino që operohet nga Mountberg Ltd, e cila është një kompani që operon me licencë Curacao eGaming. Tema e faqes së internetit u frymëzua nga pika e nxehtë mesdhetare me famë botërore e njohur si Riviera Franceze dhe kazinotë e klasit të lartë të Monte Carlo.

    100% deri në 250 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Nuk ka kërkesa për baste
    • Pagesat e shpejta
    • Studiot e lojërave premium
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Nuk ka kërkesa për baste
    • Pagesat e shpejta
    • Studiot e lojërave premium

    Banzai Slots është një kazino në internet me temë aziatike e lançuar në vitin 2019. Ajo merr frymëzim nga Ushtria Perandorake Japoneze, e cila i këndoi "Banzai" perandorit të tyre gjatë Luftës së Paqësorit. Ajo strehon mbi 1600 lojëra kazino. Këto lojëra mundësohen nga disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në botë në industrinë e iGaming, si Evolution, BetSoft dhe Pragmatic Play. Dizajni i tij me temë aziatike dhe vizatimor na çon në një botë mundësish sumo, geishash dhe sushi. Është produkt i Mountberg BV, me të gjitha operacionet e menaxhuara nga Mountberg Limited.

    Deri në 1750 € + 300 rrotullime falas
    • Kazino krejt e re
    • Tërheqje të shpejta
    • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
    • Kazino krejt e re
    • Tërheqje të shpejta
    • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
    Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Program i madh VIP
    • 4000+ lojëra
    • Tërheqje të sigurta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Program i madh VIP
    • 4000+ lojëra
    • Tërheqje të sigurta

    Royal500 është një kazino e re online e lançuar në vitin 2015. Është anëtare e grupit të kazinove online SkillOnNet Limited. Ajo operon nën një kazino master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royal500 Casino është një strehë unike dhe e vërtetë lojrash me mbi 3000+ lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ka tituj individualë të kazinove të drejtpërdrejta të organizuara nga krupierë të jetës reale.

    100% deri në 4000 € + 100 rrotullime falas
    • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
    • Lojëra miqësore me celular
    • Opsione të shumta pagese
    • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
    • Lojëra miqësore me celular
    • Opsione të shumta pagese
    50% deri në 100 mBTC + 100 FS
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino vetëm me kripto me paratë 10-minutëshe
    • Jo KYC
    • Tërheqje të pakufizuara
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino vetëm me kripto me paratë 10-minutëshe
    • Jo KYC
    • Tërheqje të pakufizuara

    Bets.io Casino është një kriptomë e njohur platforma e lojërave të fatit në internet lançuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe operohet nga Bets Entertainment NV, një operator i regjistruar i kazinosë. Bets.io Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga furnizuesit kryesorë të softuerëve. Pagesat në Bet.io Casino janë të kufizuara në kriptovaluta.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak