Kazinotë më të mira online me SoftSwiss 2023

SoftSwiss sjell zgjidhje softuerike ultra të fuqishme për të gjitha gjërat iGaming në të gjitha pajisjet. Ky ofrues kryesor i softuerit të lojërave të fatit ndihmon në menaxhimin e kazinove në internet dhe bizneseve të basteve për operatorët e lojërave në internet. Marka e softuerit u krijua në korrik 2009, me bazën e saj në Minsk, Bjellorusi. Ajo ka licenca për lojërat e fatit me Curacao, Bjellorusi, Maltë, Belgjikë, Estoni, Serbi, Gjermani, Gana, Suedi dhe Greqi.

SoftSwiss është gjerësisht i njohur dhe po rritet me shpejtësi me mbi 300 faqe interneti të mbështetura, më shumë se 600 anëtarë të ekipit dhe mbi 4 miliardë euro baste të përpunuara çdo muaj. Kompania e softuerit të lojërave të fatit në kazino online pret mbi 11 mijë Lojërat kazino të disponueshme në CasinoRank. Kumarxhinjtë mund të vizitojnë platformën me reputacion për të luajtur lojëra kazino SoftSwiss të pasura me tipare.

Section icon