Relax Gaming

November 13, 2020

Relax Gaming - Specialist në Poker dhe Bingo në internet

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Relaksoni lojërat është themeluar në vitin 2010 si ekspert në softuer lojrash dhe aktualisht punëson më shumë se 20 zhvillues. Kompania ka selinë në Maltë dhe ka një licencë Alderney dhe një ekip prodhimi në Estoni. Relax gaming ofron jo vetëm lojra kazino, por edhe e asy fold poker dhe lojëra bingo.

Relax Gaming - Specialist në Poker dhe Bingo në internet

Produkti i tyre i shpejtë fold Poker është inkorporuar në shumë nga faqet më të mëdha të pokerit në Evropë dhe e bën Relax Gaming më të spikatur. Relax Gaming tani ofron shërbime kazino për disa nga kompanitë më të mëdha të iGaming në Evropë dhe vazhdon të zgjerohet dhe të bëhet një nga kompanitë e reja pioniere.

Relax Gaming Forte

Relax Gaming ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash përmes përdoruesve të tyre të kazinosë dhe pokerit dhe platformës së tyre të bingos. Megjithëse zhvilluesi i softuerit nuk ka aq shumë lojëra kazino, ka një gamë të gjerë lojërash me zare, lloje të ndryshme blackjack , si dhe një shumëllojshmëri argëtimi lojëra elektronike video per te zgjedhur.

Përfitimi më i madh i kompanisë është klienti i saj i pokerit, i cili ofron grafika të bukura dhe aftësinë për të ndërtuar avatarin tuaj, ku lojtarët mund të fitojnë piketa gjatë lojës.

Cilësia e Pokerit në lojërat Relax

Argëtim

Me një program besnikërie tërheqëse, promovime novatore dhe të integruara mirë, plus qindra avatarë dhe dhjetëra sfonde, ne befasojmë dhe kënaqemi duke siguruar një përvojë argëtuese dhe të këndshme pokeri.

Moderne

Përsosmëri celulare duke u siguruar që ne ofrojmë një përvojë të mirë në të gjitha kanalet, me një UX të freskët dhe ndërfaqe intuitive.

E drejtë

Duke qenë lojtarë të pokerit në zemër, ne përpiqemi ta mbajmë lojën të drejtë. Ne e arrijmë këtë nëpërmjet, mes metodave të tjera, aftësisë për të krijuar identitete të shumta të reja në baza ditore me hollin tonë të shpejtë të sediljeve, së bashku me çaktivizimin e nxjerrjes dhe ndarjes së të dhënave.

E thjeshtuar

Nëpërmjet qasjes sonë minimaliste ndaj dizajnit, ne kemi krijuar një ndërfaqe përdoruesi intuitive e cila vlerësohet shumë nga profesionistët dhe fillestarët.

Relax Gaming Bingo World

Bingo ka qenë një nga lojërat e lashta të të gjitha kohërave dhe është luajtur me shekuj. Relax Gaming po u ofron lojtarëve një përvojë vërtet unike të produktit Bingo. Me një përzgjedhje të plotë të të gjitha llojeve më të zakonshme të bingos, duke përfshirë variantet klasike me 75 dhe 90 topa, portofoli i tyre është i garantuar të jetë një kënaqësi. Ata gjithashtu prezantuan variante shpejtësie të këtyre lojërave për të përzier gjërat në një sërë kombinimesh. Një theks i madh ka edhe te xhekpotet, duke paguar mijëra euro në ditë për xhekpote të ndryshme.

Karakteristikat në Relax Gaming Bingo

HexaBingo

Në industrinë e parë, ata filluan Bingo duke eliminuar kohën e pritjes në një botim të shpejtë të lojës së tyre më konvencionale Bingo. Ata përdorën shabllonin jashtëzakonisht të popullarizuar të pokerit Jackpot Sit'N'Go në Bingo për shumë më tepër aktivitet dhe entuziazëm.

Pishina e Çmimeve të Lotarisë

Funksioni i ri emocionues i lotarisë para lojës përcakton çmimin e përgjithshëm me blerje deri në 1000x duke ofruar potencial të madh fitimi.

Jackpots

Ata morën një gamë të madhe jackpot-sh të lidhura me botën e tyre të bingos. Ato shtrihen nga jackpotet e vendosura, të lehta për t'u goditur deri te ato masive progresive! lojtarët shijojnë jackpot-et dhe ata janë gjithmonë në kërkim të qasjeve të reja për t'i nxitur ato. Përveç pagesave të çmimit të parë ditore, ka edhe një Jackpot të Komunitetit dhe një Jackpot për shkallë lëvizëse.

Siguria, Drejtësia dhe marrja në pyetje

Relax Gaming pohon se të gjitha lojërat duhet të jenë krejtësisht të rastësishme dhe të drejta. Prandaj, rezultati i të gjitha lojërave të luajtura nën to vendoset përmes një gjeneruesi të numrave të rastësishëm (RAN). RNG përdor një algoritëm për të vendosur se kush fiton dhe çfarë fiton ndërsa lojtarët luajnë. RNG shqyrtohet nga palët e treta, të cilët e verifikojnë të gjitha dhe ose e pranojnë RNG-në ose jo. RNG i Relax Gaming u certifikua si i drejtë.

Relaksoni lojërat e kazinosë në internet që duhet të luani

Relax Gaming ka një sërë lojërash me cilësi të lartë dhe emocionuese që kujdesen për segmente të ndryshme të tregut. Moby Dick është një nga lojërat elektronike të tyre shumë të famshme. Kjo lojë unike përmban grafikë të jashtëzakonshme dhe efekte zanore të jashtëzakonshme, dhe është e ngarkuar me veçori unike bonus, duke ofruar lojë pothuajse të pakufishme.

Charmorama është gjithashtu një tjetër titull emocionues. Ky është një slot video shumë argëtues dhe tërheqës që i lejon lojtarit të zgjedhë bukuritë e tij gjatë lojës dhe të shijojë lojën. Mbiemri në këtë listë të hiteve është Jackpot 10000, një slot klasik i destinuar për t'u përdorur si slot video. 3 bobinat do t'ju japin shumë argëtim të pastër dhe më pas do ta lënë lojtarin të kalojë në xhekpotin e madh.

Çmimi Relax Gaming

 • Çmimet e marra deri më tani përfshijnë:

 • Çmime EGR të njëpasnjëshme për Inovacionin në Poker (2014 dhe 2015),

 • Çmimi GIA për Furnizuesin e Vitit (2017),

 • Produkti i Pokerit Mobile i EGR (2019),

 • Çmimi GIA për Furnizuesin e Vitit të Pokerit (2020).

  Licencimi

  Relax Gaming ka licenca në MB, Maltë, Danimarkë, Suedi, Francë dhe Rumani.

  Kanalet dhe portalet për të shijuar lojërat e relaksimit

  Klienti i tyre unik i Pokerit është optimizuar për kanal dhe pajisje për të siguruar qëndrueshmëri të pashembullt. Një ofertë e plotë pokeri për PC/MAC, IOS/Android dhe një klient i thjeshtuar pokeri HexaPro i krijuar për markat e Kazinove e bëjnë mbështetjen e kanaleve të tyre më të mirën në klasë.

Të rejat e fundit

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D
2023-11-24

Revolucionizimi i kazinove në internet: lojëra me celular, shanse të rritura, siguri e përmirësuar dhe animacion 3D

Lajme