Kazinotë më të mira online me SimplePlay 2023/2024

SimplePlay është një ofrues i ri softuerësh lojrash i themeluar në Azi nga një entuziast i lojrave. Ofruesi i lojërave të kazinove në internet ka lojëra premium dhe falas në internet që sjellin emocione dhe mundësi fitimi për lojtarët.

SimplePlay ofron tituj të shkëlqyeshëm dhe lojëra elektronike në internet që e bëjnë atë të preferuar për lojtarët e lojërave në internet. Disponueshmëria e gjerë e tregjeve, strukturave dhe temave të gjera të basteve e bën atë tërheqës. Për më tepër, ndërfaqja e tij e përdoruesit është e përgjegjshme dhe e thjeshtë.

Shumica e lojërave slot në softuer përfshijnë stile, tregime dhe personazhe me temë aziatike.

Rreth SimplePlayLojërat më të njohura të SimplePlay
Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Rreth SimplePlay

Rreth SimplePlay

E themeluar në vitin 2019, SimplePlay është një nga yjet e rinj në qiellin e ndritshëm të industrisë së iGaming. Ndonëse një zhvillues i ri, kjo kompani me bazë në Filipine drejtohet nga veteranë të industrisë që i kuptojnë të gjitha aspektet e lojërave të kazinove në internet. SimplePlay fokusohet kryesisht në prodhimin e lojërave elektronike të videove me tema të ndryshme që i përshtaten veçanërisht tregjeve perëndimore dhe aziatike. Ka të paktën 50 tituj slot për të zgjedhur, me kompaninë që shton rregullisht më shumë lojëra elektronike për të përmbushur kërkesën në rritje për të njëjtën gjë.

Përveç portofolit të tij tashmë të pasur të lojërave elektronike, SimplePlay krijon disa lojëra unike peshkimi, të cilat gjithashtu kanë ngjallur interesin e lojtarëve. Lojërat e peshkut janë shoot'em me ritëm turbo të stilit arcade. Në këto lojëra, lojtarët fitojnë pikë duke shkatërruar krijesat e detit. Numri i pikëve të fituara varet nga sasia dhe lloji i krijesës së detit të shkatërruar. Lojërat janë gjithmonë shumë konkurruese dhe me natyrë të lartë energjie.

Partneritet me SA Gaming

Në vitin 2020, SimplePlay lidhi një partneritet me një nga markat më të njohura të programeve kompjuterike aziatike në emër të SA Gaming. Dhe ndërsa shumica e markave të reja duhet të punojnë shumë për të provuar veten në industri, SimplePlay zgjodhi një qasje të ndryshme duke ofruar produkte me cilësi të lartë, ndërsa mbështetet nga një markë e mirënjohur. Kjo lëvizje i dha kompanisë një pikënisje të mirë si dhe më shumë rëndësi në industri. Kompania u shfaq në ICE London Exhibition, platforma kryesore e ekspozitës në botë, në të njëjtin vit.

Certifikimi

Një gjë që konfirmon përkushtimin e SimplePlay për prodhimin e produkteve të drejta dhe me cilësi të lartë është certifikimi nga BMM Testlabs, një laborator me reputacion të testimit të lojërave. BMM teston produktet e lojërave në rreth 360 juridiksione të lojërave për të siguruar që produktet përmbushin standardet e drejtësisë në industri. Lojtarët do të kenë gjithmonë paqe mendore nëse e dinë se po luajnë lojëra të ndershme.

Karakteristika unike

Siç sugjeron emri i tij, ofruesi fokusohet në thjeshtësinë, e cila shpesh kombinohet me veçori moderne për të siguruar që lojtarët të shijojnë përvojën më të mirë të mundshme të lojërave. Slotet e videove të kompanisë përmbajnë një sërë veçorish të veçanta, duke përfshirë zgjerimin e rrjeteve të lojës me deri në 3,125 linja pagese. Karakteristikat dalluese përfshijnë simbole të grumbulluara mirë, Scatters, Wilds dhe lojëra falas. Loja me shumë lojtarë të bazuar në aftësitë e SimplePlay Fishermen Gold është një produkt tjetër që siguron që kompania të shkëlqejë më shumë. Kjo lojë vjen me shumëzues të ndryshëm dhe veçori shpërblyese që rrallë gjenden diku tjetër.

Të gjitha lojërat SimplePlay janë zhvilluar në HTML5, një teknologji që u jep kumarxhinjve akses në lojëra, pavarësisht nga lloji i pajisjes dhe sistemi operativ që ata përdorin. Kjo teknologji jep gjithashtu efekte audio dhe interpretim vizual jashtëzakonisht tërheqës dhe të përpunuar.

Rreth SimplePlay
Lojërat më të njohura të SimplePlay

Lojërat më të njohura të SimplePlay

Siç u përmend më herët, SimplePlay nuk është ende një ofrues i softuerit të kazinosë live. Përkundrazi, kompania krenohet me një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike me një sërë temash magjepsëse. Pavarësisht nga buxheti i lojërave ose preferencat e lojtarëve, lojtarët me siguri do të gjejnë një lojë në portofolin e ofruesit me lehtësi.

Sigurisht, lojërat e zhvilluesit janë krijuar për lojtarët e ditëve moderne, me sfonde të bukura dhe imazhe tërheqëse. Grafikat janë gjithashtu të nivelit të lartë. Këtu janë disa nga titujt më të njohur nga ky ofrues.

  • Dragoi vrasës

Duke i marrë lojtarët në një aventurë të guximshme për të shpëtuar universin nga një dragua mizor, Slayer Dragon është një nga lojërat më emocionuese slot të krijuar nga SimplePlay. Është një lojë me pesë rrotulla me 243 linja pagese dhe efekte mahnitëse vizuale/audio. Një veçori që tërheq lojtarët drejt këtij titulli është rrjeti i tij në zgjerim, i cili ofron deri në 3,125 linja pagese. Loja është shumë e paqëndrueshme, që do të thotë se pagesat mund të jenë të mëdha. RTP e Slayer Dragon qëndron në 96.05%.

  • Nderi i Spartës

Kjo lojë slot i çon lojtarët në një udhëtim në botën e lashtë greke dhe në Sparta, qytet-shteti i tij më i fuqishëm. Titulli ka pesë rrotulla dhe 50 linja pagese. Me një RTP prej 96,38%, Sparta's Honor ofron pagesa të rregullta, të cilat i përmirësojnë gjërat. Loja vjen me tre grupe lojërash bonus rrotullimi falas, ku grupi i tretë ka një shumëzues të dyfishtë.

  • Skuadra bombarduese

Bomber Squad është një nga titujt më të fundit të SimplePlay. Në këtë lojë, një lojtar merr rolin e një grabitësi bankare, ku ata përpiqen të hyjnë në bankë për të marrë një nga tre xhekpotet progresive. Loja luhet në rrjet 5x4, me deri në 1024 linja pagese. Ai ofron disa bonuse interesante të rrotullimeve falas (deri në 25 rrotullime), si dhe shumëzues Wild që shkojnë deri në 20x. Ka edhe bonuse emocionuese, të tilla si një bonus i rrotullimeve falas (deri në 25 rrotullime falas) dhe shumëzues 20x Wild.

Tituj të tjerë nga SimplePlay

  • Zeusi
  • Vanessa
  • Super 7
  • Lumturia e dyfishtë
  • Pema e prosperitetit
Lojërat më të njohura të SimplePlay