Thunderkick

August 24, 2021

Thunderkick lëshon disa lojëra elektronike krejt të reja që tronditin konkurrencën

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Konkurrenca për lojtarët është e ashpër në botën me rritje të shpejtë të kazinove online. Si rezultat, krijuesit e lojërave duhet të jenë të kujdesshëm për të mbetur konkurrues. Thunderkick është një kompani e tillë, që sapo ka arritur një moment historik duke prodhuar 50 lojëra elektronike tepër emocionuese në internet. Kjo nuk është një përpjekje e vogël, duke pasur parasysh praninë e emrave të mëdhenj si Microgaming, Yggdrasil, Play's GO, NetEnt dhe të tjerë në biznes.

Thunderkick lëshon disa lojëra elektronike krejt të reja që tronditin konkurrencën

Disa nga lojërat e njohura që ata lëshuan së fundmi diskutohen në detaje më poshtë:

Kërkimi Crystal: Frostlands

Crystal Quest: Frostlands është pjesa e tretë e serisë Crystal Quest, e cila filloi me Crystal Quest: Deep Jungle dhe përfundoi me Crystal Quest: Arcane Tower. Në lojë, ju do të ndihmoni Gemma ndërsa ajo udhëton nëpër peizazhet e ashpra dhe të akullta të Frostlands.

Misioni juaj? Për të kërkuar Kristalin Elemental të Ngrirë, mposhtni terrenin e rrezikshëm, Komandantin e pamëshirshëm Feral dhe Yetisin e tmerrshëm. Ky slot video ka një rrjet 6x4 dhe deri në 4096 shanse të ndryshme për të fituar. Lojtarët mund të fitojnë deri në 15,000 herë bastin e tyre fillestar.

Zotat e Shkëmbit

Nëse ju pëlqen me temë rock lojëra elektronike në internet, do të duhet të prisni më për të luajtur Gods of Rock kazinoja juaj e preferuar në internet. Kjo lojë, si shumica e lojërave elektronike Thunderkick, ka paqëndrueshmëri të lartë, por një RTP të lartë prej 96.10 përqind. Kur luajnë këtë lojë për para të vërteta, lojtarët kanë potencialin të shumëzojnë aksionet e tyre me 5000 herë. Ka pesë rrotulla dhe njëzet linja pagese në këtë lojë.

Berberi i paprerë

Barber Shop Uncut është një tjetër nga lojërat e videove të zhvilluesit të vitit 2017 që kanë mbetur të njohura në mesin e lojërave me slot video. Në këtë lojë përdoren pesë bobina dhe deri në 40 linja pagese. Megjithëse këtu nuk ka prerje flokësh falas, një rrotullim i vetëm prej 100 dollarësh mund të trefishojë investimin tuaj deri në 2,355 herë. Kjo është më shumë se para e mjaftueshme për një prerje flokësh të famshëm në qytet.

Baroni Bloodmore dhe Kështjella Crimson

Thunderkick është rikthyer me një version të ri për vitin 2021. Një rrjet 5x3 me 25 linja pagese fikse përdoret në lojë. Në këtë lojë, lojtarët mund të vendosin pesë, katër ose tre simbole që përputhen në të gjithë rrjetin nga e majta në të djathtë për të formuar një kombinim fitues.

Xhekpoti vlen 25,000 herë bast fillestar. Me një rrotullim të vetëm loje, mund të largoheni nga 2.5 milionë dollarë më të pasur nëse e shumëzoni këtë shumë me bastin maksimal prej 100 dollarësh.

Pusi i mrekullive

Sloti në internet i Well of Wonders është një shembull i ndritshëm i përparimit të Thunderkick. Kjo lojë, e cila u publikua në vitin 2017, është ende një e preferuar në shumicën e kazinove online. Ka një konfigurim me 7 rrotulla me deri në shtatë linja pagese dhe grafikë të bukur vizualisht.

Rrotullime falas, nga ana tjetër, mungojnë dukshëm. Sidoqoftë, loja e kompenson këtë me shumëzues që mund t'i shumëfishojnë fitimet tuaja deri në 2280 herë të bastit tuaj fillestar. Mblidhni tre nga tetë gurët në dispozicion për të formuar një kombinim fitues.

Për publikime të reja më emocionuese nga Thunderkick, sigurohuni që të ndiqni faqen e tyre të internetit!

Të rejat e fundit

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D
2023-11-24

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D

Lajme