Kazinotë më të mira online me Relax Gaming 2023

E themeluar në vitin 2010, Relax Gaming është një ofrues softuerësh lojrash në internet që ka partneritet me shumë kazino të njohura në internet në mbarë botën. Me seli në Maltë, kompania është ndër ofruesit e zgjidhjeve të kazinosë me rritjen më të shpejtë për shkak të produkteve të saj inovative të kazinosë.

Relax Gaming vazhdon të zhvillojë lojëra që çdo lojtar kazinoje do t'i pëlqejë, me disa nga lojërat më të mira të pokerit dhe bingos. Lojërat nën Relax Gaming përfshijnë Rumpel Thrill Spins dhe Dragon Sisters, ndër të tjera.

Me këtë në mendje, është thelbësore të njihni kazinotë më të mira në internet ku mund të luani versionet e lojërave nga ofruesi i softuerit Relax Gaming.

Kjo kompani ka filluar në vitin 2010 si Relax Gaming Group dhe ka selinë në Maltë. Disa nga partnerët e tyre janë Push Gaming dhe Fuga. Mandati i tyre është zhvillimi i lojërave që janë brenda kategorisë së kazinosë, duke përfshirë bingo dhe poker. Midis formacionit të Relax Gaming, ka Dragon Sisters dhe Rumpel Thrill Spins.

Section icon

Të rejat e fundit

Bastisni anijen për çmime të mëdha në Relax Gaming's Dead Man's Trail Drop
2023-09-14

Bastisni anijen për çmime të mëdha në Relax Gaming's Dead Man's Trail Drop

Relax Gaming, një grumbullues kryesor i përmbajtjes dhe zhvillues i lojërave të kazinove në internet, po fton lojtarët të bashkohen me një aventurë detare në jackpot-in e saj më të ri spektakolar, Dead Man's Trail Dream Drop. Ky slot me pesë rrotulla me paqëndrueshmëri të nivelit të lartë përfshin 40 linja pagese, duke ofruar potencialin për të fituar të mëdha me veçorinë e tij të monedhës, Bonusin emocionues të Trail dhe, natyrisht, Jackpot-in Dream Drop.

Relax Gaming Shenjat Marrëveshje me AvatarUX për të forcuar portofolin Silver Bullet
2023-09-04

Relax Gaming Shenjat Marrëveshje me AvatarUX për të forcuar portofolin Silver Bullet

Relax Gaming, një grumbullues i mirënjohur i përmbajtjes iGaming dhe ofrues unik i përmbajtjes së kazinosë në internet, ka njoftuar një marrëveshje me AvatarUX. Marrëveshja do të forcojë platformën Silver Bullet me tituj të rinj emocionues dhe mekanikë inovative.

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO
2023-08-07

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike në internet është i lumtur të njoftojë emërimin e Shelley Hannah si Shef i ri i Produktit. Para se t'i bashkohej Relax Gaming, Shelley i ishte përkushtuar fushës së menaxhimit të lojërave, me rezultate të jashtëzakonshme.

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop
2023-06-29

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike premierë në internet, ka shpallur lojën e saj më të re, Cluster Tumble Dream Drop. Është një vazhdim i serisë Tumble, që paraqet lojëra me performancë më të mirë si Temple Tumble dhe Templar Tumble.