Relax Gaming Seals Marrëveshje me Kazinon e Re Online SuperSeven

Relax Gaming

2021-03-17

Kur kërkoni në internet për më të mirën kazino online për t'u regjistruar, lloji i furnizuesve të softuerit luan një rol jetik. Epo, një kompani e tillë për të qenë në kërkim është Relaksoni lojërat. Ky zhvillues i respektuar i lojërave është një specialist në ofrimin e ofertave të shkëlqyera të lojërave të fatit në kazinotë e njohura në internet.

Relax Gaming Seals Marrëveshje me Kazinon e Re Online SuperSeven

Kompania njoftoi së fundmi një nga partneritetet e saj më të fundit me SuperSeven, një kazino krejt e re në internet. Pra, vazhdoni të lexoni për të ditur detajet e kësaj marrëveshjeje të re dhe çfarë të prisni në vijim.

Çfarë është në ofertë?

Pas realizimit të marrëveshjes, lojtarët e SuperSeven do të kenë akses në shumë tituj lojërash nga një prej furnizuesve më të respektuar të softuerit sot. Zhvilluesi i lojës krenohet me mbi 1,500 tituj të lojërave të kazinove në internet. Sipas marrëveshjes, lojtarët do të shijojnë vazhdime të mbushura me aksion si Gjurma e Parave 2 (2019) dhe slot tituj si Temple Tumble dhe Snake Arena.

Gjithashtu, kjo faqe kazino do të përdorë koleksionin e kompanisë së lojërave të kazinove të palëve të treta nga furnitorë si 4ThePlayer me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, me bazë në Suedi Lojëra Fantasma dhe zhvilluesi australian, ReelPlay. Këto partneritete të njohura në studio të palëve të treta janë të aksesueshme nëpërmjet programeve Powered by Relax dhe Silver Bullet të zhvilluesit.

Përshtypje nga kompanitë

Ja çfarë tha shefi komercial i Relax Gaming, Daniel Eskola, "Ekipi në Bet Seven Online sjell përvojë të madhe në tryezë dhe ne nuk kemi asnjë dyshim se sipërmarrja e tyre e fundit, SuperSeven, do të jetë një sukses.

"Unë jam i sigurt se përmbajtja jonë dhe ajo e partnerëve tanë në studio do të ofrojnë cilësi si dhe shumëllojshmëri për SuperSeven dhe audiencën e tij."

Shefi Tregtar i SuperSeven, Tim Parker, ishte gjithashtu i shpejtë për të mbushur marrëveshjen me lëvdata. Ai tha: "Përmes SuperSeven, ne do t'u ofrojmë lojtarëve oferta produktesh moderne, tërheqëse dhe të besueshme që përputhen me standardet e larta që ne mbajmë në Bet Seven Online. Për këtë arsye, ne kërkuam përmbajtje të të njëjtit kalibër.

"Marrëveshja me Relax na mundëson të ofrojmë ofertën me cilësi të lartë që kërkon marka për të bërë një ndikim të menjëhershëm. Ne mezi presim të shohim se si kjo përmbajtje unike do të rezonojë me lojtarët tanë të rinj."

Slote të reja video

Në fillim të shkurtit, kompania lançoi Multiplier Odyssey, një slot video me paqëndrueshmëri të lartë me një përvojë me temë hapësinore. Në lojën e mbushur me aksion, lojtarët shijojnë një fushë beteje ndërgalaktike që i përgatit ata për një fitore deri në 50,000 herë bast. Jo vetëm kaq, por gjithashtu përmban një galaktikë rrotullimesh dhe shumëzuesish shtesë.

Ndërkohë, mund ta luani këtë slot video të njohur dhe shumë fitimprurëse në kompjuterin ose pajisjen tuaj celulare. Është i disponueshëm në juridiksionet e miratuara në Danimarkë, Maltë, Suedi, MB, Letoni, Rumani dhe Ishullin e Manit.

Partneritete të tjera të teknologjisë së fundit Relax Gaming

Më 23 shkurt 2021, ky furnizues dhe grumbullues i famshëm i iGaming ra dakord për një marrëveshje krejt të re të Powered by Relax për të furnizuar përmbajtjen e Tom Horn Gaming. Kjo shtesë e dukshme do të sjellë tituj të njohur si Wolf Sierra, Gold X dhe Sweet Crush në bord. Tom Horn Gaming padyshim do të përfitojë nga përsosmëria teknike e pakrahasueshme e zhvilluesit dhe shpejtësia në treg.

Gjatë të njëjtit muaj, më 4, kompania shtoi një partner të ri në studio, Slotmill. Me këtë marrëveshje, Relax Gaming do të ofrojë tituj si Vikings Creed, Wildfire dhe Outlaws. Përveç kësaj, lojtarët do të kenë akses në lojëra elektronike të reja si Vegas Gold, Lucky Lucifer dhe Neon Dreams.

Çfarë ka për të ardhmen?

Këto tre marrëveshje janë më të fundit nga të shumtat e muajve të fundit që do të shohin rrjetin e bashkëpunëtorëve të ardhshëm të Relax Gaming të zgjerohet me shpejtësi. Siç pritej, kompania do të nënshkruajë gjithashtu marrëveshje të rëndësishme shpërndarjeje me operatorë të shumtë kryesorë të kazinove nga juridiksione të ndryshme. Në përgjithësi, viti 2021 tashmë po formohet bukur për Relax Gaming pas një viti të paimagjinueshëm.

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme