Kazinotë më të mira online me Spinomenal 2023

Një përvojë fenomenale është ajo që Spinomenal ka në pritje për entuziastët e iGaming. E themeluar në vitin 2014 në Izrael nga Omer Henya dhe Lior Shvartz, kompania rregullohet dhe licencohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, ajo ka çertifikime në më shumë se një duzinë vendesh, duke përfshirë Suedinë, Kolumbinë dhe Italinë.

Është një nga veshjet me rritje më të shpejtë të industrisë së kazinove online, duke pasur një listë me më shumë se 100 tituj lojërash HTML5. Plus, është e përkushtuar të bëjë një deri në dy publikime të reja çdo muaj. Spinomenal e bën lojën jashtëzakonisht të këndshme me grafikë të pastër kristal dhe module të mësimit të makinës. Vendet video të kompanisë, kartat gërvishtëse dhe lojërat e tavolinës janë të pajtueshme me pajisje të ndryshme dhe mund të luhen kudo!

Të rejat e fundit

Spinomenal prezanton turneun e tij krejt të ri "Into the Universe".
2023-06-26

Spinomenal prezanton turneun e tij krejt të ri "Into the Universe".

Spinomenal, një ofrues i nivelit të lartë të përmbajtjes iGaming, ka njoftuar publikimin e turneut të tij inovativ "Into the Universe". Në këtë ngjarje kazino, lojtarët pjesëmarrës do të luftojnë për të fituar një pjesë më të madhe të çmimit prej 200,000 €.